Raiffeisenbank účet recenze

Raiffeisenbank Chytrý účet recenze a zkušenosti (2024)
9.7
Raiffeisenbank účet recenze
Raiffeisenbank účet recenze
Všechny standardní služby jsou bez poplatků
Debetní a kreditní karta zdarma
Speciální výhody při placení kartou
Bonusový spořící účet

Raiffeisenbank účet recenze: Raiffeisenbank chytrý účet patří mezi nejlepší běžné účty na českém trhu. CHYTRÝ účet Raiffeisenbank je zdarma. Nic neplatíte za zřízení účtu ani za jeho vedení. Všechny standardní služby jsou bez poplatků – výběry z bankomatů v ČR a všude na světě, příchozí i odchozí platby.

Recenze Raiffeisenbank chytrého účtu od uživatelů jsou velmi pozitivní. Lidem se líbí příchozí i odchozí okamžité platby zdarma a speciální výhody při placení debetní nebo kreditní kartou. Skvělou výhodou je Bonusový spořicí účet s bonusovou sazbou 4,5 p. a.

Momentálně běží akce Raiffeisenbank na účet Raiffeisenbank. Založte si Chytrý bankovní účet Raiffeisenbank bez poplatků a získejte odměnu 1000 Kč v případě splnění těchto podmínek.

Raiffeisenbank účet recenze

Raiffeisenbank logo
9.7
Doporučujeme
Raiffeisenbank Chytrý účet

Raiffeisenbank chytrý účet patří mezi nejlepší běžné účty na českém trhu. Nový klient může získat bonus 1000 Kč.

Klady
 • Všechny standardní služby jsou bez poplatků
 • Debetní a kreditní karta zdarma
 • Speciální výhody při placení kartou
 • Bonusový spořicí účet s bonusovou sazbou 4,5 p. a.
Zápory
 • Bez výrazných nedostatků

CHYTRÝ účet Raiffeisenbank je skvělou volbou, neboť nabízí řadu výhod a má dobrou mobilní aplikaci. CHYTRÝ účet Raiffeisenbank je zdarma. Nic neplatíte za zřízení účtu ani za jeho vedení. Všechny standardní služby jsou bez poplatků – výběry z bankomatů v ČR a všude na světě, příchozí i odchozí platby.

K běžnému účtu bez poplatků získáte také debetní a kreditní kartu zdarma (kreditní karta VISA). Kromě klasické karty můžete samozřejmě platit i mobilem nebo hodinkami.

Co nabízí běžný účet u Raiffeisenbank:

 • Příchozí i odchozí okamžité platby zdarma. K převodu peněz dojde v řádu vteřin. 7 dní v týdnu.
 • Zřízení účtu, vedení běžného a spořicího účtu i bezhotovostní transakce jsou zdarma.
 • Speciální výhody při placení debetní nebo kreditní kartou. S programem RB klub ušetříte až 30 % a nakupovat se slevou můžete na více než 1 900 místech.
 • SPOŘICÍ účet HIT PLUS s bonusovou sazbou 4,5 % p. a. Peníze si můžete jednoduše převádět mezi běžným a spořicím účtem.

Účet si během chvilky sami založíte z mobilu nebo z počítače. Založení online trvá do 10 minut.

Mobilní bankovnictví RB je naprosto bezpečné a na pár kliknutí v něm zařídíte vše potřebné – založení účtu, všechny běžné transakce, ale třeba i pojištění. Jednoduše, rychle a bezpečně se můžete příhlásit pomocí funkce Touch ID nebo Face ID.

V moderním a vysoce zabezpečeném internetovém bankovnictví RB najdete vše, co ke správě účtu potřebujete. Na jednom místě budete mít přehled o všech platbách, kartách i půjčkách.

Raiffeisenbank chytrý účet můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 113 Průměr: 5]
Raiffeisenbank Chytrý účet recenze a zkušenosti (2024)

Raiffeisenbank účet bonus 1000 Kč pro nové klienty

Raiffeisenbank 1000 Kč bonus. Momentálně běží Raiffeisenbank akce na účet Raiffeisenbank. Založte si Chytrý bankovní účet Raiffeisenbank bez poplatků a získejte odměnu 1000 Kč v případě splnění těchto podmínek. Založte si účet a získejte Raiffeisenbank odměnu.

Akce Raiffeisenbank 1000 Kč trvá do odvolání.

Jak získat Raiffeisenbank bonus až 3 000 Kč?

Raiffeisenbank účet bonus až 1 000 Kč můžete získat za těchto podmínek:

 1. Založte si účet Raiffeisenbank přes tlačítko na této stránce.
 2. První měsíc, následující po tom, kdy jste si účet otevřeli jej aktivně využívejte (tzn. proveďte minimálně 3 platby kartou).
 3. V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do konce 2. měsíce po otevření účtu.
 4. Akce platí od 1.4.2024 do odvolání.
Získejte bonus 1 000 Kč! Založte si účet Raiffeisenbank přes toto tlačítko a splňte příslušné podmínky. Akce trvá do odvolání.

Raiffeisenbank účet BONUS 1000 Kč pro nové klienty

Raiffeisenbank 1000 Kč bonus - Raiffeisenbank akce

Raiffeisenbank účet recenze a zkušenosti uživatelů

9.7Hodnocení
Raiffeisenbank Chytrý účet

Raiffeisenbank chytrý účet patří mezi nejlepší běžné účty na českém trhu.

Klady
 • Všechny standardní služby jsou bez poplatků
 • Debetní a kreditní karta zdarma
 • Speciální výhody při placení kartou
 • Bonusový spořicí účet s bonusovou sazbou 4,5 p. a.
Zápory
 • Bez výrazných nedostatků

Recenze Raiffeisenbank chytrého účtu od uživatelů jsou velmi pozitivní. Lidem se líbí příchozí i odchozí okamžité platby zdarma a speciální výhody při placení debetní nebo kreditní kartou. Skvělou výhodou je doplňkový Bonusový spořicí účet s bonusovou sazbou 4,5 p. a.

Nejlepší běžné účty

Nejlepší běžné účty: V tomto článku naleznete nejlepší běžné účty v roce 2024. Nejlepším běžným účtem je momentálně Raiffeisenbank účet (bonus 1 000 Kč pro nové klienty). Dalším nejlepším běžným účtem je mKonto od mBank.

Chcete-li svůj běžný účet využívat co nejlépe, potřebujete nízké poplatkydobrou zákaznickou podporu a bezplatné bankomaty v okolí. Pokud vám z uložených peněz plynou úroky, je to ještě lepší.

Nejlepší běžné účty nabízejí: založení a vedení účtu zdarma, výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma, bezkontaktní placení mobilem i hodinkami. Při výběru běžného účtu mějte na paměti funkce, které jsou pro vás nejdůležitější.

Nejlepší běžné účty 2024

Nejlepší běžné účty (2024)
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 04/04/2024 autorem Lenka Svobodová

3 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart