Banggood.com – český sklad a doprava (2023)

Banggood.com – český sklad a doprava (2023)
Banggood.com – český sklad a doprava (2023)

Nákup z českého skladu Banggood

Banggood má v Evropě mnoho skladů, například český sklad, slovenský sklad, polský sklad, německý sklad, anglický sklad nebo španělský sklad.

Na níže uvedené stránce Local Warehouse naleznete zboží, které je možné dodat z Banggood do jednoho týdne (1-Week Delivery).

Banggood clo a DPH v roce 2023 (aktuální informace)

Poslanecká sněmovna schválila 14. 9. 2021 novely zákonů o dani z přidané hodnoty a celního zákona, které jí byly vráceny Senátem ČR v červenci tohoto roku. V praxi to znamená, že celní orgány budou při dovozu všech zásilek, a to i u zásilek s nízkou hodnotou (do 22 EUR), vyměřovat a vybírat DPH, pokud k jejímu vybrání nedojde již zahraničním e-shopem.

Od 1. 10. 2021 se změní způsob odbavování a rovněž platba DPH u některých zásilek z Banggood, které dorazí do České republiky z území mimo Evropskou unii. Bude platit povinnost uhradit DPH u každé zásilky se zbožím, které si fyzická osoba objedná a které přijde do EU zpoza jejích hranic (výjimkou je zboží, u něhož bylo DPH zaplaceno již na e-shopu). Neplatí žádný limit pro osvobození od DPH.

U všech zásilek do 150 EUR bude potřeba podat elektronicky celní prohlášení, pokud již nebylo podáno v jiném státě EU. (Zdroj: Celnicka.cz)

Více informací o clu a DPH naleznete v níže uvedeném článku.

Banggood Clo a DPH v roce 2023 (aktuální informace)

Banggood clo a DPH v roce 2021 (aktuální informace)

Banggood.com – Aktuální akce, slevy a slevové kupóny

Právě probíhající slevové akce a nabídky naleznete na úvodní stránce eshopu Banggood.

Slevové kupóny (kódy) Banggood

V níže uvedeném článku naleznete aktuální Banggood slevové kupóny (kódy).

Banggood.com – Aktuální akce, slevy a slevové kupóny

Tipy na nejlepší produkty z Banggood

Mezi nejprodávanější zboží na Banggood patří boty a módní oblečení. Dále je to zboží pro dům a zahradu, počítače a elektronika, telefony a příslušenství, nářadí a průmyslové vybavení. Velmi populárním zboží jsou drony, které si můžete koupit na Banggood za přijatelné ceny.

Mezi oblíbené sekce patří také hračky, hobby a dětské zboží. Nejnovější kupóny Banggood najdete na jejich webových stránkách a uplatníte je při objednávce.

Hodnocení:
[Celkem: 101 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 13/01/2023 autorem Lenka Svobodová

Tagy:

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart