Portu Gallery Alfons Mucha – Unikátní investiční příležitost

Portu Gallery Alfons Mucha - Unikátní investiční příležitost
Portu Gallery Alfons Mucha – Unikátní investiční příležitost
Portu Gallery Alfons Mucha – Unikátní investiční příležitost

Portu Gallery Alfons Mucha: Portu Gallery nabízí unikátní investiční příležitost do velké sbírky děl Alfonse Muchy. Plakáty a olejomalby, které sesbíral tenista Ivan Lendl, koupila investiční skupina Wood & Company. Od 28. 10. 2023 bude možné investovat do této jedinečně sbírky děl Alfonse Muchy.

Portu Gallery Alfons Mucha

Portu Gallery nabídne k investování výjimečnou sbírku děl Alfonse Muchy, která má až 422 exemplářů. Tato sbírka sklidila úspěch na tuzemských i zahraničních výstavách. Všechna díla, obsažená ve sbírce, se zachovala ve skvělé kvalitě a jejich provenienci potvrdily i znalecké posudky.

V pražském Obecním domě na výstavě pojmenované Lendl: Mucha si vysloužila titul Nejnavštěvovanější výstava výtvarného umění v historii ČR.

Dle údajů platformy Artprice.com vykazují díla Alfonse Muchy za posledních 23 let (2000–2023) nárůst ceny o 360 %. Na sbírku má Portu Gallery dva znalecké posudky:

  • Znalecký posudek od českého soudního znalce na hodnotu 250 až 300 milionů korun.
  • Znalecký posudek od Jacka Rennerta, světově uznávaného odborníka na užité umění a plakáty, na 12 milionů dolarů, tedy 282 milionů korun.

Historická výnosnost ale není nikdy zárukou budoucích výnosů. Další informací o sbírce naleznete na stránce Mujmucha.cz.

Portu Gallery Alfons Mucha - Unikátní investiční příležitost

Jak investovat do sbírky děl Alfonse Muchy

Stačí vyplnit krátký investorský dotazník a založit si účet na Portu Gallery. Během registrace se vás Portu Gallery zeptá na několik otázek, aby vás lépe poznalo. Následně provedete převod finančních prostředků, kterými si nabijete svoji Peněženku. Pokud právě probíhá úpis některého z předmětů, můžete zadat závazný pokyn k jeho úpisu

Po úspěšném úpisu investičního instrumentu se stáváte de facto spoluvlastníkem sběratelského předmětu a budete moci rozhodovat o jeho dalším osudu (resp. o jeho prodeji) hlasováním. Vše můžete sledovat přímo v aplikaci Portu Gallery.

Pokud se rozhodnete začít investovat na české on-line investiční platformě Portu a Portu Gallery tak se Vám bude hodit tento referenční odkaz. Po zadání referenčního kódu při založení účtu obdržíte 3 měsíce investování zdarma. Po tuto dobu Vám nebudou účtovány správcovské poplatky a budete mít tzv. bezplatné období, které začíná dnem zainvestování prvního vkladu.

PORTU a PORTU GALLERY MODERNÍ ZPŮSOB INVESTOVÁNÍ
Nejlepší investiční platforma v České republice.
Hodnocení:
[Celkem: 67 Průměr: 4.9]

Portu Gallery recenze a zkušenosti

Naše zkušenosti s Portu Gallery jsou pozitivní. Naše pozitivní zkušenost je podpořena bohatou nabídkou unikátních a fascinujících předmětů, které nabízejí historickou a sběratelskou hodnotu – od historických aut, přes hudební nástroje, poštovní známky až po sudy s rumem. Navíc, Portu Gallery usnadňuje správu investic.

Jediným negativem je absence sekundárního trhu, avšak certifikáty lze převádět mezi vlastníky. Investiční příležitosti jsou dostupné po vyplnění investičního dotazníku při registraci, což vám pomůže zjistit, zda tato unikátní forma investování odpovídá vašemu investičnímu profilu.

Portu Gallery - vývoj trhu za posledních 10 let
Portu Gallery – vývoj trhu za posledních 10 let

Portu Gallery je první česká online investiční galerie, která umožňuje široké veřejnosti podílet se na růstovém potenciálu unikátních předmětů s historickou nebo sběratelskou hodnotou (např. historická auta, hudební nástroje, poštovní známky, sudy s rumem atd.). To zda tato investiční příležitost odpovídá vašemu investičnímu profilu, zjistíte po vyplnění investičního dotazníku, který vyplníte při registraci.

Po založení a nabití vašeho účtu můžete začít investovat do sběratelských předmětů. Investovat do sběratelských předmětů lze již od 1 Kč. Zadáním závazného pokynu k úpisu můžete investovat do některého z předmětu, který je aktuálně v nabídce.

Po zainvestování se stáváte spoluvlastníkem sběratelského předmětu a v budoucnu můžete rozhodovat o jeho případném prodeji. Celý proces můžete sledovat v přehledně webové aplikaci.

Portu Gallery recenze a zkušenosti

Portu Gallery recenze a zkušenosti (2022) - Investování do sběratelských předmětů

Jak investovat do sběratelských předmětů

Portu recenze a zkušenosti

Naše zkušenost s českou investiční platformou Portu je velmi pozitivní. Na platformě investujeme již od roku 2019. Líbí se nám bohatá nabídka ETF, nízký poplatek, slevový program a jednoduchá obsluha přehledné webové a mobilní aplikace.

Po vyplnění investičního dotazníku nám bylo umožněno založení nejrizikovějšího Portu portfolia s rizikovým profilem 10. V současné době máme v tomto portfoliu přes 138 000 Kč. Naše pravidelná investice je 5 000 Kč (měsíc), občas do portfolia pošleme i větší částku.

Na obrázku níže můžete vidět naše Portu portfolio – rizikový profil 10 (stav k červenci 2023). Aktuální výnos našeho Portu portfolia je přes 9 000 Kč.

Portu recenze a zkušenosti - Portfolio rizikový profil 10 souhrn
Naše Portu portfolio – rizikový profil 10

Portu vám poskytuje přístup k profesionálnímu a sofistikovanému investování, aniž byste museli mít rozsáhlé znalosti finančního trhu. S pomocí Portu si můžete nechat přesně sestavit portfolio na míru vašim investičním cílům a preferencím. To znamená, že se nemusíte starat o složité rozhodování ohledně výběru konkrétních aktiv, správy portfolia či sledování tržních trendů. Portu se o vše postará za vás, abyste mohli v klidu sledovat růst svého portfolia.

Jednou z výhod Portu je také jednoduchost a přehlednost. Můžete očekávat jasnou a intuitivní platformu, která vám umožní snadno sledovat vývoj vašeho portfolia a kontrolovat své investice. Portu se snaží minimalizovat administrativu a zjednodušit celý proces investování.

Co se týče poplatků, Portu nabízí velmi transparentní model. Za všechny své služby si účtuje jediný nízký poplatek ve výši 1 % ročně z hodnoty vašeho portfolia. To znamená, že nebudete muset platit žádné skryté poplatky za obchodování, správu nebo další služby. Portu si zakládá na férovosti a snaze nabízet svým klientům co nejlepší podmínky.

Portu recenze a zkušenosti

Portu recenze a zkušenosti - Česká investiční platforma
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 24/10/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart