mBank promo akce bonus

mBank.cz logo

Tato akce již skončila. mBank promo akce bonus: Momentálně běží Bank promo akce 2000 Kč bonus za založení účtů mKonto. Nový klient mBank může získat mBank bonus za platbu mobilem nebo hodinkami. mKonto bonus získáte pokud si založíte účet u mBank na této stránce. Akce trvá do 15. 12. 2023. mbank akce:

Plaťte mobilem nebo hodinkami a získejte mBank bonus. Tato akce již skončila.
Hodnocení:
[Celkem: 158 Průměr: 5]

mKonto od mBank

Běžný účet mKonto od mBank je skvělou volbou, neboť nabízí řadu výhod a má dobrou mobilní aplikaci. mKonto nemá žádné zbytečné poplatky a nabízí možnost platit mobilem i hodinkami. Založení a vedení běžného účtu mKonto je zcela zdarma.

Zdarma jsou také všechny příchozí a odchozí platby v ČR (trvalé příkazy, inkaso, platby SIPO atd.), včetně SEPA plateb v eurech. Výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí jsou zdarma, pokud s mKartou nebo mKartou Svět vyberete alespoň 1 500 Kč (nebo odpovídající částku v cizí měně).

Mobilní aplikace mBank je na velmi dobré úrovni. mKonto umožňuje bezkontaktní placení mobilem (Apple Pay, Google Pay) nebo chytrými hodinkami (Garmin Pay, Fitbit Pay). Mobilní aplikaci mBank lze stáhnout na platformách Google Play nebo App Store.

S běžným účtem mKonto máte zdarma:

 • založení a vedení běžného účtu
 • mKartu a mKartu Svět s výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí zdarma, pokud vybíráte alespoň 1 500 Kč (nebo odpovídající částku v cizí měně)
 • všechny příchozí a odchozí platby v ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO plateb
 • příchozí i odchodzí SEPA platby v eurech
 • chytré mSpoření, se kterým si odkládáte stranou při každé platbě

Nejlepší běžné účty 2024

Účet mKonto bonus (akcia mBank.sk 2024)

mSpoření

Běžný účet mKonto má chytrou funkci mSpoření. S chytrou funkcí mSpoření, si odkládáte peníze stranou při každé platbě (pevnou částku, procento z platby nebo zaokrouhlení částky). S mSpořením můžete šetřit na 8 cílů zároveň (např. na dovolenou, auto atd.).

Mobilní aplikace mBank

Mobilní aplikace mBank nabízí šikovné funkce, které vám pomohou hlídat výdaje, šetřit a jednoduše platit pomocí QR kódu. Mobilní aplikace mBank má tyto výhody:

 • Odkrytí čísla karty – Nákupy online zvládnete i bez hledání karty. Její číslo si můžete kdykoli dočasně zobrazit v appce.
 • Změna limitů na kartě – V aplikace za pár vteřin změníte limity na vaší platební kartě. Vše jednoduše nastavíte v appce, takže vás žádný větší nákup nezaskočí.
 • Zablokování karty – Zablokování karty vyřešíte za pár vteřin. Dočasné i trvalé zablokování karty vyřešíte za pár vteřin. Můžete blokovat i vybraný typ transakcí.
 • Notifikace – Push notifikace o pohybech na účtu. O každém pohybu na účtu i platbě kartou se okamžitě dozvíte díky bezplatným notifikacím.

Alternativa: Raiffeisenbank účet BONUS 1000 Kč

Raiffeisenbank 1000 Kč bonus. Momentálně běží Raiffeisenbank akce na účet Raiffeisenbank. Založte si Chytrý bankovní účet Raiffeisenbank bez poplatků a získejte odměnu 1000 Kč v případě splnění těchto podmínek. Založte si účet a získejte Raiffeisenbank odměnu. Akce Raiffeisenbank 1000 Kč trvá do odvolání.

Získejte bonus 1000 Kč! Založte si účet Raiffeisenbank přes toto tlačítko a splňte příslušné podmínky. Akce trvá do odvolání.

Jak získat Raiffeisenbank 1000 Kč?

Raiffeisenbank účet bonus 1000 Kč můžete získat za těchto podmínek:

 1. Založte si účet Raiffeisenbank přes tlačítko na této stránce.
 2. První měsíc, následující po tom, kdy jste si účet otevřeli jej aktivně využívejte (tzn. proveďte minimálně 3 platby kartou).
 3. V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do konce 2. měsíce po otevření účtu.
 4. Akce platí od 1.4.2024 do odvolání.
Raiffeisenbank 1000 Kč bonus - Raiffeisenbank akce

Raiffeisenbank účet BONUS 1000 Kč

Raiffeisenbank účet recenze a zkušenosti

Nejlepší bonusy za založení účtu

Nejlepší bonusy za založení účtu: V tomto článku naleznete nejlepší bonusy za založení účtu v roce 2024. Nejlepším bonusem za založení účtu je momentálně Raiffeisenbank účet bonus 1000 Kč pro nové klienty.

V neustálém konkurenčním boji mezi bankami o nové zákazníky se objevují příležitosti k získání bonusů a odměn za založení účtu. Tyto akce jsou sice obvykle nabízeny na omezenou dobu, ale také bývají pravidelně obnovovány.

Ve většině případů musíte být novými klienty banky, která vám nabízí možnost získat bonus. Pokud jste již klientem, nebudete mít nárok na odměnu. Některé banky dávají peníze zdarma jako odměnu za registraci, zatímco jiné chtějí, abyste si bonus zasloužili splněním řady podmínek.

Nejlepší bonusy za založení účtu 2024

Nejlepší bonusy za založení účtu 2024

Nejlepší běžné účty

Nejlepší běžné účty: V tomto článku naleznete nejlepší běžné účty v roce 2024. Nejlepší běžné účty mají funkce, které přesně odpovídají vašim potřebám a preferencím při správě každodenních finančních transakcí.

Chcete-li svůj běžný účet využívat co nejlépe, potřebujete nízké poplatky, dobrou zákaznickou podporu a bezplatné bankomaty v okolí. Pokud vám z uložených peněz plynou úroky, je to ještě lepší.

Nejlepší běžné účty nabízejí: založení a vedení účtu zdarma, výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma, bezkontaktní placení mobilem i hodinkami. Při výběru běžného účtu mějte na paměti funkce, které jsou pro vás nejdůležitější.

Nejlepší běžné účty 2024

Nejlepší běžné účty (2024)

mbank promo akce. mbank akce. mbank bonus. promo akce mbank. mbank. mbank akce.

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 04/04/2024 autorem Lenka Svobodová

3 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart