Recenze: Samsung Galaxy Buds 2 – bezdrátová sluchátka

TOP PRODUKT Samsung Galaxy Buds2 grafitová recenze
9
Recenze: Samsung Galaxy Buds 2 – bezdrátová sluchátka
Recenze: Samsung Galaxy Buds 2 – bezdrátová sluchátka
Aktivní potlačení hluku
Vyvážený zvuk
Bezdrátové nabíjení
Krásný design

Představení bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds 2

Společnost Samsung uvedla na trh nová skvělá bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2, která jsou nástupcem sluchátek Galaxy Buds Plus. Kromě těchto sluchátek uvedl Samsung na trh také ohebný telefon Galaxy Z Fold 3, chytré hodinky Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic.

Mezi hlavní přednosti bezdrátových sluchátek Galaxy Buds 2 patří aktivní potlačení hluku, krásný design (jsou k dispozici ve čtyřech barevných variantách) a skvělá skladnost (pouzdro má rozměry jen 50 x 50,2 x 27,8 mm). Každé ze sluchátek Galaxy Buds 2 váží pouhých 5 g a celková hmotnost s pouzdrem je 51,2 g.

Samsung Galaxy Buds2 grafitová recenze
Samsung Galaxy Buds2 grafitová varianta

Sluchátka podporují tři kodeky (Scalable, AAC a SBC) a nabízí silné, hluboké basy a čisté výšky díky dvoucestným dynamickým reproduktorům. Sluchátka jsou vybavena mikrobaterií a na jedno nabití poskytnou až pět hodin přehrávání audia.

Pouzdro nabízí velkou kapacitu pro dalších 15 hodin poslechu a lze ho nabíjet bezdrátově (např. pomocí funkce sdílení energie smartphonů Samsung). Sluchátka lze spojit s telefonem pomocí technologie Bluetooth 5.2. Samozřejmostí je integrovaný duální mikrofon pro handsfree hovory s funkcí redukce okolního hluku.

Samsung Galaxy Buds2 bílá recenze
Samsung Galaxy Buds2 bílá varianta

Sluchátka jsou k dispozici ve čtyřech barevných variantách (grafitová, bílá, fialová a olivová). Balení sluchátek obsahuje tři pružné silikonové nástavce. 

Přehled všech variant naleznete níže.

Hlavní výhody bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds 2:

 • Aktivní potlačení hluku
 • Krásný design
 • Skvělá skladnost
 • Podporuje tři kodeky (Scalable, AAC a SBC)
 • Silné, hluboké basy a čisté výšky
 • Sluchátka na jedno nabití poskytnou až pět hodin přehrávání audia
 • Pouzdro nabízí velkou kapacitu pro dalších 15 hodin poslechu
 • Integrovaný duální mikrofon pro handsfree hovory

Dobré alternativy bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds 2

V současné době naleznete na trhu bezdrátových sluchátek spoustu skvělých alternativ. Zde naleznete výběr nejlepších alternativ bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds 2.

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro nabízí aktivní potlačení hluku. Navíc mají i skvělou výdrž a odolnost IPX4 proti potu a vodě. Díky tlakovému snímači na stopce lze bleskově přepínat mezi potlačením hluku a propustností.

Sony True Wireless WF-1000XM4

Sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 jsou jedny z nejlépe znějících Bluetooth sluchátek s potlačením šumu, které si můžete koupit. Nabízí skvělý zvuk, velmi účinné potlačení hluku, dlouhou výdrž baterie, velké pohodlí při nošení a solidní konektivitu.

BOSE QuietComfort Earbuds

Sluchátka BOSE QuietComfort Earbuds mají jedno z nejúčinnějších potlačení hluku, jsou velmi pohodlná a dobře znějí. Nabízí špičkové potlačení hluku s možností nastavení, podporu Bluetooth 5.1 a AAC, solidní výdrž baterie, dobrý zvuk, jsou velmi pohodlné a odolné proti potu.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Sennheiser Momentum True Wireless 2 jsou skvělá špičková bezdrátová sluchátka, která splňují většinu požadavků. Nabízí skvělý zvuk, dlouhou výdrž baterie, ANC, AAC a aptX, silné a stabilní připojení Bluetooth a středně velké pouzdro s USB-C.

Celkové hodnocení a zkušenosti uživatelů

Naše recenze bezdrátových sluchátek Samsung Galaxy Buds 2 je pozitivní. Sluchátka jsou oproti předchozímu modelu výrazně lepší, nabízejí aktivní potlačení hluku, lepší kvalitu zvuku a skvěle padnou do uší.

Mezi hlavní přednosti sluchátek patří aktivní potlačení hluku, krásný design a skvělá skladnost. Každé ze sluchátek váží pouhých 5 g a celková hmotnost je 51,2 g. Sluchátka dále nabízí podporu tří kodeků (Scalable, AAC a SBC) a silné, hluboké basy a čisté výšky. Sluchátka na jedno nabití poskytnou až pět hodin přehrávání audia. Pouzdro nabízí velkou kapacitu pro dalších 15 hodin poslechu. Samozřejmostí je integrovaný duální mikrofon pro handsfree hovory s funkcí redukce okolního hluku.

9Hodnocení
Samsung Galaxy Buds 2

Sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 jsou oproti předchozímu modelu výrazně lepší, nabízejí aktivní potlačení hluku, lepší kvalitu zvuku a skvěle padnou do uší.

Celkové hodnocení
9
KLADY
 • Aktivní potlačení hluku
 • Vyvážený zvuk
 • Bezdrátové nabíjení
 • Krásný design
ZÁPORY
 • Stupeň ochrany proti vodě pouze IPX2
 • Bez automatické pauzy při vyjmutí sluchátek
Hodnocení:
[Celkem: 21 Průměr: 4.9]

Naposledy aktualizováno 25/08/2021 autorem Lenka Svobodová

3 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
 1. […] tohoto ohebného telefonu uvedl Samsung na trh také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2, chytré hodinky Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 […]

 2. […] těchto hodinek uvedl Samsung na trh také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2, chytré hodinky Galaxy Watch 4 Classic a ohybný telefon Galaxy Z Fold3 […]

 3. […] těchto hodinek uvedl Samsung na trh také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2, chytré hodinky Galaxy Watch 4 a ohybný telefon Galaxy Z Fold3 […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart