Vodafone slevy a sleva na telefon

Vodafone slevový kód, slevy a akce

Vodafone slevy a sleva na telefon: Vodafone nabízí svým zákazníkům slevové kupóny (kódy) na své služby. V košíku zadejte Vodafon slevový kód a objednávka bude zlevněna. Vodafone poskytuje vysokorychlostní internet bez výpadků do 1,5 milionu domácností a nabízí skvělé mobilní a televizní tarify.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Vodafone kupóny, slevy a slevy na telefon.

Vodafone slevy a sleva na telefon

Aktuální Vodafone slevové kódy, slevy a slevy na telefon:

Tarif – Neomezeně do všech sítí

Neomezené volání a SMS do všech sítí. 1,5 GB dat. Roaming v EU v ceně. Cena 327 Kč.

Internet – sleva na prvních 6 měsíců

Internet – sleva na prvních 6 měsíců (cena 299 Kč na všechny rychlosti, včetně 1 GBs).

Televize – 3 měsíce zdarma

Televize – 3 měsíce zdarma balíček Family k televizním tarifům včetně služby Voyo, National Geographic nebo Cartoon Network.

Mobilní zařízení – 7000-8000 Kč sleva

Mobilní zařízení – 7000-8000 Kč sleva na nový telefon při pořízení tarifu Neomezený Super a vyšší.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Vodafone.cz
Hodnocení:
[Celkem: 234 Průměr: 5]
Vodafone slevový kód, slevy a akce

Neomezeně do všech sítí a 1,5 GB dat

Nejvýhodnější tarif Vodafone je tu pro nové zákazníky i pro všechny, kterým už nestačí předplacená karta. Cena tarifu je 327 Kč měsíčně.

Nabídku tarifu mohou využít noví nefiremní i firemní zákazníci, kteří si Vodafone pořídí nové telefonní číslo nebo si přenesou telefonní číslo od jiného operátora. Nabídka je určena také pro stávající zákazníky Vodafone při změně platební metody z dobíjecí karty na Vyúčtování.

Tarif je úplně bez závazku. Nemusíte se bát žádných pokut a nepříjemností při případném rušení služby. Při pořízení tarifu spolu s telefonem nebo jiným zařízením za zvýhodněnou cenu nebo na splátky budete mít smlouvu na 24 měsíců. V případě jejího vypovězení před termínem jen doplatíte poskytnuté slevy nebo splátky.

Nákupem tarifu získáte:

  • V GigaSíti Vodafone můžete využívat moderní mobilní služby spolu se superrychlým internetem. Vodafone už počtvrté zvítězil v nezávislém testu umlaut (dříve P3 communications), který sleduje úroveň hlasových i datových služeb všech operátorů.
  • Neomezené volání a SMS v ČR – Voláte neomezeně, a to do všech mobilních i pevných sítí v ČR. SMS posíláte také neomezeně do všech mobilních sítí v ČR.
  • Roaming v EU v ceně – V rámci EU voláte a SMSkujete neomezeně. K dispozici máte i celý datový balíček.

10 GB dat jen za 450 Kč

Vodafon nabízí skvělou akci na 10 GB dat jen za 450 Kč. Získáte 100 minut voláníneomezené SMS, neomezená data na měsíc ZDARMA, roaming v EU v ceně a to vše bez závazků. Akce platí do 31.8.2022.

Nákupem tarifu získáte:

  • V GigaSíti Vodafone můžete využívat moderní mobilní služby spolu se superrychlým internetem. Vodafone už počtvrté zvítězil v nezávislém testu umlaut (dříve P3 communications), který sleduje úroveň hlasových i datových služeb všech operátorů.
  • 100 minut volání a neomezené SMS v ČR – Voláte do všech mobilních i pevných sítí v ČR. SMS posíláte neomezeně do všech mobilních sítí v ČR.
  • Roaming v EU v ceně – V rámci EU voláte a SMSkujete neomezeně. K dispozici máte i celý datový balíček.

Aktuální akce a slevy na Vodafone.cz

Vodafone nabízí spojení služeb, díky kterému můžete ušetřit hodně peněz. Čím víc služeb, tím více ušetříte (ročně tak můžete ušetřit i tisíce). Spojením služeb získáváte pro každé číslo slevu až 5 000 Kč na telefon, PlayStation nebo televizi.

Spojením služeb teď můžete ušetřit až 500 Kč měsíčně. Pořiďte si třeba Gigabit internet 1 Gb/s za 599 Kč a spolu s ním tarif Neomezený Super za 599 Kč. Navíc získáte slevu až 5 000 Kč slevu na nový telefon ke každému číslu.

Tuto slevu získáte ke každému číslu na jedno zařízení. Stačí, když si od Vodafone pořídíte internet na doma, Vodafone TV společně s tarifem Neomezený Super nebo Neomezený Premium 5G.

O Vodafone

Vodafone je pátý největší mobilní operátor na světě. Působí v 28 zemích pěti kontinentů. K 30. červnu 2021 měla skupina Vodafone Group více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 28 milionů zákazníků s pevným připojením, více než 22 milionů televizních zákazníků a 130 milionů připojených IoT zařízení.

Na český trh vstoupil Vodafone 1. února 2006 akvizicí nejmenšího tuzemského operátora Oskar Mobil. Soukromým osobám nabízí Vodafone hlasové služby a mobilní datové služby (včetně technologie 5G). Firmám Vodafone nabízí fixní služby v rámci produktu OneNet.

Vodafone poskytuje vysokorychlostní internet bez výpadků do 1,5 milionu domácností a nabízí skvělé mobilní a televizní tarify. Již počtvrté vyhrál v nezávislém testu kvality P3 a jeho zákazníci to potvrzují svou věrností – 2 000 000 zákazníků je u Vodafone déle než 5 let.

V současné době v ČR rozšiřuje pokrytí 5G. Nejrychlejší mobilní síť už má k dispozici více než pětina české populace. K 5G síti se lze připojit i v menších městech.

Přednosti operátora Vodafone:

  • Přes 4,5 milionu. Zhruba 3,9 milionu připadá na mobilní služby a 700 tisíc na fixní.
  • Vodafone Czech Republic a.s. je 100% vlastněn skupinou Vodafone Group Plc.
  • 4G LTE internetem je už pokryto 99 % obyvatel
  • V ČR má 123 prodejen

Nejlepší mobilní tarify 2024

Nalezení nejlepšího mobilního tarifu může být skvělým způsobem, jak omezit měsíční náklady. Ať už nyní platíte za tarif cokoli, je velká pravděpodobnost, že existuje lepší a levnější mobilní tarif.

Mobilní operátoři si neustále konkurují a snaží se přilákat nové zákazníky. To znamená, že na trh přicházejí stále nové, levnější nabídky. V níže uvedeném článku naleznete nejlepší mobilní tarify 2022 pro rodiny, děti a jednotlivce – od neomezených dat po levné tarify.

Nejlepší mobilní tarify 2024

Nejlepší mobilní tarify 2024

Tipy na nejlepší akce a slevy

Mnoho peněz můžete ušetřit aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží a služeb.

Další tipy na nejlepší akce a slevy naleznete na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 28/03/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart