Banggood český sklad a doprava

Banggood český sklad

Banggood český sklad a doprava: Hledáte rychlou, spolehlivou a cenově dostupnou možnost nákupu online? Pak je tu pro vás Banggood s jeho českým skladem a dopravou. Banggood, s širokou škálou evropských skladů, včetně těch v Česku, na Slovensku, v Polsku, Německu, Anglii a Španělsku, nabízí flexibilitu a rychlé doručení vašeho zboží.

Podívejte se na stránku Local Warehouse a prozkoumejte sortiment zboží, které je možné doručit přímo z Banggoodu během jednoho týdne (1-Week Delivery). Bez ohledu na to, kde v Evropě se nacházíte, Banggood vám umožní využít rychlé a efektivní dodání zboží, které si objednáte z českého skladu Banggood.

Banggood český sklad a doprava

Banggood má v Evropě mnoho skladů, například český sklad, slovenský sklad, polský sklad, německý sklad, anglický sklad nebo španělský sklad.

Na níže uvedené stránce Local Warehouse naleznete zboží, které je možné dodat z Banggood do jednoho týdne (1-Week Delivery).

Banggood český sklad

Banggood clo a DPH v roce 2024 (aktuální informace)

Poslanecká sněmovna schválila 14. 9. 2021 novely zákonů o dani z přidané hodnoty a celního zákona, které jí byly vráceny Senátem ČR v červenci tohoto roku. V praxi to znamená, že celní orgány budou při dovozu všech zásilek, a to i u zásilek s nízkou hodnotou (do 22 EUR), vyměřovat a vybírat DPH, pokud k jejímu vybrání nedojde již zahraničním e-shopem.

Od 1. 10. 2021 se změní způsob odbavování a rovněž platba DPH u některých zásilek z Banggood, které dorazí do České republiky z území mimo Evropskou unii. Bude platit povinnost uhradit DPH u každé zásilky se zbožím, které si fyzická osoba objedná a které přijde do EU zpoza jejích hranic (výjimkou je zboží, u něhož bylo DPH zaplaceno již na e-shopu). Neplatí žádný limit pro osvobození od DPH.

U všech zásilek do 150 EUR bude potřeba podat elektronicky celní prohlášení, pokud již nebylo podáno v jiném státě EU. (Zdroj: Celnicka.cz)

Více informací o clu a DPH naleznete v níže uvedeném článku.

Banggood Clo a DPH v roce 2024 (aktuální informace)

Banggood clo a DPH v roce 2024 (aktuální informace)

Banggood.com – Aktuální akce, slevy a slevové kupóny

Právě probíhající slevové akce a nabídky naleznete na úvodní stránce eshopu Banggood.

Slevové kupóny (kódy) Banggood

Hledáte cestu, jak ušetřit na vašem příštím nákupu na Banggood? Níže uvedený článek vás provede světem Banggood slevových kupónů a kódů. Získejte nejlepší hodnotu za své peníze a užijte si exkluzivní slevy, které tato populární e-commerce platforma nabízí.

Banggood.com – Aktuální akce, slevy a slevové kupóny

Tipy na nejlepší produkty z Banggood

Mezi nejprodávanější zboží na Banggood patří boty a módní oblečení. Dále je to zboží pro dům a zahradu, počítače a elektronika, telefony a příslušenství, nářadí a průmyslové vybavení. Velmi populárním zboží jsou drony, které si můžete koupit na Banggood za přijatelné ceny.

Mezi oblíbené sekce patří také hračky, hobby a dětské zboží. Nejnovější kupóny Banggood najdete na jejich webových stránkách a uplatníte je při objednávce.

Hodnocení:
[Celkem: 101 Průměr: 5]
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 31/12/2023 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart