Nejlepší mobilní tarify 2024

Nejlepší mobilní tarify 2024: Nalezení nejlepšího mobilního tarifu může být skvělým způsobem, jak omezit měsíční náklady. Ať už nyní platíte za tarif cokoli, je velká pravděpodobnost, že existuje lepší a levnější mobilní tarif. Mobilní operátoři si neustále konkurují a snaží se přilákat nové zákazníky. To znamená, že na trh přicházejí stále nové, levnější nabídky.

V tomto článku se podíváme na nejnovější trendy v oblasti mobilních tarifů a představíme vám tipy a triky, jak vybrat ten nejlepší mobilní tarif pro vaše potřeby. Bez ohledu na to, zda jste náročný datový uživatel, nebo hledáte cenově dostupný tarif pro svou rodinu, zde naleznete nejlepší mobilní tarify 2024 pro rodiny, děti a jednotlivce – od neomezených dat po levné tarify.

Nejlepší mobilní tarify Vodafone 2024

Zde naleznete aktuální nejlepší mobilní tarify Vodafone v roce 2024.

Limitovaný tarif Start s 3 GB

– 3 GB internetu
– 130 minut volání do všech sítí
– 100 SMS do všech sítí
– Pro nové zákazníky a majitele předplacenek
– Roaming v EU v ceně
– Bez závazku

Slevy na pevný internet

– 200 Kč na 250 Mb/s a 500 Mb/s
– 400 Kč na 1 Gb/s

Tarif pro děti za 299 Kč

Vodafon nabízí dobrý tarif pro děti za 299 Kč. Získáte 130 minut volání a neomezené SMS do všech sítí v ČR, roaming v EU a funkci Flexistrop.
Hodnocení:
[Celkem: 2 Průměr: 5]

Neomezeně do všech sítí a 1,5 GB dat

Nejvýhodnější tarif Vodafone je tu pro nové zákazníky i pro všechny, kterým už nestačí předplacená karta. Cena tarifu je 327 Kč měsíčně.

Nabídku tarifu mohou využít noví nefiremní i firemní zákazníci, kteří si Vodafone pořídí nové telefonní číslo nebo si přenesou telefonní číslo od jiného operátora. Nabídka je určena také pro stávající zákazníky Vodafone při změně platební metody z dobíjecí karty na Vyúčtování.

Tarif je úplně bez závazku. Nemusíte se bát žádných pokut a nepříjemností při případném rušení služby. Při pořízení tarifu spolu s telefonem nebo jiným zařízením za zvýhodněnou cenu nebo na splátky budete mít smlouvu na 24 měsíců. V případě jejího vypovězení před termínem jen doplatíte poskytnuté slevy nebo splátky.

Nákupem tarifu získáte:

 • V GigaSíti Vodafone můžete využívat moderní mobilní služby spolu se superrychlým internetem. Vodafone už počtvrté zvítězil v nezávislém testu umlaut (dříve P3 communications), který sleduje úroveň hlasových i datových služeb všech operátorů.
 • Neomezené volání a SMS v ČR – Voláte neomezeně, a to do všech mobilních i pevných sítí v ČR. SMS posíláte také neomezeně do všech mobilních sítí v ČR.
 • Roaming v EU v ceně – V rámci EU voláte a SMSkujete neomezeně. K dispozici máte i celý datový balíček.

10 GB dat jen za 450 Kč

Vodafon nabízí skvělou akci na 10 GB dat jen za 450 Kč. Získáte 100 minut voláníneomezené SMS, neomezená data na měsíc ZDARMA, roaming v EU v ceně a to vše bez závazků.

Nákupem tarifu získáte:

 • V GigaSíti Vodafone můžete využívat moderní mobilní služby spolu se superrychlým internetem. Vodafone už počtvrté zvítězil v nezávislém testu umlaut (dříve P3 communications), který sleduje úroveň hlasových i datových služeb všech operátorů.
 • 100 minut volání a neomezené SMS v ČR – Voláte do všech mobilních i pevných sítí v ČR. SMS posíláte neomezeně do všech mobilních sítí v ČR.
 • Roaming v EU v ceně – V rámci EU voláte a SMSkujete neomezeně. K dispozici máte i celý datový balíček.

Tarif pro děti za 299 Kč

Vodafon nabízí dobrý tarif pro děti za 299 Kč. Získáte 130 minut voláníneomezené SMS do všech sítí v ČR, roaming v EU a funkci Flexistrop. Tarif pro děti je vhodný pro všechny děti do 15 let věku včetně. Věk dítěte je třeba prokázat rodným číslem.

Nákupem tarifu získáte:

 • 130 minut volání a neomezené SMS do všech sítí v ČR – Můžete volat do všech mobilních i pevných sítí v ČR. SMS můžete posílat také neomezeně do všech mobilních sítí v ČR.
 • Flexistrop – Na dětském tarifu můžete mít výdaje pod kontrolou a jednoduše nastavit Flexistrop.
 • Roaming v EU v ceně – V rámci EU voláte a SMSkujete neomezeně. K dispozici máte i celý datový balíček.

Aktuální akce a slevy na Vodafone.cz

Vodafone nabízí svým zákazníkům slevové kupóny (kódy) na své služby. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna. Vodafone poskytuje vysokorychlostní internet bez výpadků do 1,5 milionu domácností a nabízí skvělé mobilní a televizní tarify.

Vodafone slevový kód a slevy

Vodafone slevový kód, slevy a akce

Vodafone nabízí spojení služeb, díky kterému můžete ušetřit hodně peněz. Čím víc služeb, tím více ušetříte (ročně tak můžete ušetřit i tisíce). Spojením služeb získáváte pro každé číslo slevu až 5 000 Kč na telefon, PlayStation nebo televizi.

Spojením služeb teď můžete ušetřit až 500 Kč měsíčně. Pořiďte si třeba Gigabit internet 1 Gb/s za 599 Kč a spolu s ním tarif Neomezený Super za 599 Kč. Navíc získáte slevu až 5 000 Kč slevu na nový telefon ke každému číslu.

Tuto slevu získáte ke každému číslu na jedno zařízení. Stačí, když si od Vodafone pořídíte internet na doma, Vodafone TV společně s tarifem Neomezený Super nebo Neomezený Premium 5G.

Nejlepší mobilní tarify 2024

O Vodafone

Vodafone je pátý největší mobilní operátor na světě. Působí v 28 zemích pěti kontinentů. K 30. červnu 2021 měla skupina Vodafone Group více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 28 milionů zákazníků s pevným připojením, více než 22 milionů televizních zákazníků a 130 milionů připojených IoT zařízení.

Na český trh vstoupil Vodafone 1. února 2006 akvizicí nejmenšího tuzemského operátora Oskar Mobil. Soukromým osobám nabízí Vodafone hlasové služby a mobilní datové služby (včetně technologie 5G). Firmám Vodafone nabízí fixní služby v rámci produktu OneNet.

Vodafone poskytuje vysokorychlostní internet bez výpadků do 1,5 milionu domácností a nabízí skvělé mobilní a televizní tarify. Již počtvrté vyhrál v nezávislém testu kvality P3 a jeho zákazníci to potvrzují svou věrností – 2 000 000 zákazníků je u Vodafone déle než 5 let.

V současné době v ČR rozšiřuje pokrytí 5G. Nejrychlejší mobilní síť už má k dispozici více než pětina české populace. K 5G síti se lze připojit i v menších městech.

Přednosti operátora Vodafone:

 • Přes 4,5 milionu. Zhruba 3,9 milionu připadá na mobilní služby a 700 tisíc na fixní.
 • Vodafone Czech Republic a.s. je 100% vlastněn skupinou Vodafone Group Plc.
 • 4G LTE internetem je už pokryto 99 % obyvatel
 • V ČR má 123 prodejen

Jak vybrat nejlepší mobilní tarif?

Při hledání nejlepších tarifů je důležitým faktorem cena, zejména pokud pořizujete více tarifů pro další členy rodiny. U mobilních tarifů však nejde jen o cenu. Musíte také zvážit, kdo nabízí nejlepší pokrytí ve vaší oblasti.

Důležitým kritériem je pokrytí 5G. Mobilní operátoři posledních několik let budují pokrytí 5G, a pokud máte správný telefon 5G, můžete využívat vyšší rychlosti, pokud operátor ve vaší oblasti nabízí služby 5G.

Jaký mobilní tarif vybrat?

Na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď a jde spíše o to, jaký plán je pro vás nejlepší. To bude samozřejmě záviset na celé řadě faktorů.

Pokud máte omezený rozpočet a hledáte určitou flexibilitu, bude vynikajícím řešením předplacená karta. Jedná se často o nejlevnější možnosti a absence smluv bude obrovským bonusem, zejména pokud rádi často měníte operátory.

Pokud často streamujete Netflix, rádi hrajete hry na telefonu nebo jen obecně vyčerpáváte data velkou rychlostí, je neomezený tarif vynikající volbou – zejména s tím, jak se rozšiřuje 5G.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 04/01/2024 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart