Acetex recenze

DOPORUČUJEME Acetex recenze a zkušenosti (2024)

Acetex recenze: Acetex je předním českým poskytovatelem řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Firma se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny. Tyto systémy dodává klientům na klíč včetně odborné instalace, vyřízení dotace, záručního i pozáručního servisu. Firma má za sebou více než 1000 úspěšných realizací.

Acetex recenze

Recenze společnosti Acetex jsou pozitivní. Lidé mají s firmou Acetex dobré zkušenosti. Aktuální recenze a zkušenosti zákazníků naleznete zde. Firma Acetex je členem Solární asociace a také Cechu akumulace a fotovoltaiky.

Průměrné hodnocení na stránce Firmy.cz je cca 94 % (více než 58 recenzí). Průměrné Google hodnocení je cca 4,7 hvězdiček z 5 (více než 87 recenzí).

Lidem se líbí příjemné jednání ze strany obchodních zástupců, kteří vás do ničeho nenutí. Jednání obchodních zástupců je velice solidní. Dozvíte se od nich přesné termíny montáže a spočítají vám návratnost investice do fotovoltaiky. Odborníci z firmy vám připraví takové řešení fotovoltaiky, aby jste dostali nejvyšší možnou výši dotace.

Od objednávky, až po její realizaci budete mít možnost být stále v kontaktu se zástupcem firmy. Průběžně budete dostávat informace ohledně stavu vaší zakázky.

ACETEX patří mezi nejlepší dodavatele fotovoltaických elektráren na klíč v roce 2024.

Níže můžete vidět referenci od bývalého fotbalového reprezentanta Bořka Dočkala, který si nechal na dům v pražské Troji instalovat fotovoltaickou elektrárnu s celkovým výkonem 7,2 kWp od firmy Acetex.

Reference od bývalého fotbalového reprezentanta Bořka Dočkala

O společnosti Acetex

Acetex je předním českým poskytovatelem řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Firma se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny.

Acetex umožňuje zákazníkům nejsnadnější a nejrychlejší přístup k úspornému a ekologickému způsobu života. Poskytuje servis od A do Z – od vypracování kalkulace, projektu, vyřízení dotace, instalace a servisu

Firma Acetex je členem Solární asociace a také Cechu akumulace a fotovoltaiky.

Fotovoltaické elektrárny Acetex

Společnost Acetex nabízí kompletní vybudování domácí elektrárny – od zpracování odborného posudku a projektové dokumentace i vyřízení žádosti o dotaci Nová zelená úsporám přes samotnou realizaci a revizi elektrárny až po její zapojení do distribuční sítě a uvedení do provozu.

Firma nabízí tyto druhy fotovoltaických elektráren:

V roce 2023 se stala firma platinovým autorizovaným prodejcem AEG. Nově zákazníkům nabízí pro fotovoltaické elektrárny panely AEG AS-M132(X)Z-H(M10) s výkonem 500 Wp a černým rámem a AEG AS-M3207U-S(G12) s výkonem 430 Wp v celočerném provedení. Panely je možné zkombinovat se střídačem stejné značky.

Jak se instaluje fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm, se můžete podívat na níže uvedeném videu. Jedná s o instalaci v Jihočeském kraji s 27 full black (celočernými) panely značky AEG. Celkový výkon elektrárny je 9,9 kWp a bateriové úložiště Wattsonic s kapacitou 15,3 kWh.

Montáž fotovoltaické elektrárny

Jak funguje fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům

Kolik stojí fotovoltaické elektrárny Acetex?

Zde naleznete aktuální ceny fotovoltaických elektráren Acetex. Níže můžete vidět modelové nabídky pro domácí fotovoltaické systémy.

Nabídka fotovoltaické elektrárnyCena
Energie pro vlastní spotřebu, ohřev vody a vytápěnízjistit aktuální cenu
Uložení energie do virtuální bateriezjistit aktuální cenu
Uložení energie do fyzické bateriezjistit aktuální cenu

Tepelná čerpadla Acetex

Společnost Acetex instaluje tepelná čerpadla od ověřených a spolehlivých značek Viessmann a STIEBEL ELTRON. Firma je certifikovaným partnerem těchto společností a poskytuje veškeré služby od instalace po údržbu a servis. Pracovníci se účastní pravidelných školení a mají neustálý přehled o vývoji v oblasti tepelných čerpadel.

Firma nabízí tyto tepelná čerpadla značky Viessmann:

Instalace tepelného čerpadla je hned po fotovoltaice nejjednodušším řešením, jak můžete získat zdroj tepla a zároveň ušetřit za provoz domu.

Na trhu existují tepelná čerpadla v několika variantách, které se liší tím, zda máte v blízkosti obydlí vodní zdroj. Nebo zda máte k dispozici pozemek pro tepelné čerpadlo s plošným kolektorem, či zda chcete za pomocí tepelného čerpadla jen vytápět obydlí za pomocí elektřiny nebo i chladit v letním období. Jestli má sloužit k ohřevu teplé vody či nikoliv.

Nejběžněji používané jsou tepelná čerpadla vzduch-voda, které se hodí pro většinu rodinných domů z důvodu hustoty zástavby. U varianty země/voda je potřeba udělat hlubinný vrt, případně postavit plošný kolektor. Obojí vyžaduje hodně plochy i vysokou investici.

S výběrem vhodného tepelného čerpadla vám společnost poradí a navrhne vám řešení na míru přímo pro vaše potřeby.

Acetex akce a slevy

Na této stránce můžete požádat o cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

Cenová nabídka zdarma

Cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

Acetex dotace

V rámci dotačního titulu Nová zelená úsporám lze získat dotaci na domácí fotovoltaickou elektrárnu propojenou s distribuční soustavou. Abyste mohli žádat o dotaci, musí solární elektrárnu realizovat specializovaná firma. Dotaci za vás mohou přímo vyřídit specializované firmy, které realizují fotovoltaické elektrárny (např. firma Acetex).

Dotace Nová zelená úsporám – Vyřízení, žádost, výše a podmínky (2022)

Dotace Nová zelená úsporám

Firma vypracuje energetický posudek a vytvoří projektovou dokumentaci. Po připojení do sítě pošle veškerou dokumentaci na Státní fond životního prostředí ČR. Jakmile úředníci dokumenty zpracují, vyplatí vám dotaci na účet.

O dotaci mohou žádat vlastníci stávajících dokončených rodinných domů nebo vlastníci novostaveb. Příjem žádostí běží od 12. 10. 2021 do 30. 6. 2025 (nebo do vyčerpání alokace).

Finanční podpora je v rámci NZÚ omezená do maximální výše 50 % celkových nákladů nezbytných na realizaci. V případě nemovitostí v některém ze strukturálně postižených regionů (Karlovarský, Ústecký a Moravskoslezský kraj), lze získat ještě o 10 % víc, než je maximální částka pro jednotlivé typy úprav.

Na fotovoltaickou elektrárnu na rodinný dům lze získat dotaci až 200 000 Kč. Výše dotace závisí na tom, jaký typ fotovoltaického systému si necháte nainstalovat.

Více podrobností o dotacích naleznete v tomto článku: Solární panely na střechu? Skvělý způsob, jak ušetřit

Jak probíhá spolupráce a vyřízení dotace?

Od společnosti Acetex získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a také vám zajistí získání dotace.

Proces spolupráce
Nezávazná poptávka
Osobní schůzka a následný návrh optimálního řešení.
Zajištění získání dotace
Firma zařídí legislativní požadavky a zajistí získání dotaci.
Instalace
Odborná instalace zabere 2 až 4 dny.
Vyplacení dotace
Vyplacení dotace Nová zelená úsporám.
Záruční i pozáruční servis
Záruční i pozáruční servis, vzdálená optimalizace a nastavení.

Acetex záruky

Firma Acetex má v každém regionu servisní team a poskytuje záruční i pozáruční servis. Dále nabízí vzdálenou optimalizaci nastavení komponent a automatizaci detekce chyb díky monitoringu. Poptání servisu a nahlášení chyb je možné v Klientské zóně.

Dle společnosti Acetex se na zařízení vztahují tyto záruky:

 • 25 let na 80 % výkonu fotovoltaického panelu.
 • Baterie 7 let (po registraci do programu výrobce 10 let).
 • 5 let na střídače napětí RCT.
 • 15 let na mechanické části fotovoltaických panelů.
 • 2 roky odpovědnost za případné vady práce.
 • 2 roky na běžné komponenty.

Kontakt

Základní údaje

 • ACETEX s.r.o.
 • U Stavoservisu 527/1
 • 108 00 Praha 10, Malešice
 • IČO: 09904671

Kontakt

 • Telefon: +420 770 110 011
 • E-mail: info@acetex.cz

Acetex recenze, zkušenosti a hodnocení zákazníků

Nejnovější recenze společnosti Acetex jsou pozitivní. Aktuální recenze a zkušenosti zákazníků naleznete zde.

Průměrné hodnocení na stránce Firmy.cz je 94 % (více než 58 recenzí). Průměrné Google hodnocení je 4,7 hvězdiček z 5 (více než 87 recenzí).

Společnost Acetex můžete ohodnotit také níže:

Hodnocení:
[Celkem: 23 Průměr: 3.3]
Acetex recenze a zkušenosti (2024)

Acetex recenze, zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Alternativy

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč v roce 2024 nabízí společnosti SEFY, Woltair a Acetex. Fotovoltaické elektrárny na klíč představují jeden z nejefektivnějších způsobů, jak přejít na čistou energii. Ať už hledáte spolehlivost, výkon nebo dobrou cenu, mezi nejlepší volby v tomto segmentu nepochybně patří SEFY, Woltair a Acetex.

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč

Firma SEFY se zaměřuje na kompletní realizaci solárních fotovoltaických elektráren na klíč a přináší na trh velmi žádané služby v oblasti fotovoltaiky. Tato česká technologicka firma nabízí široký sortiment produktů od nejlepších značek na českém trhu. (GoodWe, Growatt, AEG a Solax). SEFY nabízí cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

SEFY recenze a zkušenosti

Firma Woltair je českým startupem, který se zaměřuje na kompletní realizaci fotovoltaiky a tepelných čerpadel. Kromě profesionálních topenářských prací a odborného poradenství v oblasti vytápění a energií nabízí srovnávač tepelných čerpadel, fotovoltaiky a dalších zařízení. Woltair nabízí cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

Woltair recenze a zkušenosti

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč v roce 2023
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/01/2024 autorem Lenka Svobodová

 1. […] ACETEX Acetex se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny cenová nabídka zdarma Recenze a zkušenosti […]

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart