Inteligentní investor recenze knihy

Inteligentní investor recenze knihy: Inteligentní investor (The Intelligent Investor) je skvělá kniha pro začátečníky, zejména proto, že od svého původního vydání v roce 1949 byla neustále aktualizována a revidována. Je považována za povinnou četbu pro nové investory. Recenze knihy Inteligentní investor jsou velmi pozitivní. Jde o nejlepší knihu o investování pro opravdové investory.

Přečtěte si naši recenzi knihy Inteligentní investor od Benjamina Grahama.

Inteligentní investor recenze knihy

Kniha Inteligentní investor (The Intelligent Investor) od Benjamina Grahama patří mezi nejlepší knihy o investování. Tato kniha je vychvalována dalšími úspěšnými investory, Warren E. Buffett ji označil za „zdaleka nejlepší knihu o investování, která kdy byla napsána“.

Kniha The Intelligent Investor je široce uznávanou knihou o hodnotovém investování. Hodnotové investování má investory chránit před podstatnými škodami a učí je vytvářet dlouhodobé strategie. Inteligentní investor je praktická kniha, která učí investory uplatňovat Grahamovy zásady.

Benjamin Graham byl americký ekonom, profesor a investor. Graham je považován za otce hodnotového investování, které je založeno na vyhledávání aktiv, jejichž tržní cena se nachází pod jejich vnitřní hodnotou. Grahamovi nejznámější knihy jsou Security Analysis (1934) s Davidem Doddem a The Intelligent Investor (1949).

Inteligentní Investor Benjamin Graham
Inteligentní investor (The Intelligent Investor) od Benjamina Grahama

V knize se dozvíte jak se jako investor, makléř nebo investiční poradce vyhnout závažným chybám a jaké dlouhodobě úspěšné strategie při investování uplatnit. Grahamův přístup k investování je vysvětlen dobrou formou vhodnou pro laiky. Kniha je doplněna o komentář uznávaného finančního analytika časopisu Money Jasona Zweiga, který aplikuje Grahamovi rady, přístupy a příběhy na aktuální tržní podmínky.

Inteligentní investor je skvělá kniha pro začátečníky, zejména proto, že od svého původního vydání v roce 1949 byla neustále aktualizována a revidována. Je považována za povinnou četbu pro nové investory, kteří se snaží zjistit základy fungování trhu. Kniha je psána s ohledem na dlouhodobé investory.

Naše recenze knihy Inteligentní investor je velmi pozitivní. Jde o nejlepší knihu o investování pro opravdové investory.

Knihu Inteligentní investor můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 135 Průměr: 4.9]
Inteligentní investor recenze knihy 2024 - The Intelligent Investor

Nejlepší knihy o investování

Hrajete si s myšlenkou začít investovat? Máte peníze navíc a přemýšlíte, jak s nimi naložit? Ale nevíte jak? Potom začněte investovat! Přečtěte si náš výběr nejlepších knih o investování v roce 2024.

Ať už jste amatérský investor nebo finanční profesionál, který se snaží vylepšit své investiční portfolio, dobrá kniha o investování vám pomůže dělat správná investiční rozhodnutí. Na našem seznamu nejlepších knih o investování naleznete celosvětové bestsellery ze světa investic.

V tomto článku naleznete nejlepší knihy o investování pro začátečníky i pokročilé od respektovaných profesionálů z oboru, které vám pomohou začít na správné investiční cestě.

Nejlepší knihy o investování

Nejlepší knihy o investování

Doporučené investiční platformy

Pro investování do akcií, ETF nebo nemovitostí doporučujeme následující investiční platformy a online brokery.

V současné době se těší velké oblibě investování pomocí tzv. robo-advisory platforem, které investují za vás. Robo-advisory platforma v podstatě investuje vaše peníze vaším jménem do portfolia indexových fondů, které odpovídá vašemu věku, toleranci k riziku a investičním cílům.

Mezi nejlepší investiční platformy v ČR patří PORTU a FONDEE. Pokud se rozhodnete začít investovat na těchto investičních platformách, tak se Vám budou hodit níže uvedené referenční odkazy pomocí kterých obdržíte 3 měsíce investování zdarma (nebudete platit poplatky).

PORTU Investování do akcií a ETF

Nejlepší investiční platforma v ČR.

FONDEE Investování do akcií a ETF

Skvělá česká investiční platforma.

Online broker DEGIRO je dobrou volbou, pokud chcete jednoduchou platformu na nákup akcií a nechcete příliš utrácet za poplatky. DEGIRO nabízí jednu z nejlepších obchodních platforem v Evropě.

DEGIRO Investování do akcií

Skvělý online broker pro nákup akcií. Nabízí jedny z nejnižších poplatků na trhu.

Do nemovitostí můžete investovat na české investiční platformě UPVEST.

UPVEST Investování do nemovitostí

Dobrá česká investiční platforma, na které lze investovat do nemovitostí.
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 29/12/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart