Židle DXRACER Wide OH/WY0/N recenze a zkušenosti

TOP PRODUKT Herní židle DXRACER Wide OH/WY0/N recenze a zkušenosti
9.6
Židle DXRACER Wide OH/WY0/N recenze a zkušenosti
Židle DXRACER Wide OH/WY0/N recenze a zkušenosti
Kvalitní zpracování
Vysoký komfort
Dobrá nastavitelnost
Pěkný design
Snadná montáž

Židle DXRACER Wide OH/WY0/N recenze a zkušenosti: DXRacer Wide OH/WY0 je herní židle která je speciálně navržena pro požadavky náročných uživatelů PC, kancelářských pracovníků, počítačových hráčů či manažerů. Židle nabízí maximální pohodlí, bezpečnost, dobrou ergonomii sezení a pěkný design.

V této recenzi naleznete naše zkušenosti s herní židlí DXRACER Wide OH/WY0/N.

Židle DXRACER Wide OH/WY0/N recenze a zkušenosti

9.6Hodnocení
DXRACER Wide OH/WY0/N

Židle DXRACER Wide OH/WY0/N patří mezi nejlepší herní židle na trhu. Nabízí kvalitní zpracování, vysoký komfort a pěkný design.

Celkové hodnocení
9.6
Výhody
  • Kvalitní zpracování
  • Vysoký komfort
  • Dobrá nastavitelnost
  • Pěkný design
  • Snadná montáž
Nevýhody
  • Vyšší cena

Naše recenze židle DXRACER Wide OH/WY0/N je velmi pozitivní. S tímto modelem máme dobré zkušenosti. Líbí se nám kvalitní zpracování, vysoký komfort, dobrá nastavitelnost a pěkný design. Přestože je tento model židle trochu dražší, je to skvělá volba pro hráče, kteří hledají komfort a pohodlí.

Židle DXRACER Wide OH/WY0/N patří mezi nejlepší herní židle na trhu. Tato herní židle je tou pravou volbou pro každého, kdo hledá nejlepší možné herní zážitky.

Herní židle DXRACER Wide OH/WY0/N recenze a zkušenosti
Herní židle DXRACER Wide OH/WY0/N

Židle ze série DXRacer Wide nabízí maximální pohodlí a oproti řadám Racing a Formula je tato židle prostornější, mohutnější a je vybavena propracovaným mechanismem.

Židle je vybavena kvalitním německým plynovým pístem a svou ergonomií splňuje vysoké požadavky náročných uživatelů, kteří tráví u pracovního stolu dlouhé hodiny. Sedák a opěradla jsou měkké a příjemné na dotek, což umožňuje hráčům dlouhé hraní bez bolesti. Židle vypadá velmi pěkně, neboť je potažena kvalitní PU kůží.

Herní židle DXRACER Wide OH/WY0/N opěrka recenze a zkušenosti
Herní židle DXRACER Wide OH/WY0/N

Označení W v názvu řady u DXRaceru znamená originální vzhled, zaměření na počítačové hráče, manažery a ostatní kancelářské pracovníky. Židle DXRacer hráči používají na celém světě. Jsou tak často vidět na turnajích – např. na LCK, UMG, MLG a v Česku také 4GAMES a Mistrovství České Republiky v PC hrách.

Židle nabízí maximální komfort. K tomu napomáhá i rozšířené opěradlo v oblasti ramen, díky čemuž dokonale přilne k tělu. Součástí židle jsou praktické polštářky na oporu hlavy nebo krční páteře a na oporu páteře v bederní oblasti.

Všechny komponenty herní židle DXRacer Wide OH/WY0/N jsou speciálně tvarované, aby se co nejlépe přizpůsobily tělu. Vysokou stabilitu a pevnost zaručuje trubkový ocelový rám.

DXRacer Wide OH/WY0/N recenze a zkušenosti
Židle DXRACER Wide OH/WY0/N

Kvalitní ovládací mechanismus umožňuje naklápění herní židle DXRacer Wide OH/WY0/N až do úhlu 135° a tuhost mechaniky lze nastavit přesně podle hmotnosti uživatele.

Samozřejmostí jsou dobré 3D područky s možností výškového nastavení, rotací a horizontálního posunu dopředu i dozadu. DXRacer Wide OH/WY0/N má vysoký opěrák pro oporu celých zad a podporu správného držení páteře.

Herní židle je vhodná pro osoby s výškou do 190 cm. Maximální nosnost židle je 150 kg. Hmotnost samotné židle je 30 kg.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Recenze židle DXRACER Wide OH/WY0/N od ostatních uživatelů jsou taky velmi dobré. Lidem se líbí kvalitní a robustní materiály, luxusní zpracování, jednoduchá montáž a možnost nastavení ruček, opěrky i sklopení.

Pokud hledáte pohodlnou a stylovou herní židli, je DXRacer Wide OH/WY0/N skvělou volbou.

Průměrné hodnocení na Alza.cz je 4,6 z 5 hvězdiček.

Židli DXRACER Wide OH/WY0/N můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 1 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 07/01/2023 autorem Lenka Svobodová

Tagy:

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart