Blendea slevový kód a slevy

Blendea.cz slevový kód, slevy a akce

Blendea.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na 10 % na různé produkty. V košíku zadejte slevový kód a objednávka bude zlevněna.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Blendea kupóny, akce a slevy.

Blendea slevový kód (kupón), slevy a akce

Aktuální Blendea slevové kódy, slevy a akce.

Slevový kupón na 10 %

Sleva 10 % na produkty Blendea.
Využít slevu
získat kód
151 days left

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Blendea.cz. Výhodné balíčky produktů Blendea.
Hodnocení:
[Celkem: 161 Průměr: 5]
Blendea.cz slevový kód, slevy a akce

Produkty Blendea

Blendea vyrábí 100% rostlinné směsi bez umělých aromat, konzervantů, ochucovadel a zbytečných vyplňovačů. Blendea mixy obsahují celé sušené a mleté rostliny, a tedy celé ovoce, kořínky, houby a koření. Takto šetrně zpracované rostliny si uchovají prospěšné látky, účinky a přirozenou chuť bez dochucování, barvení a prodlužování trvanlivosti.

Blendea SUPERGREENS je zelená směs, která obsahuje prémiové BIO superpotraviny: mladou pšenici, chlorellu, zelený ječmen a spirulinu.

Na eshopu naleznete také další super produkty a novinky z řady Blendea: Superprotein, Supercoffee, Superboost, Superbeauty.

Blendea recenze a zkušenosti

Naše zkušenosti s produkty Blendea jsou velmi pozitivní. Vyzkoušeli jsme produkty SUPERGREENS, SUPERCOFFEE a SUPERBOOST. Líbí se nám kvalitní přírodní ingredience a BIO kvalita produktů.

Produkty jsou přirozeně dochuceny bylinkami, ovocem a kořením. Produkty Blendea jsou vegan friendly, bez umělých sladidel či jiných dochucovadel.

Blendea vyrábí kvalitní 100% rostlinné směsi bez umělých aromat, konzervantů, ochucovadel a zbytečných vyplňovačů. Blendea mixy obsahují celé sušené a mleté rostliny, a tedy celé ovoce, kořínky, houby a koření.

Blendea recenze a zkušenosti
Produkty Blendea

Na eshopu naleznete také další kvalitní produkty a novinky z řady Blendea: Superprotein, Supercoffee, Superboost, Superbeauty.

Blendea recenze a zkušenosti

Blendea recenze a zkušenosti

Recenze obchodu Blendea.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníci mají s obchodem dobré zkušenosti. Lidem se líbí dobrá kvalita produktů, široký sortiment, výhodné ceny, rychlost doručení, nadstandardní komunikace a přehledný web. Obchod je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 97 %).

Zákazníci jsou velmi spokojeni v těchto oblastech:

  • rychlost doručení,
  • kvalita produktů,
  • výběr zboží,
  • nadstandardní komunikace,
  • spolehlivost.

Další doporučené akce a slevy

Naposledy aktualizováno 01/03/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart