Raiffeisenbank 1000 Kč bonus

Raiffeisenbank 1000 Kč bonus - Raiffeisenbank akce

Raiffeisenbank 1000 Kč bonus. Momentálně běží Raiffeisenbank akce na účet Raiffeisenbank. Založte si Chytrý bankovní účet Raiffeisenbank bez poplatků a získejte odměnu 1000 Kč v případě splnění těchto podmínek. Založte si účet a získejte Raiffeisenbank odměnu. Akce Raiffeisenbank 1000 Kč trvá do odvolání.

Získejte bonus 1 000 Kč! Založte si účet Raiffeisenbank přes toto tlačítko a splňte příslušné podmínky. Akce trvá do odvolání.
Hodnocení:
[Celkem: 121 Průměr: 4.9]

Raiffeisenbank 1000 Kč

Nový klient Raiffeisenbank může získat bonus 1000 Kč za založení účtu. Raiffeisenbank odměna 1000 Kč. Akce trvá do odvolání.

Jak získat Raiffeisenbank 1000 Kč?

Raiffeisenbank účet bonus 1000 Kč můžete získat za těchto podmínek:

 1. Založte si účet Raiffeisenbank přes tlačítko na této stránce.
 2. První měsíc, následující po tom, kdy jste si účet otevřeli jej aktivně využívejte (tzn. proveďte minimálně 3 platby kartou).
 3. V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do konce 2. měsíce po otevření účtu.
 4. Akce platí od 1.4.2024 do odvolání.
Raiffeisenbank 1000 Kč bonus - Raiffeisenbank akce

Pravidla akce Raiffeisenbank 1000 Kč bonus

Akce probíhá do odvolání. Jako klient Banky můžete získat odměnu 1000 Kč za aktivní využívání účtu.

Na odměnu 1000 Kč se můžete těšit, pokud splníte tyto podmínky:

 1. Založíte si účet Raiffeisenbank přes tlačítko na této stránce s tarifem CHYTRÝ, AKTIVNÍ, PREMIOVÝ nebo EXKLUZIVNÍ a je Vám minimálně 18 let.
 2. První měsíc, následující po tom, kdy jste si účet otevřeli jej aktivně využívejte (tzn. proveďte minimálně 3 platby kartou).
 3. V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do konce 2. měsíce po otevření účtu.
 4. Akce platí do odvolání.
Raiffeisenbank účet bonus 1 000 Kč - Účet s bonusem

Co se myslí aktivním využíváním účtu?

V daný kalendářní měsíc:

 • Proveďte minimálně 3 platby v kamenném nebo online obchodě debetní kartou vydanou k účtu.
 • Platby musí být v daném měsíci i zaúčtované. Raději tedy nenechávejte transakce na konec měsíce ať vše stihneme zaúčtovat.

Kdy a jak odměnu získáte?

V případě splnění podmínek bude Raiffeisenbank odměna vyplacena nejpozději do konce 2. měsíce po otevření účtu. Nárok na odměnu nevznikne, pokud bude účet v době připisování postižen exekucí, bude doručena výpověď/odstoupení od smlouvy k účtu nebo účet nebude bankou veden.

Raiffeisenbank CHYTRÝ účet

CHYTRÝ účet Raiffeisenbank je skvělou volbou, neboť nabízí řadu výhod a má dobrou mobilní aplikaci. CHYTRÝ účet Raiffeisenbank je zdarma. Nic neplatíte za zřízení účtu ani za jeho vedení. Všechny standardní služby jsou bez poplatků – výběry z bankomatů v ČR a všude na světě, příchozí i odchozí platby.

K běžnému účtu bez poplatků získáte také debetní a kreditní kartu zdarma (kreditní karta VISA). Kromě klasické karty můžete samozřejmě platit i mobilem nebo hodinkami.

Co nabízí běžný účet u Raiffeisenbank:

 • Příchozí i odchozí okamžité platby zdarma. K převodu peněz dojde v řádu vteřin. 7 dní v týdnu.
 • Zřízení účtu, vedení běžného a spořicího účtu i bezhotovostní transakce jsou zdarma.
 • Speciální výhody při placení debetní nebo kreditní kartou. S programem RB klub ušetříte až 30 % a nakupovat se slevou můžete na více než 1 900 místech.
 • Bonusový spořicí účet s bonusovou sazbou 4,5 p. a.

Účet si během chvilky sami založíte z mobilu nebo z počítače. Založení online trvá do 10 minut.

Mobilní bankovnictví RB je naprosto bezpečné a na pár kliknutí v něm zařídíte vše potřebné – založení účtu, všechny běžné transakce, ale třeba i pojištění. Jednoduše, rychle a bezpečně se můžete příhlásit pomocí funkce Touch ID nebo Face ID.

V moderním a vysoce zabezpečeném internetovém bankovnictví RB najdete vše, co ke správě účtu potřebujete. Na jednom místě budete mít přehled o všech platbách, kartách i půjčkách.

Nejlepší běžné účty 2024

Raiffeisenbank chytrý účet recenze a zkušenosti

Recenze Raiffeisenbank chytrého účtu od uživatelů jsou velmi pozitivní. Lidem se líbí příchozí i odchozí okamžité platby zdarma a speciální výhody při placení debetní nebo kreditní kartou. Skvělou výhodou je doplňkový Bonusový spořicí účet s bonusovou sazbou 4,5 p. a.

Raiffeisenbank chytrý účet recenze a zkušenosti

Raiffeisenbank Chytrý účet recenze a zkušenosti (2024)

Alternativa: mKonto bonus

Tato akce již skončila. mKonto účet bonus: Momentálně běží akce mBank bonus. Nový klient mBank může získat bonus za platbu mobilem nebo hodinkami. mKonto bonus získáte pokud si založíte účet u mBank na této stránce. Akce trvá do 15. 12. 2023.

Plaťte mobilem nebo hodinkami a získejte bonus. Tato akce již skončila.

Účet mKonto bonus (akce mBank 2024)

Nejlepší bonusy za založení účtu

Nejlepší bonusy za založení účtu: V tomto článku naleznete nejlepší bonusy za založení účtu v roce 2024. Nejlepším bonusem za založení účtu je momentálně Raiffeisenbank 1000 Kč bonus pro nové klienty. Raiffeisenbank odměna 1000 Kč platí do odvolání.

V neustálém konkurenčním boji mezi bankami o nové zákazníky se objevují příležitosti k získání bonusů a odměn za založení účtu. Tyto akce jsou sice obvykle nabízeny na omezenou dobu, ale také bývají pravidelně obnovovány.

Ve většině případů musíte být novými klienty banky, která vám nabízí možnost získat bonus. Pokud jste již klientem, nebudete mít nárok na odměnu. Některé banky dávají peníze zdarma jako odměnu za registraci, zatímco jiné chtějí, abyste si bonus zasloužili splněním řady podmínek.

Nejlepší bonusy za založení účtu 2024

Nejlepší bonusy za založení účtu 2024

Nejlepší běžné účty

Nejlepší běžné účty: V tomto článku naleznete nejlepší běžné účty v roce 2024. Nejlepší běžné účty mají funkce, které přesně odpovídají vašim potřebám a preferencím při správě každodenních finančních transakcí.

Chcete-li svůj běžný účet využívat co nejlépe, potřebujete nízké poplatky, dobrou zákaznickou podporu a bezplatné bankomaty v okolí. Pokud vám z uložených peněz plynou úroky, je to ještě lepší.

Nejlepší běžné účty nabízejí: založení a vedení účtu zdarma, výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma, bezkontaktní placení mobilem i hodinkami. Při výběru běžného účtu mějte na paměti funkce, které jsou pro vás nejdůležitější.

Nejlepší běžné účty 2024

Nejlepší běžné účty (2024)

Raiffeisenbank 3000 kč. Raiffeisenbank akce 3000. Raiffeisenbank 3000 Raiffeisenbank akce 1000. Raiffeisenbank 1000 kč. Raiffeisenbank akce. Raiffeisenbank bonus. Raiffeisen bonus. Rb bonus. Raiffeisenbank 6×500. Raiffeisenbank 500 kč. Raiffeisenbank odměna za doporučení. Raiffeisenbank odměna až 6 x 500 Kč. Raiffeisenbank odměna 500 Kč. Raiffeisenbank odměna 6×500 Kč.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 29/04/2024 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart