Nejlepší dotazníky za peníze 2024

Hledáte nejlepší dotazníky za peníze? Jste na správném místě! V dnešní době se stává vyplňování dotazníků za peníze čím dál více oblíbenou činností. V tomto článku se zaměříme na nejlépe placené dotazníky, které vám umožní získat finanční odměnu za vaše názory. Také vám poskytneme užitečné tipy, jak se můžete zapojit do vyplňování dotazníků za finanční odměnu a jak maximalizovat vaše výdělky.

Vyplňování dotazníků za peníze se vám může vyplatit, pokud se zaregistrujete na správných stránkách s průzkumy. V ČR existuje několik dobrých webových stránek, kde dostanete skutečně zaplaceno. V tomto článku vám představíme nejlépe placené dotazníky. Také zde naleznete placené dotazníky online recenze.

Dotazníky za peníze

Dotazníky za peníze jsou průzkumy, kde respondenti sdělují své názory a myšlenky prostřednictvím internetových dotazníků, telefonních rozhovorů nebo skupinových diskuzí.

Mezi společnosti, které využívají online dotazníky ke zjištění názorů svých zákazníků, patří společnosti z různých oborů, např. mobilní operátoři, poskytovatelé internetu, banky, výrobci potravin, léků a automobilů, státní instituce, politické strany a další. Dotazníky se také mohou ptát na váš životní styl, životní postoje a názory na aktuální společenské dění.

Placené online dotazníky můžete vyplňovat na svém počítači nebo chytrém telefonu. Z těchto důvodů je vyplňování online dotazníků pravděpodobně nejjednodušším vedlejším přivýdělkem, který můžete dělat. Jedná se o jednoduché vyplňování dotazníků za finanční odměnu – za každý dotazník, který vyplníte, obdržíte odměnu.

Je potřeba říci, že se vyplňováním online dotazníků nestanete boháči. Pokud budete dotazníky vyplňovat pravidelně, můžete očekávat několik stovek až tisíců korun měsíčně. Mnoha lidem však pomohou i tyto částky. Může to být zajímavý způsob, jak si vylepšit svůj rozpočet. Jde tedy o dobrý přivýdělek pro studenty, maminky na rodičovské nebo důchodce.

Můžete očekávat mnoho druhů výzkumů:

 • Testování nových výrobků před uvedením na trh
 • Hodnocení spokojenosti zákazníků
 • Průzkumy veřejného mínění
 • Hodnocení reklamy
 • Znalost značky, produktu či firmy
 • A další aktuální témata

Existuje několik možností, jak se můžete podílet na výzkumech:

 • Internetový dotazník – vyplňuje se přes webový prohlížeč na PC, notebooku, smartphonu či tabletu (za jeden dotazník je to obvykle 10–50 Kč)
 • Telefonický rozhovor s operátorem – operátor se ptá a zaznamenává Vaše názory (tento typ je lépe finančně ohodnocen)
 • Skupinová diskuze – debata v malé skupině lidí na zvolené téma, která se pořádá ve stanovených prostorách společnosti (odměna je ve výši stovek korun)

Nejlepší dotazníky za peníze 2024

Tento článek vám představí nejlepší placené dotazníky. Zjistíme, které placené dotazníky jsou v současnosti nejlépe placené a proč jsou oblíbené mezi uživateli. Dále se zaměříme na recenze uživatelů, kteří se věnují vyplňování dotazníků za finanční odměnu, a prozkoumáme, jaké výhody a nevýhody může tato činnost přinést. Zde jsou nejlepší dotazníky za peníze v roce 2024.

1. Populace.cz recenze

Populace.cz je jedna z možností, jak si přivydělat vyplněním dotazníku z pohodlí domova. Finanční odměna je odstupňovaná dle délky a náročnosti dotazníku. Za jeden internetový dotazník je to obvykle 10–50 Kč a za telefonní rozhovor obvykle 15-400 Kč. Kromě finanční odměny je možné získat i věcné ceny (mobilní telefon, tablet, poukaz na zájezd atd.)

Začít vyplňovat dotazníky na Populace.cz

Typy spolupráce Poplace.cz

 1. Internetový dotazník
 2. Telefonní rozhovor
 3. Osobní rozhovor

Internetový dotazník

 • Běžný výzkum – Do těchto dotazníků jste zařazování na základě svým údajů (věk, pohlaví atd.). Za vyplnění dotazníku v zadaném termínu dostanete odměnu (obvykle 10–50 Kč).
 • Rychlý výzkum – Velmi krátké dotazníky za nižší odměnu. Těchto dotazníků je více a jsou označeny názvem Instant Research (okamžitý výzkum).
 • Výběrový výzkum – Tyto dotazníky obsahují i vyřazovací otázky (dotazník Vás pustí dál nebo vyřadí). Finanční odměnu obdržíte po kompletním vyplnění.

Telefonní rozhovor

Tento typ dotazníků probíhá s telefonními operátory, kteří vám zavolají na telefonní číslo, které uvedete na webu Populace.cz. Operátoři vám položí různé otázky a vaše odpovědi zaznamenají do svého systému. Rozhovor můžete odmítnout.

Odměny jsou následující:

 • 15-100 Kč za kratší rozhovory (5-30 minut)
 • 100-400 Kč za delší rozhovory (30-60 minut)

Osobní rozhovor (skupinová diskuze)

Tento typ výzkumu vyžaduje přítomnost moderátora. Může být vyžadována vaše osobní přítomnost v sídle agentury či jiných prostorách vhodných pro výzkum trhu. Finanční odměna se vyplácí přímo na místě po skončení rozhovoru.

Dotazování může probíhat jako:

 • Online rozhovor – dotazování probíhá přes PC, Notebook, Tablet nebo Smartphone
 • Osobní rozhovor – dotazování probíhá za vaší osobní přítomnosti

2. Český národní panel recenze

Společnost Český národní panel (Narodnipanel.cz) je vlastněna výzkumnými agenturami Nielsen Admosphere, NMS Market Research a STEM/MARK. Klienty a zadavateli výzkumů jsou většinou české a zahraniční státní instituce, výzkumné agentury, univerzity a výzkumná pracoviště.

Členy se mohou pouze lidé starší 15 let trvale žijící na území České republiky, kteří mají zájem dlouhodobě se účastnit výzkumů trhu a veřejného mínění na internetu.

Každý výzkum je ohodnocen tzv. oplatkami podle délky a náročnosti dotazníku. Za jeden kompletně vyplněný dotazník lze získát 50 až 600 oplatek. Tyto oplatky můžete směnit za věcné odměny z katalogu, vyměnit je za peníze (a převést je na svůj bankovní účet) nebo přispět některé z charitativních organizací (Cesta domů, Český výbor pro UNICEF atd.). Body lze převést kurzem 10:1 (za 2000 nasbíraných oplatek dostanete 200 Kč).

Čas potřebný k vyplnění je závislý na počtu otázek, zpravidla se pohybuje od 1 do 25 minut

Začít vyplňovat dotazníky na Narodnipanel.cz

3. iVýzkumy.cz recenze

iVýzkumy.cz nabízí účastníkům průzkumů odměňováni prostřednictvím věrnostního bodového programu, který za vyplnění dotazníku přiděluje vždy určitý počet bodů (obvykle v závislosti na délce a složitosti). Body lze následně směnit za dárkové poukázky nebo hotovost (převedením na bankovní účet nebo poštovní poukázkou).

Členové panelu iVýzkumy jsou zváni k průzkumům týkajících se mnoha témat, od životního stylu přes sociální otázky po nákupní preference.

Typy spolupráce iVyzkumy.cz:

 1. Online dotazník – počet bodů obvykle v hodnotě 10–50 Kč
 2. Telefonní výzkumy
 3. Internetové diskuze – obvykle diskuse trvá 1–2 hodiny a obvyklá odměna je 400–1000 Kč

Panel iVýzkumy.cz má také vlastní mobilní aplikaci pro Android a pro iOS. Na mobilu dostanete oznámení o nových dotaznících a následně je můžete vyplnit přímo v aplikaci.

Začít vyplňovat dotazníky na iVyzkumy.cz

Závěr

Vyplňování online dotazníků vám může pomoci vydělat nějaké peníze navíc. Nezbohatnete na nich, ale pokud jim budete věnovat nějaký čas, mohou váš rozpočet trochu vylepšit.

Mezi různými vedlejšími přivýdělky, které jsou k dispozici online, je to pravděpodobně nejjednodušší vedlejší přivýdělek, se kterým můžete začít. Potřebujete pouze počítač (chytrý telefon) a internet. Pokud budete dotazníky vyplňovat pravidelně, můžete očekávat několik stovek až tisíců korun měsíčně.

Mějte na paměti, že vyplňování dotazníků zabere nějaký čas. Čas jsou peníze a musíte se tedy rozhodnout jestli vám to za to stojí. Pokud ale máte volný čas a chcete si vydělat trochu peněz, mohl by to být dobrý přivýdělek.

Online dotazníky placené - Jak vydělávat peníze na internetu

Doporučené články

Způsoby, jak vydělat peníze na internetu v roce 2024
Hodnocení:
[Celkem: 144 Průměr: 4.8]

Dotazníky za peníze. Placene dotazniky online recenze. Vyplnovani dotazniku za penize. Placené dotazníky. Placené dotazníky online recenze. Vyplňování dotazníků za peníze. Nejlépe placené dotazníky.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 31/12/2023 autorem Lenka Svobodová

1 komentář
 1. […] Dotazníky za peníze – Nejlepší stránky, kde dostanete zaplaceno (2021) […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart