Upvest referenční odkaz (kód) – 500 Kč zdarma na investici

Upvest.cz referenční odkaz (kód) - 500 Kč bonus zdarma na investici
9
Upvest referenční odkaz (kód) – 500 Kč zdarma na investici
Upvest referenční odkaz (kód) – 500 Kč zdarma na investici
Roční výnos 4 až 9 % p.a.
Splatnost 1 až 3 roky
Investice od 5 000 Kč
Pouze ověřené projekty
Průběžné informování investora 

Upvest referenční odkaz (kód) – 500 Kč zdarma na investici (2023)

V případě, že se rozhodnete investovat na Upvestu, tak se Vám bude hodit tento referenční odkaz (kód). Po zaregistrování a zainvestování přes tento odkaz, získáte 500 Kč bonus zdarma na vaší příští investici.

Upvest.cz referenční odkaz (kód) - 500 Kč bonus zdarma na investici

Upvest.cz recenze & zkušenosti – Jak investovat do nemovitostí?

9Hodnocení
Upvest.cz

Investiční platforma Upvest je dobrou volbou pro investory, kteří hledají solidní výnos a kvalitní nabídku pouze ověřených projektů.

Celkové hodnocení
9
VÝHODY
  • Roční výnos 4 až 9 % p.a.
  • Splatnost 1 až 3 roky
  • Investice od 5 000 Kč
  • Pouze ověřené projekty
  • Průběžné informování investora 
NEVÝHODY
  • Omezená nabídka investičních příležitostí
  • Absence mobilní aplikace

Celou recenzi naleznete zde: Upvest.cz recenze & zkušenosti – Jak investovat do nemovitostí?

Upvest.cz recenze a zkušenosti

Co je Upvest.cz?

Upvest.cz je česká investiční platforma, na které lze Investovat do nemovitostí formou participace na dluhovém financování konkrétních developerských projektů. Všechny projekty prochází důkladnou analýzou a schválením investiční komisí, která má rozhodující slovo při výběru a schvalování investičních příležitostí.

Kdo stojí za Upvest.cz?

Za online investiční platformou pro financování developerských projektů Upvest.cz stojí nynější CEO David Musil. Na projektu Upvest začal pracovat koncem roku 2016 spolu s Petrem Volným (zajišťuje projekt po technologické stránce) a Samuelem Franklem (analytická stránka projektu).

V roce 2020 vstoupila kapitálově skupina Komerční banky do projektu Upvest prostřednictvím své dceřiné společnosti KB Smart Solutions, která se specializuje na propojování bankovního světa se světem fintechu. Finanční vstup Komerční banky poskytl Upvestu kapitál k dalšímu, ještě rychlejšímu růstu a zlepšování služeb. Upvest a Komerční banka spolupracují na straně poskytování developerských úvěrů a na distribuci investičních příležitostí Upvest mezi klienty banky.

Další doporučené platformy pro investování

Kromě Upvestu doporučujeme také následující investiční platformy:

Portu.cz

Portu je česká on-line investiční platforma, která nabízí moderní a efektivní způsob investování pro každého. Přesně sestaví portfolio na míru a vy se už nemusíte o nic dále starat. Všechny tyto služby nabízí za jeden nízký poplatek, který je 1 % ročně z hodnoty portfolia.

PORTU recenze – reálné zkušenosti s investováním

Portu.cz logo

Pokud se rozhodnete začít investovat na české on-line investiční platformě Portu.cz, tak se Vám bude hodit níže uvedený odkaz (Portu referenční kód). Po zadání referenčního kódu při založení účtu obdržíte 90 dnů investování zdarma. Po tuto dobu Vám nebudou účtovány správcovské poplatky a budete mít tzv. bezplatné období, které začíná dnem zainvestování prvního vkladu.

Fondee.cz

Fondee.cz je dobrou alternativou Portu. Fondee je česká on-line investiční platforma, přes kterou jde snadno a s minimálními poplatky investovat do portfolií akciových a dluhopisových ETF.

Fondee.cz

Doporučené knihy o investování

Pokud plánujete začít investovat tak se Vám bude hodit náš výběr nejlepších knih o investování. Ať už jste amatérský investor nebo finanční profesionál, který se snaží vylepšit své investiční portfolio, dobrá kniha o investování vám pomůže dělat správná investiční rozhodnutí. Na našem seznamu nejlepších knih o investování naleznete celosvětové bestsellery ze světa investic.

5 nejlepších knih o investování (2023) – Jak začít investovat?

Upozornění: Všechny informace na tomto webu jsou určeny pouze ke studijním účelům. Autoři tohoto článku nejsou finančními poradci, neposkytují finanční poradenství a uvedené informace nejsou investičním doporučením. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích.

Některé odkazy v tomto článku mohou být předmětem affiliate marketingu. Více informací naleznete zde.

Hodnocení:
[Celkem: 251 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 02/01/2023 autorem Lenka Svobodová

1 komentář
  1. […] že se rozhodnete investovat na Upvestu, tak se Vám bude hodit tento referenční odkaz (kód). Po zaregistrování a zainvestování přes tento odkaz, získáte 500 Kč na vaší příští […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart