Nejlepší keto dieta 2024

Nejlepší keto dieta 2024

Nejlepší keto dieta 2024: Proteinová dieta KetoDiet je nejlepší česká keto dieta. Proteinová jídla a nápoje KetoDiet mají snížený obsah sacharidů a zároveň dostatečný obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně fungování metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Proto jsou výsledky viditelné velmi rychle. Spočítejte si BMI index a zjistěte, který dietní plán je pro vás nejlepší.

Hodnocení
 
NEJLEPŠÍ KETO DIETA
Ketodiet.cz logo
Hodnocení
KetoDiet je nejlepší keto dieta v roce 2024.
Hodnocení
KetoMix nabízí účinné hubnutí bez hladovění.
Hodnocení
Chia Shake je skvělou volbou pro shození přebytečných kil.
Hodnocení:
[Celkem: 128 Průměr: 5]

Keto dieta (ketonová dieta) může pomoci při hubnutí, kontrole hladiny cukru v krvi a dalších zdravotních problémech. Keto dieta je typ diety s velmi malým množstvím sacharidů a nízkým příjmem bílkovin, jejíž dodržování vede ke změněnému metabolickému stavu organismu, ketóze.

Nejlepší keto dieta 2024

Mezi nejlepší keto diety v roce 2024 patří:

 1. KetoDiet – sleva 15 % se slevovým kódem NAKETO15. Sleva je časově omezena.
 2. KetoMix
 3. Chia Shake

1. KetoDiet

KetoDiet Nejlepší proteinová dieta
KetoDiet je nejlepší keto dieta v roce 2024.
slevový kód
slevový kód
Recenze

Jako žena, která vyzkoušela nespočet diet, jsem se rozhodla vyzkoušet proteinovou dietu KetoDiet a musím říct, že jsem s výsledky opravdu spokojená. Zkusila jsem Balíček Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok, který je vhodný pro nízkou nadváhu. Tato proteinová dieta mi nejen pomohla zhubnout, ale také mi ukázala, jak jednoduché může být změnit svůj stravovací režim a životní styl.

Každý den jsem měla pět porcí jídel KetoDiet, které jsem střídala s běžnými jídly s nízkým obsahem sacharidů. Kombinovala jsem různá jídla (proteinové nápoje, polévky, kaše, palačinky a omelety). Nejenže jsem neměla hlad, ale také jsem se cítila skvěle a plná energie.

Pro nákup můžete použít Ketodiet slevový kód 15 %. Tato sleva je časově omezena. 

KetoDiet Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok recenze a zkušenosti
Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok

Na dietě KetoDiet se mi líbí její unikátní přístup, který kombinuje snadnou přípravu, skvělou chuť a rychlé výsledky.

Dieta KetoDiet je postavena na nízkém obsahu sacharidů a vysokém příjmu bílkovin. Tento přístup zajišťuje efektivní spalování tuků a zachování svalové hmoty, což vede k rychlé a viditelné změně vaší postavy. Jedná se o vědecky podloženou metodu hubnutí, která funguje na muže i ženy bez rozdílu věku.

S KetoDiet navíc získáváte přístup k výživové poradně, která vám zdarma nabízí individuální podporu a rady pro udržení výsledků.

Měla jsem možnost vyzkoušet tyto KetoDiet produkty:

Moje recenze produktů KetoDiet je velmi pozitivní. S produkty KetoDiet mám jen dobré zkušenosti. Produkty KetoDiet mi pomohly nejen zhubnout, ale změnily můj pohled na jídlo a zdravý životní styl. KetoDiet doporučuji každému, kdo hledá efektivní způsob, jak zhubnout a cítit se skvěle. Proteinová dieta KetoDiet je nejlepší keto dieta v roce 2024.

KetoDiet recenze

KetoDiet recenze (2024)

Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok od KetoDiet je dietní plán pro nízkou nadváhu. Tento plán obsahuje celkem 70 porcí proteinových jídel a nápojů KetoDiet Original. V tomto 1. kroku diety je 5 proteinových porcí na den.

KetoDiet Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok recenze a zkušenosti
Keto dieta na 2 týdny – BASIC 1. krok

V balíčku naleznete níže uvedená jídla:

 • Proteinový nápoj – příchuť jahoda a banán (7 porcí)
 • Proteinový nápoj – příchuť Piňa Colada (7 porcí)
 • Proteinový nápoj – příchuť lískový oříšek a čokoláda (7 porcí)
 • Proteinové těstoviny – fusilli (7 porcí)
 • Proteinová polévka – dýňová (7 porcí)
 • Proteinová kaše – příchuť jablko a skořice (7 porcí)
 • Proteinová omeleta – příchuť slanina (7 porcí)
 • Proteinová palačinka – příchuť vanilka (7 porcí)
 • Proteinová polévka – kuřecí s nudlemi (7 porcí)
 • Proteinový chléb – tmavý (7 porcí)
KetoDiet proteinový nápoj – příchuť jahoda a banán recenze a zkušenosti
KetoDiet proteinový nápoj – příchuť jahoda a banán

Balíček je poskládán tak, aby splňoval požadavky pro cílenou redukci. Všechny produkty lze objednat v e-shopu i samostatně. Složení balíčku se může měnit dle aktuálních skladových zásob e-shopu. Kromě jídel obsahuje balíček také dietní brožuru na celou dobu diety a shaker.

KetoDiet sleva

Vybírejte z KetoDiet produktů a zajímavých balíčků v atraktivních slevách. Použít také můžete Ketodiet slevový kód 15 %. Tato sleva je časově omezena. Aktuální Ketodiet slevové kódy, akce a slevy naleznete zde.

KetoDiet slevový kód a slevy

2. KetoMix

KetoMix Dobrá ketonová dieta
Dobrá ketonová dieta v roce 2024. KetoMix nabízí účinné hubnutí bez hladovění.

Nejlepší keto dietou v roce 2024 je KetoMix. KetoMIX představuje proteinovou dietu pro rychlé hubnutí. Na výběr jsou desítky plnohodnotných jídel. Díky minimálnímu příjmu sacharidů a velkému příjmu bílkovin se tělo dostává do stavu ketózy a hubne. Produkty KetoMix jsou bez přidaných glutamátů a chemických přísad a obsahují vitamíny a minerální látky pro podporu imunity.

Naše zkušenosti s KetoMix dietou jsou velmi pozitivníKetomix Balíček keto diety na 1 týden pro ženy je skvělý produkt pro ty, kteří chtějí začít s keto dietou. Balíček obsahuje kompletní jídelníček na týden, který vám pomůže udržet správný poměr makronutrientů a dostatečný příjem kalorií.

Ketomix proteinový koktejl recenze a zkušenosti
Ketomix proteinový koktejl

Líbí se nám, že KetoMix dieta obsahuje dostatečné množství bílkovin, vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Princip KetoMix diety je založen na zvýšeném příjmů proteinů a omezeném příjmu sacharidů. Jedná se o vědecky podloženou metodu hubnutí, která funguje na muže i ženy bez rozdílu věku.

Ketomix proteinová polévka s houbovou příchutí recenze a zkušenosti
Ketomix proteinová polévka s houbovou příchutí

Jídla jsou připravena z kvalitních surovin a mají vysoký obsah bílkovin a nízký obsah sacharidů, což je pro keto dietu nezbytné. Balíček obsahuje různé druhy jídel, včetně snídaní, obědů, večeří a svačin, takže si můžete vybrat podle svého gusta.

Ketomix proteinové palačinky recenze a zkušenosti
Ketomix proteinové palačinky

Ketonová dieta, znamená hubnutí (neboli držení diety) na principu ketózy. Ketóza vyvolává specifický stav, kdy tělo začne vytvářet ketolátky. Protože nedostává žádnou rychlou energii v podobě sacharidů či cukrů, sáhne po zásobách tuku. Proces ketózy nastartujete, pokud budete přijímat pouze bílkovinná jídla spolu se zeleninou.

Proto KetoMix dieta nabízí řešení v podobě připravených jídel. Jídla KetoMix diety nabízejí navíc velkou variabilnost a nemusíte se tak bát, že by se vám jídelníček po týdnu zprotivil. Vše si lze uspořádat podle své vlastní chuti a preferencí. KetoMix dieta tak šetří i váš čas a peníze.

Ketomix proteinová omeleta recenze a zkušenosti
Ketomix proteinová omeleta

KetoMix jídla neobsahují škodlivou chemii a až na několik výjimek jsou zcela bez lepku. K jejich přípravě není potřeba mléko. Obsahují také veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo v době diety potřebuje.

Ketomix proteinová kaše recenze a zkušenosti
Ketomix proteinová kaše

KetoMix nabízí účinné hubnutí bez hladovění a cvičení, při kterém dosáhnete rychlého a trvalého výsledku bez jojo efektu. Produkty KetoMix jsou vhodné pro celiaky i vegany.

Ketomix proteinová tyčinka recenze a zkušenosti
Ketomix proteinové tyčinky

K dispozici jsou pro všechny klienty výživové poradkyně na chatu nebo telefonu (na e-shopu) nebo ve Facebookové poradně. Klientky, které se rozhodnou opravdu hubnout doobjednávají většinou ještě ten měsíc další balíčky.

Ketomix průvodce a kuchařka
Ketomix průvodce a kuchařka

Mezi výhody e-shopu KetoMix.cz patří:

 • dodání do 3 dnů (při objednávce do 10:00)
 • doprava zdarma (při objednávce od 1 490 Kč)
 • 4137 výdejních míst (po celé České republice)
 • zákaznická podpora (7 dní v týdnu)

KetoMix recenze a zkušenosti

Recenze obchodu KetoMix.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Podle internetových recenzí se zdá, že e-shop Ketomix.cz má vysokou spokojenost zákazníků. Na recenzních stránkách se zobrazují vysoká hodnocení a všechny ukazují vysokou úroveň spokojenosti. Někteří zákazníci zmiňují rychlost dodáníkvalitu zbožíceny a široký výběr produktů. E-shop pečlivě zabaluje zboží, aby se nepoškodilo během přepravy.

V recenzích jsou také zmíněny pozitivní zkušenosti se spolehlivostí, komunikací a přehledností webu. Zákazníci oceňují, že mohou vybírat mezi připravenými balíčky na různé týdenní období nebo si mohou vybírat jednotlivé potraviny a nápoje.

Obchod KetoMix.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 97 %). Zákazníci jsou s e-shopem Ketomix.cz spokojeni a doporučují ho ostatním.

KetoMix dieta recenze a zkušenosti

KetoMix akce a slevy

KetoMix nabízí svým zákazníkům slevový kód na 25 % na všechny produkty.

Výhodné balíčky KetoMix vám ušetří nejen peníze, ale také čas při rozhodování, co pro dietu zvolit. Všechna jídla, která jsou plná bílkovin, vlákniny, vitamínů a minerálů, tak budete mít pohromadě a nebudete si muset lámat hlavu s tím, co objednat. V balíčcích máte připravené porce jídel na několik dní dopředu

KetoMix.cz nabízí dopravu zdarma při objednávce od 1 490 Kč.

KetoMix slevový kód a slevy

3. Chia Shake

Chia Shake Skvělá keto dieta
Chia Shake dietní balíček je skvělou volbou pro shození přebytečných kil.

Značka Chia Shake patří mezi přední české výrobce dietních potravin. Zaměřuje se na výrobu zdravých potravin, které jsou vyvinuty dle principů keto diety, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem bílkovin.

Týdenní Chia Shake dietní balíček poskytuje celkem 35 jídel. Balíček obsahuje dietní koktejl, dietní polévku, dietní palačinky, dietní tyčinky, smart shaker a 16stránkový dietní manuál, který popisuje jednotlivé kroky diety.

Chia Shake keto dieta recenze a zkušenosti - dietní balíček
Chia Shake dietní balíček

Chia Shake recenze a zkušenosti

Naše zkušenosti s týdenním Chia Shake dietním balíčkem jsou velmi pozitivní. Líbí se nám dobrá kombinace sladkých a slaných dietních jídel, rychlá příprava (do 5 minut) a praktický Smart Shaker s extra odnímatelným dnem na směs.

Součástí balíčku také byl přehledný 16stránkový dietní manuál, který obsahuje receptyjídelníček a jednotlivé kroky diety. Tento týdenní balíček je vhodný pro rýsování postavy (2. a 3. krok diety).

Recenze obchodu Chiashake.cz od zákazníků jsou též velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí vysoká kvalita produktů, rychlost doručení, přehledný web a skvělá komunikace. Obchod Chiashake.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 98 %).

Chia Shake keto dieta recenze a zkušenosti

Dietní koktejl Chia Shake má skvělou chuť – vyzkoušeli jsme čokoládovou příchuť. Na výběr jsou také další chutné příchutě (jahoda, vanilka, banán atd.) Koktejl je obohacený o MCT olej, který pomáhá navodit stav ketózy pro spalování tuků.

Dietní koktejl lze smíchat jak s vodou, tak s polotučným mlékem.

Chia Shake keto dieta recenze a zkušenosti - dietní koktejl
Dietní koktejl Chia Shake

Proteinové palačinky Chia Shake jsou dobrou volbou pro sladkou snídani, která je plná bílkovin a zároveň má málo sacharidů. Palačinky jsou bez přidaného cukru a obsahují vitamíny a minerály. Příprava palačinek je velmi jednoduchá a rychlá.

Chia Shake keto dieta recenze a zkušenosti - dietní palačinky
Proteinové palačinky Chia Shake

Dietní polévka Chia Shake chutná také skvěle – vyzkoušeli jsme zeleninovou variantu. Obchod také nabízí rajskou a sýrovou variantu. Polévku lze velmi rychle připravit, stačí ji pouze zalít horkou vodou.

Chia Shake keto dieta recenze a zkušenosti - dietní polévka
Dietní polévka Chia Shake

Dietní balíček Chia Shake doplňují skvělé dietní tyčinky SLIMBAR, které mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Tyčinky SLIMBAR jsou zcela bez přidaného cukru a svým složením podporují hubnutí.

Chia Shake keto dieta recenze a zkušenosti - dietní tyčinky
Dietní tyčinky SLIMBAR

Součástí balíčku je praktický Smart Shaker (500 ml) s extra odnímatelným dnem na směs (150 ml). Můžete si tak s sebou vzít až 2 jídla. Smart Shaker je bez BPA a je vhodný do myčky.

Chia Shake keto dieta recenze a zkušenosti - Smart Shaker + odměrky
Smart Shaker + odměrky

Při zakoupení dietního balíčku Chia Shake získáte zdarma 16stránkový dietní manuál, který obsahuje receptyjídelníček a jednotlivé kroky diety.

Chia Shake keto dieta recenze a zkušenosti - dietní manuál
Dietní manuál Chia Shake

BMI kalkulačka

Chcete vědět jaká je vaše ideální váha? Zjistěte to pomocí BMI kalkulačky. Zkratka BMI je ze slov Body Mass Index a představuje index tělesné hmotnosti. Základem BMI kalkulačky je “poměr váha výška”. Index BMI představuje nejčastěji používaný výpočet pro stanovení nadváhy a míry obezity.

Co je keto dieta?

Keto dieta (ketonová dieta) je typ diety s velmi malým množstvím sacharidů (< 10 %) a nízkým příjmem bílkovin (< 20 %), jejíž dodržování vede ke změněnému metabolickému stavu organismu, ketóze.

Cílem ketogenní diety je uvést tělo do stavu „ketózy“ pomocí velmi přísné nízkosacharidové diety. Pod tento souhrnný pojem lze zahrnout diety, jako je Atkinsova dieta, Dukanova dieta a diety LCHF (low carb, high fat), jako je Bantingova dieta, ačkoli poměr tuků, bílkovin a sacharidů a další specifické rysy jednotlivých diet (např. „fáze“) se mohou lišit.

Nejlepší keto dieta 2024

Co je ketóza?

Za normálních okolností naše tělo využívá glukózu ze sacharidových potravin jako zdroj energie. Při nedostatku glukózy dochází k procesu zvanému ketóza. Jedná se o stav, kdy tělo spaluje tuky místo sacharidů jako hlavní zdroj energie. Když nejíme sacharidy, játra rozkládají tukové zásoby, aby získala energii. Tato energie má podobu (a také vytváří) molekul zvaných „ketony“.

Je keto dieta vhodná i pro muže?

Keto dieta je založena na sníženém příjmu sacharidů, které uvedou vaše tělo do stavu ketózy. Biochemické reakce žen i mužů jsou stejné, proto je keto dieta vhodná pro všechny, bez rozdílu pohlaví nebo věku.

Nejlepší keto diety 2024

Kdo by měl být při dodržování ketogenní diety opatrnější?

Diabetikům (zejména diabetikům 1. typu) hrozí komplikace, pokud se pokusí dodržovat ketogenní dietu. Z tohoto důvodu by diabetici a všichni, kdo mají problémy s hladinou cukru v krvi, měli před zahájením takového režimu prodiskutovat možné důsledky se svým praktickým lékařem. Stejně tak by se měli poradit se svým praktickým lékařem všichni, kdo mají onemocnění ledvin nebo se s ním setkali v rodině.

10 tipů, jak rychle zhubnout

Hubnutí může být pro mnoho lidí náročný úkol. Je důležité si uvědomit, že není žádný zázračný způsob, jak zhubnout rychle a snadno. Úspěšné hubnutí vyžaduje trpělivost, disciplínu a především změnu životního stylu.

V tomto článku naleznete 10 tipů, jak rychle a efektivně zhubnout.

10 tipů, jak rychle zhubnout - Zhubněte rychle a efektivně
Upozornění: Pokud se chystáte držet jakoukoli formu diety, poraďte se nejprve se svým praktickým lékařem.
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 30/12/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart