Banggood slevový kód a slevy

Banggood slevový kód

Banggood slevový kód: Banggood je čínský e-shop, který prodává oblečení, obuv, doplňky, elektroniku, hračky, telefony, příslušenství a další zboží za velmi nízké ceny. Najdete zde vše, co potřebujete, za ceny, které nezruinují vaši peneženku.

Ušetřete pomocí slevových kupónů (kódů) Banggood. Zboží lze objednat i z evropských skladů Banggood a vyhnout se tak platbě cla a DPH.

Banggood slevový kód a slevy

Zde naleznete aktuální Banggood slevové kupóny (kódy). Nejnovější kupóny Banggood najdete na jejich webových stránkách a uplatníte je při objednávce. Kupóny lze uplatnit u pokladny buď výběrem „vystřiženého“ kupónu, nebo zadáním slevového kódu do příslušného pole.

Časové omezené akce a slevy

Aktuální časově omezené akce a slevy na Banggood.com.

Sleva 7 % na vše

Platnost do 31.1.2022 23:59:59.
Využít slevu
Ukázát kód
Hodnocení:
[Celkem: 102 Průměr: 5]
Banggood slevový kód

Banggood český sklad a doprava

Banggood má v Evropě mnoho skladů, například český sklad, slovenský sklad, polský sklad, německý sklad, anglický sklad nebo španělský sklad.

Na níže uvedené stránce Local Warehouse naleznete zboží, které je možné dodat z Banggood do jednoho týdne (1-Week Delivery).

Banggood.com - český sklad a doprava

Banggood clo a DPH v roce 2024 (aktuální informace)

Poslanecká sněmovna schválila 14. 9. 2021 novely zákonů o dani z přidané hodnoty a celního zákona, které jí byly vráceny Senátem ČR v červenci tohoto roku. V praxi to znamená, že celní orgány budou při dovozu všech zásilek, a to i u zásilek s nízkou hodnotou (do 22 EUR), vyměřovat a vybírat DPH, pokud k jejímu vybrání nedojde již zahraničním e-shopem.

Od 1. 10. 2021 se změní způsob odbavování a rovněž platba DPH u některých zásilek z Banggood, které dorazí do České republiky z území mimo Evropskou unii. Bude platit povinnost uhradit DPH u každé zásilky se zbožím, které si fyzická osoba objedná a které přijde do EU zpoza jejích hranic (výjimkou je zboží, u něhož bylo DPH zaplaceno již na e-shopu). Neplatí žádný limit pro osvobození od DPH.

U všech zásilek do 150 EUR bude potřeba podat elektronicky celní prohlášení, pokud již nebylo podáno v jiném státě EU. (Zdroj: Celnicka.cz)

Více informací o clu a DPH naleznete v níže uvedeném článku.

Banggood Clo a DPH v roce 2024 (aktuální informace)

Banggood clo a DPH v roce 2024 (aktuální informace)

Co je Banggood.com?

Banggood je čínská společnost zabývající se elektronickým obchodováním, která na své platformě prodává maloobchodní zboží. Prodává vysoce kvalitní čínské výrobky (např. Xiaomi) do celého světa a zdokonalila efektivní dodavatelský řetězec a prvotřídní zákaznický servis pro zákazníky po celém světě. Značka spolupracuje s velkoobchodními, drop-shippingovými a partnerskými partnery, aby zvýšila prodej online.

Tipy na nejlepší produkty z Banggood

Mezi nejprodávanější zboží na Banggood patří boty a módní oblečení. Dále je to zboží pro dům a zahradu, počítače a elektronika, telefony a příslušenství, nářadí a průmyslové vybavení. Velmi populárním zboží jsou drony, které si můžete koupit na Banggood za přijatelné ceny.

Mezi oblíbené sekce patří také hračky, hobby a dětské zboží. Nejnovější kupóny Banggood najdete na jejich webových stránkách a uplatníte je při objednávce.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 31/12/2023 autorem Lenka Svobodová

2 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
  1. […] AliExpress Tipy: 10 nejlepších vychytávek (2021)Banggood.com – Aktuální akce, slevy a slevové kupóny (Říjen 2021) […]

  2. […] Banggood.com – Aktuální akce, slevy a slevové kupóny […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart