Recenze: Acra GB 4400 – běžecký pás

TOP PRODUKT Běžecký pás Acra GB4400 recenze
9.5
Recenze: Acra GB 4400 – běžecký pás
Recenze: Acra GB 4400 – běžecký pás
Dobrý poměr cena/výkon
Široký dvouvrstvý pás
Odpružení na osmi místech
Bezpečnostní rychlobrzda
Bohatá výbava

Představení běžeckého pásu Acra GB 4400

Motorový běžecký pás Acra GB 4400 patří mezi dobré modely s cenou do 20 000,- Kč. Tento pás nabízí široký dvouvrstvý polyuretanový pás (85 cm), silný motor o výkonu 2,5 – 4,5 HP a rychlost v rozmezí od 0 až 22 km/h. Komfortní trénink zajištuje odpružení na osmi místech, takže cvičení zbytečně nezatěžuje dolní končetiny. Praktické tlumící podložky minimalizují hluk při cvičení.

Pás má elektricky regulovatelný náklon (0 – 22 %) a samozřejmostí je bezpečnostní rychlobrzda pro okamžité zastavení pásu. Manipulace s pásem je velmi jednoduchá (skládací konstrukce a transportní kolečka). Hmotnost pásu je 78 kg a jeho nosnost 150 kg.

Na kvalitním 7″ LCD displeji lze zobrazit všechny důležité údaje o tréninku (čas, kalorie, vzdálenosti, rychlost, tepovou frekvenci a tělesný tuk). Na výběr je 48 přednastavených programů.

Bohatá výbava obsahuje pohodlná madla s protiskluzovým povrchem, 2 reproduktory (vstup pro MP3 nebo rádio), držák na pití a odkládací místo pro malé předměty.

Recenze Acra GB 4400 od uživatelů jsou velmi pozitivní. Uživatelům se líbí velké množství programů a elektricky regulovatelný náklon. Běžecký pás Acra GB 4400 je dobrý fitness pomocník za super cenu.

Běžecký pás Acra GB4400 recenze

Hlavní výhody běžeckého pásu Acra GB 4400:

 • Dobrý poměr cena/výkon
 • Široký dvouvrstvý polyuretanový pás
 • Odpružení na osmi místech
 • Bezpečnostní rychlobrzda
 • 48 přednastavených programů
 • Bohatá výbava (2 reproduktory, držák na pití a odkládací místo pro malé předměty)

Doporučené příslušenství pro běžecký pás Acra GB 4400

Pro cvičení na běžeckém pásu Acra GB 4400 doporučujeme následující příslušenství.

Sprinter (ručník z mikrovlákna 70 x 140 cm) – tento rychleschnoucí ručník je vyroben z velmi kvalitního vysoce absorpčního mikrovlákna. Ručník má skvělou savost, je velice skladný, měkký (příjemný) na dotek a má antibakteriální úpravu včetně ošetření pro pachům z vlhkosti. Materiál je z 80 % polyester a 20 % polyamid. Tento ručník má velmi dobré hodnocení od uživatelů.

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 (Recenze) je skvělý fitness pomocník s moderními funkcemi, který má velký AMOLED displej a skvělý poměr cena/výkon. Náramek umožňuje monitorovat a měřit tepovou frekvenci, kvalitu spánku a okysličení krve (SpO2), kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Samozřejmostí je příjem mobilních notifikací (Android/iOS) a bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0. Má velmi dlouhou vydrž baterie (14 dní při běžném používání a až 19 dní v úsporném režimu).

Spalovač tuků Extrifit Carni 120000 Liquid 1000 ml vám pomůže s hubnutím, v případě že nepotřebujete redukovat tuky tak jde o velmi dobrý energetický zdroj pro cvičení. Obsahuje velké množství karnitinu (120 g v celé lahvi, 1200 mg v jedné dávce). Spalovače tuků zlepšují využití tuků jako zdroje energie.

Iontový nápoj Gatorade Cool Blue 0,5l PET maximalizuje výkon při cvičení na rotopedu. Zajistí správný pitný režim v průběhu zvýšené fyzické zátěže. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálu, které odcházejí z těla při fyzické aktivitě. Láhev perfektně padne do ruky a snadno se otevírá díky praktickému uzávěru. Nápoj už je hotový, takže odpadá nutnost ho předem namíchat.

Alternativy běžeckého pásu Acra GB 4400

Výběr a srovnání nejlepších běžeckých pásů naleznete zde. Zde uvádíme dobré alternativy běžeckého pásu Acra GB 4400.

Acra GB 6000

Běžecký pás Acra GB 6000 (Recenze) nabízí bohatou výbavu za skvělý poměr cena/výkon.

Housefit Tempo 10

Běžecký pás Housefit Tempo 10 (Recenze) patří mezi nejlepší modely se skvělým poměrem cena/výkon.

Housefit Tempo 30

Běžecký pás Housefit Tempo 30 je skvělý model pro začínající běžce, který nabízí dobrý poměr cena/výkon. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7100

Běžecký pás Lifefit TM7100 nabízí velmi dobrou výbavu a funkce za odpovídající cenu. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7200

Běžecký pás Lifefit TM7200 nabízí bohatou výbavu a velkou běžeckou plochu. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7300

Velmi dobrý běžecký pás, který nabízí větší běžeckou plochu a možnost nastavit vyšší rychlost.

Celkové hodnocení a zkušenosti uživatelů

Naše hodnocení Acra GB 4400 je pozitivní. Líbí se nám dobrý poměr cena/výkon, který tento pás nabízí. Mezi hlavní výhody tohoto modelu patří široký dvouvrstvý polyuretanový pás, odpružení na osmi místech, bezpečnostní rychlobrzda a bohatá výbava (pohodlná madla s protiskluzovým povrchem, 2 reproduktory, držák na pití a odkládací místo pro malé předměty).

Recenze Acra GB 4400 od uživatelů jsou velmi pozitivní. Uživatelům se líbí velké množství programů a elektricky regulovatelný náklon.

9.5Hodnocení
Acra GB 4400

Běžecký pás Acra GB 4400 je dobrý fitness pomocník za super cenu.

Celkové hodnocení
9.5
KLADY
 • Dobrý poměr cena/výkon
 • Široký dvouvrstvý pás
 • Odpružení na osmi místech
 • Bezpečnostní rychlobrzda
 • Bohatá výbava
ZÁPORY
 • Bez výrazných nedostatků

Naposledy aktualizováno 12/08/2021 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart