Recenze: Samsung Galaxy Z Fold3 5G – ohebný telefon

TOP PRODUKT Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512GB černá recenze
9
Recenze: Samsung Galaxy Z Fold3 5G – ohebný telefon
Recenze: Samsung Galaxy Z Fold3 5G – ohebný telefon
Inovativní ohebný design
Odolné sklo Corning Gorilla Glass
Pěkný 7,6" AMOLED displej
5nm čipset Qualcomm
Vysoká voděodolnost

Představení ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Ohebný telefon Samsung Galaxy Z Fold3 5G je třetím nástupcem inovativní řady ohebných telefonů Samsung. Tento model překvapí zejména svým luxusním provedením s odolným hliníkovým rámečkem Armor Aluminium Frame. Telefon je vybaven maximální ochranou proti poškození a poškrábání. Zadní kryt a vnější displej je zpevněn kvalitním sklem Corning Gorilla Glass Victus. Sklo by mělo vydržet pád z výšky až 2 metry.

Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512GB černá recenze
Samsung Galaxy Z Fold3 5G 512GB

Telefon je vybaven velkým hlavním 7,6″ AMOLED displejem (s poměrem stran 22,5:18), který nabízí vysoké rozlišení 2 208x 1 768 px, křišťálově čisté barvy, plynulý obraz 120Hz a vysoký kontrast. Vedlejší displej má 6,2″ a nabízí rozlišení 2 268 x 832 px. Telefon umožňuje multitasking pomocí funkce Split Screen View.

Oficiální unboxing Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Fotografie lze pořizovat s pěti kvalitními fotoaparáty. Samozřejmostí je vysoká voděodolnost (certifikace IPX8), díky které vydrží telefon ve sladké vodě do 1,5 metru po dobu až 30 minut. Součástí telefonu není stylus S Pen, který lze ale samostatně dokoupit.

Podrobnosti o voděodolnosti a stylusu S Pen

Telefon má 5nm čipset Qualcomm Snapdragon 888, který podporuje 5G a 12 GB paměť RAM. Na trhu jsou k dostání dvě varianty telefonu dle uložiště (256 a 512 GB). Kapacita baterie je slušných 4 400 mAh. Telefon podporuje 25W rychlonabíjení, 10W bezdrátové nabíjení a 10W reverzní nabíjení.

Telefon je k dispozici ve dvou verzích (256 GB a 512 GB) viz přehled níže. Na výběr jsou také různé barevné varianty (černá, stříbrná, zelená).

Hlavní výhody ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold3 5G:

 • Inovativní ohebný design
 • Odolné sklo Corning Gorilla Glass Victus
 • Pěkný 7,6″ AMOLED displej
 • Multitasking (funkce Split Screen View)
 • Vysoká voděodolnost (certifikace IPX8)
 • 5nm čipset Qualcomm Snapdragon 888
 • Velké uložiště (256 nebo 512 GB)
 • Pět kvalitních fotoaparátů

Kromě tohoto ohebného telefonu uvedl Samsung na trh také bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2, chytré hodinky Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic.

Doporučené příslušenství pro ohebný telefon Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Pro ohebný telefon Samsung Galaxy Z Fold3 5G doporučujeme následující příslušenství.

Samozřejmostí by měl být kvalitní ochranný kryt, například Samsung silikonový zadní kryt pro Galaxy Z Fold3, pomocí kterého si zajistíte ochranu displeje proti poškrábání. Jde o zadní ochranný kryt ze silikonu, který je příjemný na dotek a který zachovává přístup k dobíjecímu portu i k ostatním tlačítkům nutným pro komfortní používání mobilního telefonu.

Další dobrou alternativou je například Samsung kryt z aramidového vlákna pro Galaxy Z Fold3.

Pokud potřebujete s krytem i dotykové pero, tak si vyberte Samsung flipové pouzdro s dotykovým perem pro Galaxy Z Fold3. Toto tvrdé flipové pouzdro poskytuje maximální ochranu proti běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní umělé kůže.

Celkové hodnocení a zkušenosti uživatelů

Naše recenze ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold3 5G je pozitivní. Telefon je skvělým nástupcem v inovativní řadě ohebných telefonů Samsung.

Telefon nabízí inovativní ohebný design, odolné sklo Corning Gorilla Glass Victus, pěkný 7,6″ AMOLED displej, multitasking pomocí funkce Split Screen View, vysokou voděodolnost (certifikace IPX8), kvalitní 5nm čipset Qualcomm Snapdragon 888, velké uložiště (256 nebo 512 GB) a pět skvělých fotoaparátů.

9Hodnocení
Samsung Galaxy Z Fold3 5G

Naše recenze ohebného telefonu Samsung Galaxy Z Fold3 5G je pozitivní. Telefon je skvělým nástupcem v inovativní řadě ohebných telefonů Samsung.

Celkové hodnocení
9
KLADY
 • Inovativní ohebný design
 • Odolné sklo Corning Gorilla Glass
 • Pěkný 7,6" AMOLED displej
 • 5nm čipset Qualcomm
 • Vysoká voděodolnost
ZÁPORY
 • Vysoká cena
Hodnocení:
[Celkem: 21 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 27/08/2021 autorem Lenka Svobodová

1 komentář
 1. […] sluchátek Galaxy Buds Plus. Kromě těchto sluchátek uvedl Samsung na trh také ohebný telefon Galaxy Z Fold 3, chytré hodinky Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart