Recenze: Acra GB 6000 – běžecký pás

TOP PRODUKT Běžecký pás Acra GB 6000 recenze
9
Recenze: Acra GB 6000 – běžecký pás
Recenze: Acra GB 6000 – běžecký pás
Skvělý poměr cena/výkon
Široká běžecká plocha (85 cm)
99 přednastavených programů
HTR program
Bohatá výbava

Představení běžeckého pásu Acra GB 6000

Profesionální motorový běžecký pás Acra GB 6000 patří mezi nejlepší modely s cenou do 30 000,- Kč. Tento model nabízí široký třívrstvý polyuretanový pás (85 cm), silný motor o výkonu 2,5 – 6 HP a rychlost v rozmezí od 0 až 22 km/h. Pás je odpružen na osmi místech, takže dobře tlumí nárazy a zbytečně nezatěžuje dolní končetiny. Praktické tlumící podložky minimalizují hluk při cvičení.

Pás má elektricky regulovatelný náklon (0 – 22 %) a samozřejmostí je bezpečnostní rychlobrzda pro okamžité zastavení pásu. Manipulace s pásem je velmi jednoduchá (skládací konstrukce a transportní kolečka). Hmotnost pásu je 99 kg a jeho nosnost 180 kg.

Na přehledném 7″ LCD displeji lze zobrazit všechny důležité údaje o tréninku (čas, kalorie, vzdálenosti, rychlost, tepovou frekvenci a tělesný tuk). Na výběr je 99 přednastavených programů a 3 volitelné, které si můžete sami nastavit.

Velkou výhodou tohoto pásu je jeho program HRT, který pracuje s vaším srdečním tepem a kontroluje jeho správné rozmezí. Tento program je ideální volbou při různých zdravotních obtíží (srdce, dýchání atd.). Program reguluje rychlost pohybu pásu podle srdečního tepu.

Bohatá výbava obsahuje pohodlná madla s protiskluzovým povrchem, 2 reproduktory, držák na pití a odkládací místo pro malé předměty.

Recenze Acra GB 6000 od uživatelů jsou pozitivní. Běžecký pás Acra GB 6000 nabízí bohatou výbavu za skvělý poměr cena/výkon.

Běžecký pás Acra GB 6000 recenze

Hlavní výhody běžeckého pásu Acra GB 6000:

 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Široká běžecká plocha (85 cm)
 • Maximální rychlostí 20 km/h
 • Elektricky regulovatelný náklon (0 – 22 %)
 • 99 přednastavených programů
 • Bohatá výbava (2 reproduktory, držák na pití a odkládací místo pro malé předměty)

Doporučené příslušenství pro běžecký pás Acra GB 6000

Pro cvičení na běžeckém pásu Acra GB 6000 doporučujeme následující příslušenství.

Sprinter (ručník z mikrovlákna 70 x 140 cm) – tento rychleschnoucí ručník je vyroben z velmi kvalitního vysoce absorpčního mikrovlákna. Ručník má skvělou savost, je velice skladný, měkký (příjemný) na dotek a má antibakteriální úpravu včetně ošetření pro pachům z vlhkosti. Materiál je z 80 % polyester a 20 % polyamid. Tento ručník má velmi dobré hodnocení od uživatelů.

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 (Recenze) je skvělý fitness pomocník s moderními funkcemi, který má velký AMOLED displej a skvělý poměr cena/výkon. Náramek umožňuje monitorovat a měřit tepovou frekvenci, kvalitu spánku a okysličení krve (SpO2), kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Samozřejmostí je příjem mobilních notifikací (Android/iOS) a bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0. Má velmi dlouhou vydrž baterie (14 dní při běžném používání a až 19 dní v úsporném režimu).

Spalovač tuků Extrifit Carni 120000 Liquid 1000 ml vám pomůže s hubnutím, v případě že nepotřebujete redukovat tuky tak jde o velmi dobrý energetický zdroj pro cvičení. Obsahuje velké množství karnitinu (120 g v celé lahvi, 1200 mg v jedné dávce). Spalovače tuků zlepšují využití tuků jako zdroje energie.

Iontový nápoj Gatorade Cool Blue 0,5l PET maximalizuje výkon při cvičení na rotopedu. Zajistí správný pitný režim v průběhu zvýšené fyzické zátěže. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálu, které odcházejí z těla při fyzické aktivitě. Láhev perfektně padne do ruky a snadno se otevírá díky praktickému uzávěru. Nápoj už je hotový, takže odpadá nutnost ho předem namíchat.

Alternativy běžeckého pásu Acra GB 6000

Výběr a srovnání nejlepších běžeckých pásů naleznete zde. Zde uvádíme dobré alternativy běžeckého pásu Acra GB 6000.

Acra GB 4400

Běžecký pás Acra GB 4400 (Recenze) je dobrý fitness pomocník za super cenu.

Housefit Tempo 10

Běžecký pás Housefit Tempo 10 (Recenze) patří mezi nejlepší modely se skvělým poměrem cena/výkon.

Housefit Tempo 30

Běžecký pás Housefit Tempo 30 je skvělý model pro začínající běžce, který nabízí dobrý poměr cena/výkon. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7100

Běžecký pás Lifefit TM7100 nabízí velmi dobrou výbavu a funkce za odpovídající cenu. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7200

Běžecký pás Lifefit TM7200 nabízí bohatou výbavu a velkou běžeckou plochu. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7300

Velmi dobrý běžecký pás, který nabízí větší běžeckou plochu a možnost nastavit vyšší rychlost.

Celkové hodnocení a zkušenosti uživatelů

Naše hodnocení Acra GB 6000 je pozitivní. Líbí se nám skvělý poměr cena/výkon, který tento pás nabízí. Mezi hlavní výhody tohoto modelu patří široká běžecká plocha (85 cm), maximální rychlostí 20 km/h, elektricky regulovatelný náklon (0 – 22 %), velká nabídka přednastavených programů (zejména HRT program) a bohatá výbava.

9Hodnocení
Acra GB 6000

Běžecký pás Acra GB 6000 nabízí bohatou výbavu za skvělý poměr cena/výkon.

Celkové hodnocení
9
KLADY
 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Široká běžecká plocha (85 cm)
 • 99 přednastavených programů
 • HTR program
 • Bohatá výbava
ZÁPORY
 • Bez výrazných nedostatků

Naposledy aktualizováno 12/08/2021 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart