HT Dveře recenze

DOPORUČUJEME HT Dveře recenze a zkušenosti (2024)

HT Dveře recenze: Obchod HT Dveře nabízí nejoblíbenější bezpečnostní dveře na českém trhu. Přes dvě desítky let se firma HT Dveře profiluje jako přední dodavatel bezpečnostních a protipožárních dveří pro český trh. Se svým bohatým sortimentem produktů, které chrání domácnosti, komerční prostory i veřejné instituce, si firma vysloužila důvěru více než 50 000 zákazníků.

V tomto článku se podíváme na recenze skutečných zákazníků, kteří již mají s bezpečnostními dveřmi HT Dveře zkušenosti. Zjistěte, proč je tato firma považována za jedničku na trhu.

HT Dveře recenze

Obchod HT dveře dodává a montuje bezpečnostní dveře do bytů, rodinných domů, komerčních prostor, škol a jiných budov více než 20 let. Obchod má aktuálně více než 50 000 zákazníků a nabízí nejoblíbenější bezpečnostní dveře na českém trhu. Spolu s prodejem dveří nabízí i velice rychlou montáž po celé ČR, odvoz starých dveří spolu a hlavně odborné rady při výběru těch správných dveří.

Zákazníci HT Dveře oceňují vynikající komunikaci, vysokou úroveň zpracování dveří a profesionální instalaci. Mezi výhody obchodu HT Dveře patří rychlá a odborná montáž, odvoz starých dveří a bezplatné odborné poradenství. Montážní týmy HT Dveře jsou chváleny za rychlost, efektivitu a čistotu práce. Montáž probíhá velmi rychle a efektivně.

HT Dveře sortiment -recenze a zkušenosti
Sortiment obchodu HT Dveře

V sortimentu obchodu HT dveře naleznete:

Zákaznické recenze hovoří samy za sebe – výborná komunikace, dveře vysoké kvality a montáž provedená na profesionální úrovni jsou pravidlem. Zákazníci oceňují nejenom perfektní funkčnost a estetiku dveří, ale i to, že montáž je zahrnuta v ceně, což eliminuje potřebu hledání externí instalace. Platba je požadována až po dokončení práce, což poskytuje zákazníkům velkou jistotu a důvěru.

Recenze obchodu HT Dveře od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost doručení, dobré ceny, široký výběr dveří a nadstandardní komunikace. Doporučení od rodiny a přátel, kteří jsou již loajálními zákazníky, jen potvrzují vynikající pověst tohoto obchodu.

Obchod HTDveře.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 77 Průměr: 4.9]
HT Dveře recenze a zkušenosti (2024)

HT Dveře akce a slevy

HT Dveře nabízí svým zákazníkům časté akce na bezpečností dveře. Aktuální HT Dveře akce a slevy:

Podzimní akce – sleva 2 000 Kč

Podzimní akce. Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum se slevou 2 000 Kč pouze za 31 990 Kč!

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na HTDveře.cz
HT Dveře akce a slevy (2024)

HT Dveře akce a slevy

HT Dveře Magnum

Bezpečnostní a protipožární dveře Magnum od HT Dveře jsou nejprodávanější bezpečnostní dveře v ČR. Dveře mají bezpečnostní třídu 3, protipožární ochranu EI30 a protihlukovou izolaci 44 dB. Na tento typ bezpečnostních dveří poskytuje obchod prodlouženou záruku až 10 let.

Podzimní akce 2023: Od 1. 9. do 20. 12. 2023 koupíte bezpečnostní i protipožární dveře Magnum se slevou 2 000 Kč pouze za 31 990 Kč!

HT Dveře Magnum
HT Dveře Magnum

Mezi výhody dveří Magnum patří:

  • Dveře Magnum jsou velmi snadné na otevírání, manipulaci i údržbu.
  • Dveře Magnum jsou vhodné jak do panelových, tak cihlových bytů.
  • Dvojité těsnění zabezpečuje výborné protihlukové a tepelně-izolační vlastnosti.
  • Lze na ně získat prodlouženou záruku až na 10 let s bezplatným záručním servisem.
  • Instalace dveří včetně výměny zárubně je rychlá a zabere jen několik hodin.
  • Součástí dveří Magnum je centrální rozvorový zámek, přídavný zámek, dřevohlíníkový práh, protipožární páska i protipožární kukátko.

Cena za dveře Magnum zahrnuje:

  • zaměření (pokud je třeba), demontáž, likvidaci starých dveří a zárubně, montáž
  • betonáž nové zárubně, zednické zapravení, štítky, kování klika/koule
  • 5 klíčů, zárubeň, křídlo, práh, kukátko, řádnou certifikaci, DPH 15%

Cena nezahrnuje dopravu. Částka za dopravu se většinou pohybuje mezi 500 až 2 000 Kč.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 06/01/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart