Woltair recenze a zkušenosti

Woltair recenze a zkušenosti

Woltair recenze a zkušenosti: Woltair je českým startupem, který se zaměřuje na kompletní realizaci fotovoltaiky a tepelných čerpadel. Kromě profesionálních topenářských prací a odborného poradenství v oblasti vytápění a energií nabízí srovnávač tepelných čerpadel, fotovoltaiky a dalších zařízení. 

Společnost má obrat před 1 mld Kč a stojí za ní investoři, kteří rozjížděli např. Slevomat, Rohlik nebo Footshop. Firma má za sebou více než 3 000 realizací.

Obsah

Woltair recenze a zkušenosti

Aktuální Woltair recenze a zkušenosti od zákazníků naleznete na webu (např. Firmy.cz) či na Facebooku.

Společnost Woltair má největší showroom energetických zařízení v ČR, kde je možné si prohlédnout různé modely předních světových značek.

Zaměstnanci společnosti mají dobrou kvalifikaci a potřebné technické znalosti. Absolvují pravidelná odborná školení ve Woltair i přímo u výrobců. Montáže provádí po celé ČR za stejnou cenu

Společnost Woltair v současné době nabízí Akci 30/50 na tepelná čerpadlatepelné čerpadlo do 30 dní. Smluvně garantuje slevu 50 % pokud vám nestihne čerpadlo nainstalovat do 30 pracovních dní. Tato akce se týká všech skladových tepelných čerpadel.

Fotovoltaické elektrárny Woltair

Společnost Woltair nabízí kompletní vybudování domácí elektrárny – od zpracování odborného posudku a projektové dokumentace i vyřízení žádosti o dotaci Nová zelená úsporám přes samotnou

Společnost také nabízí financování fotovoltaiky úvěrem od Stavební spořitelny se splatností až 20 let. Díky partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny zprostředkuje zvýhodněný úvěr a dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Jak funguje fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům

Tepelná čerpadla Woltair

Společnost Woltair instaluje tepelná čerpadla od ověřených a spolehlivých značek Wiessmann, LG, Alpha Innotec, Regulus a Grundig. Vybírat lze z 400+ kusů tepelných čerpadel napříč 7 značkami. Firma připraví řešení na míru domu a spotřebě.

Firma poskytuje veškeré služby od instalace po údržbu a servis. Pracovníci se účastní pravidelných školení a mají neustálý přehled o vývoji v oblasti tepelných čerpadel.

Firma Woltair nabízí tepelná čerpadla od těchto značek:

 • Wiessmann,
 • LG,
 • Samsung,
 • Alpha Innotec,
 • Regulus,
 • Grundig,
 • Daikin
 • a další…

Instalace tepelného čerpadla je hned po fotovoltaice nejjednodušším řešením, jak můžete získat zdroj tepla a zároveň ušetřit za provoz domu.

Na trhu existují tepelná čerpadla v několika variantách, které se liší tím, zda máte v blízkosti obydlí vodní zdroj. Nebo zda máte k dispozici pozemek pro tepelné čerpadlo s plošným kolektorem, či zda chcete za pomocí tepelného čerpadla jen vytápět obydlí za pomocí elektřiny nebo i chladit v letním období. Jestli má sloužit k ohřevu teplé vody či nikoliv.

Nejběžněji používané jsou tepelná čerpadla vzduch-voda, které se hodí pro většinu rodinných domů z důvodu hustoty zástavby. U varianty země/voda je potřeba udělat hlubinný vrt, případně postavit plošný kolektor. Obojí vyžaduje hodně plochy i vysokou investici.

S výběrem vhodného tepelného čerpadla vám společnost poradí a navrhne vám řešení na míru přímo pro vaše potřeby.

Woltair akce a slevy

Na této stránce můžete požádat o cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

Woltair v současné době nabízí Akci 30/50 na tepelná čerpadlatepelné čerpadlo do 30 dní. Smluvně garantuje slevu 50 % pokud vám nestihne čerpadlo nainstalovat do 30 pracovních dní. Tato akce se týká všech skladových tepelných čerpadel.

Cenová nabídka zdarma

Získejte cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

Akce 30/50 na tepelná čerpadla

Woltair smluvně garantuje slevu 50 % pokud vám nestihne čerpadlo nainstalovat do 30 pracovních dní.

Woltair dotace

Woltair dotace: Společnost Woltair pomáhá svým zákazníkům také zajistit financování nového energetického zařízení. Pomůže zprostředkovat zvýhodněný úvěr a dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Woltair pomáhá zákazníkům získat z NZÚ garantovanou dotaci až 100 000 Kč na nové vytápění nebo dotaci až 205 000 Kč na pořízení fotovoltaiky. Ověří za vás nárok na dotaci, vyřídí žádost a provede montáž.

V rámci dotačního titulu Nová zelená úsporám lze získat dotaci na domácí fotovoltaickou elektrárnu propojenou s distribuční soustavou. Abyste mohli žádat o dotaci, musí solární elektrárnu realizovat specializovaná firma. Dotaci za vás mohou přímo vyřídit specializované firmy, které realizují fotovoltaické elektrárny (např. firma Woltair).

Dotace Nová zelená úsporám – Vyřízení, žádost, výše a podmínky (2022)

Dotace Nová zelená úsporám

Firma vypracuje energetický posudek a vytvoří projektovou dokumentaci. Po připojení do sítě pošle veškerou dokumentaci na Státní fond životního prostředí ČR. Jakmile úředníci dokumenty zpracují, vyplatí vám dotaci na účet.

O dotaci mohou žádat vlastníci stávajících dokončených rodinných domů nebo vlastníci novostaveb. Příjem žádostí běží od 12. 10. 2021 do 30. 6. 2025 (nebo do vyčerpání alokace).

Finanční podpora je v rámci NZÚ omezená do maximální výše 50 % celkových nákladů nezbytných na realizaci. V případě nemovitostí v některém ze strukturálně postižených regionů (Karlovarský, Ústecký a Moravskoslezský kraj), lze získat ještě o 10 % víc, než je maximální částka pro jednotlivé typy úprav.

Na fotovoltaickou elektrárnu na rodinný dům lze získat dotaci až 200 000 Kč. Výše dotace závisí na tom, jaký typ fotovoltaického systému si necháte nainstalovat.

Více podrobností o dotacích naleznete v tomto článku: Solární panely na střechu? Skvělý způsob, jak ušetřit

Woltair záruky

Firma Woltair má velký servisní team a poskytuje záruční i pozáruční servis. Poptání servisu a nahlášení chyb je možné v Klientské zóně.

O společnosti Woltair

Společnost byla založena v roce 2018 jako Topíte.cz. V roce 2021 změnila název na mezinárodní Woltair, který se lépe hodí pro expandování do zahraničí. Woltair je jeden z nejlépe hodnocených českých startupů, který se zaměřuje na kompletní realizaci fotovoltaiky a tepelných čerpadel. Tyto systémy dodává klientům na klíč včetně odborné instalace, vyřízení dotace, záručního i pozáručního servisu.

Společnost má obrat před 1 mld Kč a stojí za ní investoři, kteří rozjížděli např. Slevomat, Rohlik nebo Footshop. Firma má za sebou více než 3 000 úspěšných realizací. V současné době společnost expanduje i do západní Evropy.

Společnost Woltair nabízí nejkomplexnější služby v oboru: poradenství a projektování zdarma, srovnání nejlepších tepelných čerpadel a fotovoltaiky na trhu, demontáž starého kotle, instalaci nového zdroje vytápění, elektrické energie a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Společnost Woltair poskytuje bleskový záruční a pozáruční servis neboť má vlastní montážní týmy po celé ČR.

Společnost Woltair pomáhá svým zákazníkům také zajistit financování nového energetického zařízení. Pomůže zprostředkovat zvýhodněný úvěr a dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Kontakt

Základní údaje

 • Woltair s.r.o. 
 • IČ: 06770525
 • DIČ: CZ06770525

Kontakt

 • Telefon: 800 88 77 22
 • E-mail: info@woltair.cz

Woltair recenze, zkušenosti a hodnocení zákazníků

Nejnovější recenze společnosti Woltair. Aktuální Woltair recenze a zkušenosti od zákazníků naleznete na webu (např. Firmy.cz) či na Facebooku.

Společnost Woltair můžete ohodnotit také níže:

Hodnocení:
[Celkem: 6 Průměr: 3.7]

Woltair recenze, zkušenosti a hodnocení zákazníků:

Alternativa

Na českém trhu naleznete i jiné poskytovatele řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Například společnost Acetex, která je předním českým poskytovatelem řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Firma se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny. Tyto systémy dodává klientům na klíč včetně odborné instalace, vyřízení dotace, záručního i pozáručního servisu. Firma má za sebou více než 1000 úspěšných realizací.

Acetex nabízí cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

Acetex recenze a zkušenosti

Naposledy aktualizováno 22/03/2023 autorem Lenka Svobodová

Tagy:

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart