Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč v roce 2024 nabízí společnosti SEFY, Acetex a Woltair. Fotovoltaické elektrárny na klíč představují jeden z nejefektivnějších způsobů, jak přejít na čistou energii. Ať už hledáte spolehlivost, výkon nebo dobrou cenu, mezi nejlepší volby v tomto segmentu nepochybně patří SEFY, Acetex a Woltair.

Při pořizování fotovoltaických elektráren (FVE) více než kdy jindy velice záleží na správném výběru opravdu seriózního a solidního dodavatele. Tito dodavatelé se vyznačují vynikajícími hodnoceními a výsledky v oblasti solární energetiky, což je činí ideální volbou pro ty, kteří hledají nejlepšího dodavatelé fotovoltaické elektrárny na klíč.

Hodnocení
 
1
SEFY-CR.cz logo
SEFY
Hodnocení
SEFY Czech Republic patří mezi nejlépe hodnocené společnosti na trhu v roce 2024
2
Acetex.cz logo
ACETEX
Hodnocení
Přední český poskytovatel řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie
3
Woltair.cz logo
WOLTAIR
Hodnocení
Český startup, který se zaměřuje na fotovoltaiku a tepelná čerpadla
Hodnocení:
[Celkem: 69 Průměr: 4.9]

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč v roce 2024 nabízí společnosti:

  1. SEFY
  2. Acetex
  3. Woltair

1. SEFY recenze a zkušenosti

SEFY Czech Republic patří mezi nejlépe hodnocené společnosti na trhu v roce 2024

Firma SEFY se zaměřuje na kompletní realizaci solárních fotovoltaických elektráren na klíč a přináší na trh velmi žádané služby v oblasti fotovoltaiky. Tato česká technologicka firma nabízí široký sortiment produktů od nejlepších značek na českém trhu. (GoodWe, Growatt, AEG a Solax).

Recenze společnosti SEFY Czech Republic jsou pozitivní. Lidé mají s firmou SEFY dobré zkušenosti. SEFY patří nejlépe hodnocené společnosti na trhu (dle nezávislého recenzního serveru refsite). Aktuální recenze a zkušenosti zákazníků naleznete zde. Průměrné Google hodnocení je cca 5 hvězdiček z 5 (více než 48 recenzí).

Mezi výhody firmy SEFY patří instalace komponentů od všech nejlepších značek, které působí na českém trhu (např. GoodWe, Growatt, AEG a Solax). To ukazuje na jejich flexibilitu a snahu nabídnout zákazníkovi to nejlepší.

Díky SEFY můžete nejen ušetřit na účtech za energii díky vlastní výrobě zelené elektřiny, ale firma se také postará o kompletní realizaci a dodání fotovoltaiky pro váš rodinný dům na klíč. To zahrnuje i zajištění dotací a financování, což může být pro mnohé zákazníky klíčovým faktorem při rozhodování o investici do vlastního zdroje energie.

Ale co skutečně odlišuje SEFY od konkurence, jsou pozitivní recenze od jejich zákazníků. Rychlá a bezproblémová montáž, výborná komunikace, dodržení rozpočtu a především profesionální přístup při instalaci. Výpovědi zákazníků potvrzují, že s firmou SEFY je bezproblémová spolupráce od samotného podpisu smlouvy až po finální realizaci.

Mezi výhody firmy SEFY patří:

  • Ochota a vstřícnost zaměstnanců.
  • Dodržení všech termínů.
  • Vysoká profesionalita ve všech fázích realizace.
  • Poskytování komplexních služeb včetně financování a zajištění dotací.

Pokud uvažujete o investici do solární fotovoltaiky, SEFY by měla být na vašem seznamu potenciálních dodavatelů. Jejich zákaznický a profesionální přístup, spolu s vysokou kvalitou služeb, je činí jednou z nejlepších firem v oboru.

SEFY recenze a zkušenosti

2. Acetex recenze a zkušenosti

Acetex se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny

Acetex je předním českým poskytovatelem řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Firma se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny. Tyto systémy dodává klientům na klíč včetně odborné instalace, vyřízení dotace, záručního i pozáručního servisu. Firma má za sebou více než 1000 úspěšných realizací.

Recenze společnosti Acetex jsou pozitivní. Lidé mají s firmou Acetex dobré zkušenosti. Aktuální recenze a zkušenosti zákazníků naleznete zde. Firma Acetex je členem Solární asociace a také Cechu akumulace a fotovoltaiky.

Průměrné hodnocení na stránce Firmy.cz je cca 94 % (více než 58 recenzí). Průměrné Google hodnocení je cca 4,7 hvězdiček z 5 (více než 87 recenzí).

Lidem se líbí příjemné jednání ze strany obchodních zástupců, kteří vás do ničeho nenutí. Jednání obchodních zástupců je velice solidní. Dozvíte se od nich přesné termíny montáže a spočítají vám návratnost investice do fotovoltaiky. Odborníci z firmy vám připraví takové řešení fotovoltaiky, aby jste dostali nejvyšší možnou výši dotace.

Od objednávky, až po její realizaci budete mít možnost být stále v kontaktu se zástupcem firmy. Průběžně budete dostávat informace ohledně stavu vaší zakázky.

Acetex recenze a zkušenosti

3. Woltair recenze a zkušenosti

Woltair se zaměřuje na kompletní realizace fotovoltaiky a tepelných čerpadel

Jako český startup se Woltair zaměřuje hlavně na fotovoltaiku a tepelná čerpadla. Kromě toho nabízí i profesionální topenářské práce a odborné poradenství. Pro ty, kteří hledají srovnání, Woltair představuje srovnávač tepelných čerpadel a fotovoltaiky.

S obratem těsně pod 1 miliardou Kč a investory, kteří stáli za úspěšnými projekty jako Slevomat, Rohlik nebo Footshop, je Woltair firmou s pevným zázemím. A více než 3 000 realizací svědčí o jejich zkušenostech a spolehlivosti. Pokud máte zájem o aktuální recenze a zkušenosti zákazníků, doporučujeme nahlédnout na web, např. Firmy.cz, nebo na oficiální stránku společnosti na Facebooku.

Woltair disponuje největším showroomem energetických zařízení v České republice, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout špičkové modely od předních světových výrobců.

Zaměstnanci Woltairu nejenže mají potřebné technické znalosti, ale pravidelně absolvují odborná školení jak ve firmě, tak přímo u výrobců. Woltair poskytuje komplexní služby – od zpracování odborného posudku, přes projektovou dokumentaci až po vyřízení dotací z programu Nová zelená úsporám. Navíc, montáže provádějí po celé ČR za stejnou cenu.

Díky partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny může Woltair zprostředkovat zvýhodněný úvěr s možností splatnosti až 20 let.

Woltair recenze a zkušenosti

Jak vybrat nejlepšího dodavatele FVE

Jak vybrat nejlepšího dodavatele FVE? Vybrat si dodavatele fotovoltaických elektráren není lehký úkol, obzvláště v dnešní době, kdy trh nabízí tak široké spektrum možností. Je však zásadní vybírat s rozvahou a nenechat se svést pouze nízkou cenou, protože důsledky špatného výběru mohou mít dlouhodobý dopad na kvalitu a funkčnost celého systému.

Doporučujeme prověřit reference firmy, ptát se na konkrétní produkty, které nabízejí. Transparentnost, odbornost a spolehlivost by měly být hlavními kritérii při výběru. Ať už jste začátečník nebo již máte s fotovoltaikou zkušenosti, pečlivý výběr dodavatele je klíčový pro úspěch vašeho projektu.

Solidní firmy většinou mají členství v některé z oborových organizací – například Česká fotovoltaická asociace (ČFA)Solární asociace nebo Cech akumulace a fotovoltaiky (CAFT).

Investice do fotovoltaických systémů je dlouhodobý závazek, který může přinést významné úspory v nákladech na energii, ale pouze tehdy, je-li řádně instalován a správně provozován. Vyberte si proto dodavatele moudře a budete moci dlouhodobě těžit z výhod čisté a obnovitelné energie.

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč v roce 2024

Co je fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaická elektrárna (FVE) je systém, který získává elektrickou energii ze slunečního záření a je často připojen na elektrickou distribuční síť. Hlavními prvky tohoto systému jsou solární panely doplněné o další zařízení domácí elektrické sítě.

V případě, že není fotovoltaická elektrárna připojena k elektrické distribuční síti, jedná se o tzv. ostrovní systém.

Hybridní fotovoltaická elektrárna (HFVE) používá navíc k akumulaci energie akumulátory (je galvanicky oddělena od distribuční sítě, ale lze ji přepnout na odběr ze sítě).

Jak funguje fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům

Solární panely na střechu jsou skvělým způsobem, jak ušetřit peníze za energie. Solární energie může nabídnout výrazně nižší účty za elektřinu po celý život a vy můžete začít šetřit ihned po instalaci solárních panelů.

Mezi hlavní výhody tohoto zdroje energie patří ekologičnostenergetická nezávislost a hlavně finanční úspornost. V tomto článku naleznete všechny důležité informace o solárních panelech.

Solární panely na střechu? Skvělý způsob, jak ušetřit

Dotace Nová zelená úsporám

V rámci dotačního titulu Nová zelená úsporám lze získat dotaci na domácí fotovoltaickou elektrárnu propojenou s distribuční soustavou. Abyste mohli žádat o dotaci, musí solární elektrárnu realizovat specializovaná firma.

O dotaci mohou žádat vlastníci stávajících dokončených rodinných domů nebo vlastníci novostaveb. Příjem žádostí běží od 12. 10. 2021 do 30. 6. 2025 (nebo do vyčerpání alokace).

Finanční podpora je v rámci NZÚ omezená do maximální výše 50 % celkových nákladů nezbytných na realizaci. V případě nemovitostí v některém ze strukturálně postižených regionů (Karlovarský, Ústecký a Moravskoslezský kraj), lze získat ještě o 10 % víc, než je maximální částka pro jednotlivé typy úprav.

Dotace Nová zelená úsporám – Vyřízení, žádost, výše a podmínky (2024)

Dotační program Nová zelená úsporám Light zaštítěný Státním fondem životního prostředí, jenž spadá pod Ministerstvo životního prostředí, nově poskytuje dotaci ve výši 90.000 Kč na pořízení systému pro fotovoltaický ohřev vody.

Firma SEFY Czech Republic ve spolupráci se sesterskou společností A-Z TRADERS s.r.o. nabízí výhodnou sestavu fotovoltaického ohřevu. Její cena je 90 000 Kč, takže ji kompletně uhradíte z dotace. Jde o výhodnou možnost získání vlastního ohřevu TUV ze slunce.

Dotace Nová zelená úsporám Light

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/01/2024 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
  1. […] patří mezi nejlepší dodavatele fotovoltaických elektráren na klíč v roce […]

  2. […] která byste měli zvážit při výběru správného dodavatele FVE a také vám dáme tipy na nejlepší dodavatele fotovoltaických elektráren na českém […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart