Ideální nájemce recenze

DOPORUČUJEME Ideální nájemce recenze a zkušenosti
9.5
Ideální nájemce recenze
Ideální nájemce recenze
Bezstarostný pronájem
Pravidelný příjem
Garance stavu bytu
Kvalitní nájemníci

Ideální nájemce recenze: Ideální nájemce je perfektní služba pro majitele bytů, kteří chtějí ušetřit čas a peníze a přitom mít svůj pronájem pod kontrolou. Tato služba šetří pronajímatelům v průměru 60 hodin ročně. S Ideálním nájemcem můžete pronajímat bez starostí a bez rizika. Pro získání odhadu tržního nájmu vašeho bytu stačí vyplnit základní informace o bytu do jednoduché online kalkulačky nájemného.

Ideální nájemce garantuje stav bytu, pravidelný příjem i kvalitní podnájemníky. Vyřeší i nepříjemné diskuze o zvyšování nájemného či problémy s dlužníky. V této recenzi se podíváme na zkušenosti s Ideálním nájemcem.

Ideální nájemce recenze

9.5Hodnocení
Ideální nájemce

Ideální nájemce je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají bezpečnou a efektivní možnost pronájmu své nemovitosti.

Celkové hodnocení
9.5
VÝHODY
  • Bezstarostný pronájem
  • Pravidelný příjem
  • Garance stavu bytu
  • Kvalitní nájemníci
NEVÝHODY
  • Bez výrazných nedostatků

Zkušenosti se službou Ideální nájemce jsou velmi pozitivní. Tato služba je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají bezpečnou a efektivní možnost pronájmu své nemovitosti. Lidem se líbí možnost bezstarostného pronájmu, který šetří jejich čas a snižuje stres spojený s pronájmem.

Lidé také oceňují pravidelné a včasné platby nájemného, a to i v případě, když se setkali s neplatiči. Garance stavu bytu je další skvělou výhodou, která dodává majitelům bytů klid. Kromě toho klienti zdůrazňují, jak si cení rychlé a efektivní komunikace s týmem Ideálního nájemce.

Pro získání odhadu tržního nájmu vašeho bytu stačí vyplnit základní informace o bytu do jednoduché online kalkulačky nájemného na webových stránkách Ideálního nájemce. Do 24 hodin, nebo do příštího pracovního dne, se vám odborníci ozvou s doporučenou výší tržního nájmu.

Ideální nájemce recenze a zkušenosti - klientská zóna na mobilu
Ideální nájemce – klientská zóna na mobilu

Ideální nájemce je jednička na trhu pronájmů s 8 lety zkušeností. Služba pečuje o více než 2 500 bytů v osmi městech: Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Hradec Králové a České Budějovice. S Ideálním nájemcem se vyhnete nepříjemným situacím – diskuzi o zvyšování nájemného či problémy s dlužníky. Tato služba se ujímá celé správy bytu, včetně hledání kvalitních nájemníků.

Peníze z nájmu přijdou každý měsíc na den přesně, bez jakéhokoli zpoždění. Garance pravidelného příjmu je jedna z hlavních výhod služby Ideální nájemce. Prostřednictvím online klientské zóny máte o všem přehled.

Ideální nájemce recenze a zkušenosti - klientská zóna
Ideální nájemce – klientská zóna

Služba Ideální nájemce zajišťuje pronájem bytu, ale také se stará o jeho údržbu a opravy. Pokud se na bytě něco pokazí, zajišťuje řemeslníky a opravy, a dokonce řeší i pojistné události. S Ideálním nájemcem si nemusíte dělat starosti s neplatiči. Služba bere na sebe veškeré riziko a v případě problémů se neplatiči vypořádá její specializované právní oddělení.

Společnost UlovDomov.cz provozuje službu Ideální nájemce, která v současnosti pečuje o portfolio bytů v hodnotě přes 15 miliard korun – tedy více než 2 500 nemovitostí a 7 300 nájemníků.

Inzertní portál UlovDomov.cz ročně zveřejní přes stovky tisíc inzerátů. Společnost získala v roce 2020 oceněni jako 2. nejrychleji rostoucí technologická firma v Česku a 3. ve střední Evropě v rámci prestižní soutěže Deloitte Technology Fast 50.

UlovDomov.cz je členem investiční skupiny Miton vedle projektů jako Slevomat, Rohlík.cz, Bonami či Twisto. Za svou dvacetiletou historii se Miton podílel na budování desítek úspěšných projektů, jejichž celková hodnota činí téměř 1 miliardu euro.

Služba Ideální nájemceosm let zkušeností s pronájmy a pravidelně zpracovává data pro odbornou i laickou veřejnost. Za uplynulý rok vzrostly nájemné v České republice o 5 až 22 %, v závislosti na lokalitě a dispozici bytu. S takto rychle se měnícím trhem je tedy důležité spoléhat se na profesionály, kteří mají přehled o aktuálních trendech.

Pronajímat byt může být náročné a vyčerpávající. Ideální nájemce je perfektní služba pro majitele bytů, kteří chtějí ušetřit čas a peníze a přitom mít svůj pronájem pod kontrolou. Tato služba šetří pronajímatelům v průměru 60 hodin ročně. S Ideálním nájemcem můžete pronajímat bez starostí a bez rizika.

Kalkulačka nájemného

Při vysoké inflaci je důležité znát aktuální hodnotu tržního nájmu vašeho bytu. Nejlepší kalkulačku nájemného v roce 2024 nabízí Ideální nájemce. Služba Ideální nájemce poskytuje nejaktuálnější data a přesný odhad tržní ceny nájmu vašeho bytu. K dispozici je jednoduchá online kalkulačka nájemného, která umožňuje porovnání cen nájmů bytů ve stejné lokalitě, s podobnou dispozicí, metráží a stavem.

Ideální nájemce recenze a zkušenosti - kalkulačka nájemného
Ideální nájemce – kalkulačka nájemného

Nejlepší kalkulačka nájemného 2024

Při odhadu tržních cen nájmů využívá Ideální nájemce data z online realitního portálu UlovDomov.cz, kde má k dispozici 5 000 aktivních inzerátů, a z vlastního portfolia, které zahrnuje více než 2 100 bytů. Tato unikátní data umožňují přesně odhadnout nejlepší výši nájmu.

Ceny nájmů se neustále mění pod vlivem mnoha faktorů. Mezi nejdůležitější patří aktuální dynamika na trhu, lokalita, výměra a dispozice bytu, jeho stav a vybavenost. Případně výtah, garáž, sklep či balkon, období roku a objem nabídky a poptávky v dané oblasti. Služba Ideální nájemce zohledňuje všechny tyto faktory a nabízí zdarma nejlepší odhad tržního nájmu.

Časté dotazy

Ve kterých městech působí Ideální nájemce?

Aktuálně působí v 8 krajských městech: Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové a České Budějovice. Pokud však pronajímáte v jiném městě, neváhejte Ideálního nájemce kontaktovat.

Kolik stojí služba Ideální nájemce?

Ideální nájemce nabízí klientům tři varianty služby – Profit, Balanc a Jistota, přičemž pracuje s maximalizací zisku, jistotou příjmu a mírou rizika. Váš výnos se pohybuje mezi 80-88 %. Nejvhodnější variantu spolupráce a optimální výši nájemného pro váš pronájem s vámi prokonzultuje obchodní zástupce.

Jak Ideální nájemce ručí za stav bytu?

Ideální nájemce zajišťuje majitelům nemovitostí veškerý servis spojený s pronájmem jejich bytu, včetně převzetí rizik. Pro všechny podnájemníky sjednává povinné pojištění domácnosti a odpovědnosti a řeší s nimi běžnou údržbu bytu i nutné opravy. Pokud nastane pojistná událost, o vše se postará. Na konci spolupráce byt vždy vrací v původním stavu, s přihlédnutím k běžnému opotřebení.

Jak Ideální nájemce řeší případné škody v bytě?

Pokud se na bytě něco přihodí, zařídí Ideální nájemce potřebné opravy a postará se o pojistné události. Má speciální spolupráci s pojišťovnou, která kryje pojištění domácnosti i odpovědnosti a hradí případné škody, které podnájemník neúmyslně způsobí, což standardní pojištění nepokrývá.

Jak rychle Ideální nájemce byt obsadí?

Byty, o které se stará Ideální nájemce, pronajme průměrně v horizontu jednoho měsíce. Má nejaktuálnější data o tržních cenách nájmů v jednotlivých oblastech – proto se s vámi domlouvá na takové výši nájemného, abyste měli co nejvyšší zisk a zároveň aby váš byt byl konkurenceschopný a rychle do něj našli podnájemníka.

Jak probíhá předání nemovitosti?

Po schválení podmínek spolupráce spolu podepíte nájemní smlouvu a v domluvený den si nemovitost za pomocí důkladného předávacího protokolu předáte. Při předání zaznačíte také stavy měřidel, nafotíte stav bytu a zapíšete vybavení, které v bytě zůstává.

Ideální nájemce recenze a zkušenosti klientů

Recenze a zkušenosti klientů se službou Ideální nájemce svědčí o vysoké úrovni jejích služeb. Klienti chválí bezproblémový průběh pronájmu, pravidelné a včasné platby nájemného a profesionální přístup týmu.

Ideální nájemce nabízí efektivní, bezstarostnou a spolehlivou správu vašeho pronajímaného bytu. Díky komplexní péči si můžete být jisti, že je vaše nemovitost v dobrých rukách. Nejenže ušetříte čas, ale také minimalizujete rizika spojená s pronájmem.

Službu Ideální nájemce můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 74 Průměr: 4.8]
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 31/12/2023 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart