Recenze: Capital Sports Galaxy Step – mini stepper

TOP PRODUKT Mini stepper Capital Sports Galaxy Step
9
Recenze: Capital Sports Galaxy Step – mini stepper
Recenze: Capital Sports Galaxy Step – mini stepper
Dobrý poměr cena/výkon
Vysoká stabilita
Madla Power Ropes
Přehledný LCD displej
Bezplatná aplikace FitShow

Představení mini stepperu Capital Sports Galaxy Step

Mini stepper Capital Sports Galaxy Step je skvělý fitness pomocník, pomocí kterého můžete spalovat tuky a posilovat svaly. Pomocí madel Power Ropes lze posilovat ruce a hrudník. Stepper má hydraulický systém Shock-Absorbing, který tlumí nárazy a zaručuje tak šetrnost ke kloubům i šlachám.

Vysoká stabilita na každém povrchu je zajištěna pomocí velmi pevné konstrukce. Stabilitu zajištují též praktické gumové nožičky. Tento model je vhodný pro osoby s nejrůznějšími typy tréninkových bot. Nosnost stepperu je 120 kg a jeho hmotnost 10 kg.

Stepper má přehledný LCD displej, na kterém jsou zobrazeny všechny důležité údaje (počet kroků za minutu, spálené kalorie). Čas tréninku lze nastavit pomocí nastavitelného časovače. Stepper perfektně doplňuje bezplatná aplikace FitShow, která pomáhá zaznamenávat, ukládat a sdílet všechna data z tréninků.

Mini stepper Capital Sports Galaxy Step je dobrý fitness pomocník, který nabízí dobrý poměr cena/výkon.

Mini stepper Capital Sports Galaxy Step

Hlavní výhody mini stepperu Capital Sports Galaxy Step:

 • Dobrý poměr cena/výkon
 • Vysoká stabilita (pevná konstrukce a gumové nožičky)
 • Madla Power Ropes (posilování rukou a hrudníku)
 • Hydraulický systém Shock-Absorbing (šetrnost ke kloubům a šlachám)
 • Přehledný LCD displej + nastavitelný časovač
 • Bezplatná aplikace FitShow

Doporučené příslušenství pro mini stepper Capital Sports Galaxy Step

Pro cvičení na mini stepperu Capital Sports Galaxy Step doporučujeme následující příslušenství.

Sprinter (ručník z mikrovlákna 70 x 140 cm) – tento rychleschnoucí ručník je vyroben z velmi kvalitního vysoce absorpčního mikrovlákna. Ručník má skvělou savost, je velice skladný, měkký (příjemný) na dotek a má antibakteriální úpravu včetně ošetření pro pachům z vlhkosti. Materiál je z 80 % polyester a 20 % polyamid. Tento ručník má velmi dobré hodnocení od uživatelů.

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 (Recenze) je skvělý fitness pomocník s moderními funkcemi, který má velký AMOLED displej a skvělý poměr cena/výkon. Náramek umožňuje monitorovat a měřit tepovou frekvenci, kvalitu spánku a okysličení krve (SpO2), kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Samozřejmostí je příjem mobilních notifikací (Android/iOS) a bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0. Má velmi dlouhou vydrž baterie (14 dní při běžném používání a až 19 dní v úsporném režimu).

Spalovač tuků Extrifit Carni 120000 Liquid 1000 ml vám pomůže s hubnutím, v případě že nepotřebujete redukovat tuky tak jde o velmi dobrý energetický zdroj pro cvičení. Obsahuje velké množství karnitinu (120 g v celé lahvi, 1200 mg v jedné dávce). Spalovače tuků zlepšují využití tuků jako zdroje energie.

Iontový nápoj Gatorade Cool Blue 0,5l PET maximalizuje výkon při cvičení na rotopedu. Zajistí správný pitný režim v průběhu zvýšené fyzické zátěže. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálu, které odcházejí z těla při fyzické aktivitě. Láhev perfektně padne do ruky a snadno se otevírá díky praktickému uzávěru. Nápoj už je hotový, takže odpadá nutnost ho předem namíchat

Celkové hodnocení a zkušenosti uživatelů

Naše recenze Capital Sports Galaxy Step je velmi pozitivní. Líbí se nám dobrý poměr cena/výkon, vysoká stabilita (pevná konstrukce a gumové nožičky) a madla Power Ropes pro posilování rukou a hrudníku.

Velkou výhodou je hydraulický systém Shock-Absorbing, který šetří klouby a šlachy. Samozřejmostí je přehledný LCD displej a nastavitelný časovač. Stepper skvěle doplňuje bezplatná aplikace FitShow.

9Hodnocení
Capital Sports Galaxy Step

Mini stepper Capital Sports Galaxy Step je dobrý fitness pomocník, který nabízí dobrý poměr cena/výkon.

Celkové hodnocení
9
KLADY
 • Dobrý poměr cena/výkon
 • Vysoká stabilita
 • Madla Power Ropes
 • Přehledný LCD displej
 • Bezplatná aplikace FitShow
ZÁPORY
 • Bez výrazných nedostatků

Naposledy aktualizováno 23/05/2021 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart