Woltair recenze

Woltair recenze a zkušenosti

Woltair recenze: Woltair je českým startupem, který se zaměřuje na kompletní realizaci fotovoltaiky a tepelných čerpadel. Kromě profesionálních topenářských prací a odborného poradenství v oblasti vytápění a energií nabízí srovnávač tepelných čerpadel, fotovoltaiky a dalších zařízení. 

Společnost má obrat před 1 mld Kč a stojí za ní investoři, kteří rozjížděli např. Slevomat, Rohlik nebo Footshop. Firma má za sebou více než 3 000 realizací.

Woltair recenze

Jako český startup se Woltair zaměřuje hlavně na fotovoltaiku a tepelná čerpadla. Kromě toho nabízí i profesionální topenářské práce a odborné poradenství. Pro ty, kteří hledají srovnání, Woltair představuje srovnávač tepelných čerpadel a fotovoltaiky.

S obratem těsně pod 1 miliardou Kč a investory, kteří stáli za úspěšnými projekty jako Slevomat, Rohlik nebo Footshop, je Woltair firmou s pevným zázemím. A více než 3 000 realizací svědčí o jejich zkušenostech a spolehlivosti.

Recenze a zkušenosti zákazníků s Woltair jsou dobré. Aktuální recenze zákazníků naleznete např. na stránkách Firmy.cz a Google.cz.

Recenze zákazníků naHodnoceníPočet hodnocení
Firmy.czDobré236+
Google.czDobré229+

Woltair disponuje největším showroomem energetických zařízení v České republice, kde si můžete na vlastní oči prohlédnout špičkové modely od předních světových výrobců.

Zaměstnanci Woltairu nejenže mají potřebné technické znalosti, ale pravidelně absolvují odborná školení jak ve firmě, tak přímo u výrobců. Woltair poskytuje komplexní služby – od zpracování odborného posudku, přes projektovou dokumentaci až po vyřízení dotací z programu Nová zelená úsporám. Navíc, montáže provádějí po celé ČR za stejnou cenu.

Díky partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny může Woltair zprostředkovat zvýhodněný úvěr s možností splatnosti až 25 let.

WOLTAIR patří mezi nejlepší dodavatele fotovoltaických elektráren na klíč v roce 2024.

Fotovoltaické elektrárny Woltair

Společnost Woltair nabízí kompletní vybudování domácí elektrárny – od zpracování odborného posudku a projektové dokumentace i vyřízení žádosti o dotaci Nová zelená úsporám přes samotnou

Společnost také nabízí financování fotovoltaiky úvěrem od Stavební spořitelny se splatností až 25 let. Díky partnerství s Českou spořitelnou a Stavební spořitelnou České spořitelny zprostředkuje zvýhodněný úvěr a dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Jak funguje fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům

Tepelná čerpadla Woltair

Společnost Woltair instaluje tepelná čerpadla od ověřených a spolehlivých značek Wiessmann, LG, Alpha Innotec, Regulus a Grundig. Vybírat lze z 400+ kusů tepelných čerpadel napříč 7 značkami. Firma připraví řešení na míru domu a spotřebě.

Firma poskytuje veškeré služby od instalace po údržbu a servis. Pracovníci se účastní pravidelných školení a mají neustálý přehled o vývoji v oblasti tepelných čerpadel.

Pro každého zákazníka je vhodné jiné tepelné čerpadlo. Proto Woltair nabízí srovnání všech značek na jednom místě. Woltair instaluje tepelná čerpadla všech výrobců, nabízí tepelná čerpadla od těchto značek:

 • Wiessmann,
 • LG,
 • Samsung,
 • Alpha Innotec,
 • Regulus,
 • Grundig,
 • Daikin
 • a další…

Instalace tepelného čerpadla je hned po fotovoltaice nejjednodušším řešením, jak můžete získat zdroj tepla a zároveň ušetřit za provoz domu.

Na trhu existují tepelná čerpadla v několika variantách, které se liší tím, zda máte v blízkosti obydlí vodní zdroj. Nebo zda máte k dispozici pozemek pro tepelné čerpadlo s plošným kolektorem, či zda chcete za pomocí tepelného čerpadla jen vytápět obydlí za pomocí elektřiny nebo i chladit v letním období. Jestli má sloužit k ohřevu teplé vody či nikoliv.

Nejběžněji používané jsou tepelná čerpadla vzduch-voda, které se hodí pro většinu rodinných domů z důvodu hustoty zástavby. U varianty země/voda je potřeba udělat hlubinný vrt, případně postavit plošný kolektor. Obojí vyžaduje hodně plochy i vysokou investici.

S výběrem vhodného tepelného čerpadla vám společnost poradí a navrhne vám řešení na míru přímo pro vaše potřeby.

Woltair akce a slevy

Na této stránce můžete požádat o cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost. Woltair v současné době instaluje do 50 pracovních dní. Pokud nestihne nainstalovat fotovoltaiku nebo tepelné čerpadlo do 50 pracovních dní, smluvně vám garantuje slevu 50 %.

Woltair také garantuje vyřízení dotace220 000 Kč na fotovoltaiku a až 110 000 Kč na tepelné čerpadlo.

Cenová nabídka zdarma

Získejte cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

Woltair dotace

Woltair dotace: Společnost Woltair pomáhá svým zákazníkům také zajistit financování nového energetického zařízení. Pomůže zprostředkovat zvýhodněný úvěr a dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Woltair pomáhá zákazníkům získat z NZÚ garantovanou dotaci až 110 000 Kč na nové tepelné čerpadlo nebo dotaci až 220 000 Kč na pořízení fotovoltaiky. Ověří za vás nárok na dotaci, vyřídí žádost a provede montáž.

V rámci dotačního titulu Nová zelená úsporám lze získat dotaci na domácí fotovoltaickou elektrárnu propojenou s distribuční soustavou. Abyste mohli žádat o dotaci, musí solární elektrárnu realizovat specializovaná firma. Dotaci za vás mohou přímo vyřídit specializované firmy, které realizují fotovoltaické elektrárny (např. firma Woltair).

Dotace Nová zelená úsporám – Vyřízení, žádost, výše a podmínky

Dotace Nová zelená úsporám

Firma vypracuje energetický posudek a vytvoří projektovou dokumentaci. Po připojení do sítě pošle veškerou dokumentaci na Státní fond životního prostředí ČR. Jakmile úředníci dokumenty zpracují, vyplatí vám dotaci na účet.

O dotaci mohou žádat vlastníci stávajících dokončených rodinných domů nebo vlastníci novostaveb. Příjem žádostí běží od 12. 10. 2021 do 30. 6. 2025 (nebo do vyčerpání alokace).

Finanční podpora je v rámci NZÚ omezená do maximální výše 50 % celkových nákladů nezbytných na realizaci. V případě nemovitostí v některém ze strukturálně postižených regionů (Karlovarský, Ústecký a Moravskoslezský kraj), lze získat ještě o 10 % víc, než je maximální částka pro jednotlivé typy úprav.

Na fotovoltaickou elektrárnu na rodinný dům lze získat dotaci až 220 000 Kč. Výše dotace závisí na tom, jaký typ fotovoltaického systému si necháte nainstalovat.

Více podrobností o dotacích naleznete v tomto článku: Solární panely na střechu? Skvělý způsob, jak ušetřit

Woltair záruky

Firma Woltair má velký servisní team a poskytuje záruční i pozáruční servis. Woltair poskytuje záruku na výkon panelů až 30 let.

Poptání servisu a nahlášení chyb je možné v Klientské zóně.

O společnosti Woltair

Společnost byla založena v roce 2018 jako Topíte.cz. V roce 2021 změnila název na mezinárodní Woltair, který se lépe hodí pro expandování do zahraničí. Woltair je jeden z nejlépe hodnocených českých startupů, který se zaměřuje na kompletní realizaci fotovoltaiky a tepelných čerpadel. Tyto systémy dodává klientům na klíč včetně odborné instalace, vyřízení dotace, záručního i pozáručního servisu.

Společnost má obrat před 1 mld Kč a stojí za ní investoři, kteří rozjížděli např. Slevomat, Rohlik nebo Footshop. Firma má za sebou více než 3 000 úspěšných realizací. V současné době společnost expanduje i do západní Evropy.

Společnost Woltair nabízí nejkomplexnější služby v oboru: poradenství a projektování zdarma, srovnání nejlepších tepelných čerpadel a fotovoltaiky na trhu, demontáž starého kotle, instalaci nového zdroje vytápění, elektrické energie a nabíjecí stanice pro elektromobily.

Společnost Woltair poskytuje bleskový záruční a pozáruční servis neboť má vlastní montážní týmy po celé ČR.

Společnost Woltair pomáhá svým zákazníkům také zajistit financování nového energetického zařízení. Pomůže zprostředkovat zvýhodněný úvěr a dotační experti zdarma vyřídí dotaci z programu Nová zelená úsporám na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku.

Kontakt

Základní údaje

 • Woltair s.r.o. 
 • IČ: 06770525
 • DIČ: CZ06770525

Kontakt

 • Telefon: 800 88 77 22
 • E-mail: info@woltair.cz

Woltair recenze, zkušenosti a hodnocení zákazníků

Recenze a zkušenosti zákazníků s Woltair jsou dobré. Aktuální recenze zákazníků naleznete např. na stránkách Firmy.cz (přes 236 hodnocení) a Google.cz (přes 229 hodnocení) .

Woltair recenze, zkušenosti a hodnocení zákazníků.

Alternativy

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč v roce 2024 nabízí společnosti SEFY, Woltair a Acetex. Fotovoltaické elektrárny na klíč představují jeden z nejefektivnějších způsobů, jak přejít na čistou energii. Ať už hledáte spolehlivost, výkon nebo dobrou cenu, mezi nejlepší volby v tomto segmentu nepochybně patří SEFY, Woltair a Acetex.

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč

Firma SEFY se zaměřuje na kompletní realizaci solárních fotovoltaických elektráren na klíč a přináší na trh velmi žádané služby v oblasti fotovoltaiky. Tato česká technologicka firma nabízí široký sortiment produktů od nejlepších značek na českém trhu. (GoodWe, Growatt, AEG a Solax). SEFY nabízí cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

SEFY recenze a zkušenosti

Firma Acetex je předním českým poskytovatelem řešení v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Firma se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny. Tyto systémy dodává klientům na klíč včetně odborné instalace, vyřízení dotace, záručního i pozáručního servisu. Firma má za sebou více než 1000 úspěšných realizací. Také Acetex nabízí cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost.

Acetex recenze a zkušenosti

Nejlepší fotovoltaické elektrárny na klíč v roce 2023
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/01/2024 autorem Lenka Svobodová

 1. […] WOLTAIR Woltair se zaměřuje na kompletní realizace fotovoltaiky a tepelných čerpadel cenová nabídka zdarma Recenze a zkušenosti […]

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart