AlzaErgo Table ET2 recenze – polohovací stůl

TOP PRODUKT
10
AlzaErgo Table ET2 recenze – polohovací stůl
AlzaErgo Table ET2 recenze – polohovací stůl
Skvělý poměr cena/výkon
Robustní konstrukce
Vysoká stabilita
Tichý chod
Intuitivní obsluha

AlzaErgo Table ET2 recenze: Detailní recenze polohovatelného stolu AlzaErgo Table ET2 – produktu, který je populární díky své vysoké kvalitě a skvělému poměru cena/výkon.

AlzaErgo Table ET2 recenze

10Hodnocení
AlzaErgo Table ET2

AlzaErgo Table ET2 je dobrý polohovatelný stůl se skvělým poměrem cena/výkon.

Celkové hodnocení
10
Klady
 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Robustní konstrukce
 • Vysoká stabilita
 • Tichý chod
 • Intuitivní obsluha
Zápory
 • Malá odkládací přihrádka (uložení kabelů, zdroj, příslušenství)

Recenze AlzaErgo Table ET2 od uživatelů jsou velmi pozitivní (průměr 4,8 z 5). AlzaErgo Table ET2 je vysoce hodnocený polohovací stůl, který oceňují uživatelé svou vysokou kvalitou a skvělým poměrem cena/výkon. Vysoké hodnocení svědčí o velmi pozitivních zkušenostech uživatelů, kteří vyzdvihují robustní konstrukci, tichý chod silného motoru a vysokou stabilitu. Jednoduchá a intuitivní obsluha tohoto stolu přidává další plus do seznamu jeho výhod.

Přednosti stolu AlzaErgo Table ET2 jsou mnohé. Jeho robustní konstrukce a vysoká stabilita garantují dlouhodobou trvanlivost a bezproblémové použití. Uživatelé oceňují tichý chod motoru, který nevytváří rušivý hluk během práce. Stůl také nabízí možnost uložení tří poloh, což usnadňuje přizpůsobení pracovního prostředí individuálním potřebám.

AlzaErgo Table ET2 nabízí také praktický časovač, který připomíná potřebu změny pracovní pozice, podporující tak zdravější pracovní návyky. S maximálním zatížením až 80 kg je tento stůl vhodný i pro těžší počítačové sestavy. Všechny tyto vlastnosti spolu s příznivou cenou činí z AlzaErgo Table ET2 vynikající volbu pro každého, kdo hledá kvalitní a spolehlivý polohovací stůl.

AlzaErgo Table ET2 je dobrý polohovatelný stůl se skvělým poměrem cena/výkon. Tento stůl má silný motor zajišťující vysokou stabilitu (výkon 52,2 W – max. 116 W). Motor je také vybaven tepelným čidlem a čidlem proti přetížení pro bezpečnost a dlouhou životnost.

Stůl má praktické rozměry (1 000–1 600 x 700 x 730–1230 mm) a dobře tak zapadne do každé pracovny. Výškové rozpětí stolu je 730–1 280 mm (nohy stolu lze libovolně výškově nastavit) a šířkové rozpětí 1 000–1 600 mm.

Výška stolu lze snadno změnit pomocí tlačítek (uložit lze 3 polohy stolu). Velmi dobrou funkcí je časovač připomenutí změny pracovní pozice, která vám pomůže dodržovat pravidelný pohyb.

Konstrukce nastavitelného pracovního stolu AlzaErgo Table ET2

Stůl má nosnost až 80 kg a celková délka napájecího kabelu je 3 m. Hlučnost stolu za chodu je nižší než 50 dB a maximální rychlost změny výšky je 38 mm/s.

Recenze AlzaErgo Table ET2 od uživatelů jsou velmi pozitivní (průměr 4,8 z 5). Uživatelům se líbí silný motor, tichý chod, robustní konstrukce, vysoká stabilita a intuitivní obsluha.

AlzaErgo Table ET2 je dobrý polohovatelný stůl se skvělým poměrem cena/výkon.

Recenze AlzaErgo Table ET2 černý - polohovací stůl
AlzaErgo Table ET2 černý

Hlavní výhody polohovacího stolu AlzaErgo Table ET2:

 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Robustní konstrukce
 • Vysoká stabilita
 • Tichý chod
 • Intuitivní obsluha
 • Uložení 3 poloh stolu
 • Časovač připomenutí změny pracovní pozice
 • Zatížení až 80 kg

Doporučené příslušenství pro polohovací stůl AlzaErgo Table ET2

Pro polohovací stůl AlzaErgo Table ET2 doporučujeme následující příslušenství.

Pracovní deska AlzaErgo TTE-03 160x80cm bílá dýha je stabilní, kompaktní a vypadá velmi stylově. Povrch desky se velmi dobře udržuje a je zároveň odolný vůči nárazům, poškrábaní, oděru a skvrnám. Hrany desky jsou chráněny PVC lištami. Celou nabídku stolových desek AlzaErgo naleznete zde (doporučeny jsou pracovní desky v rozměrech od 1,2 m x 0,65 m až po 1,8 m x 0,85 m).

Výsuvná podložka pro klávesnici AlzaErgo Tray T190 černý je skvělým doplňkem pro polohovatelný stůl. Pomocí této podložky získáte na pracovním stole více místa a zvýšíte ergonomii svého pracovního místa. Podložku lze libovolně polohovat: otáčet o 40°, naklápět o 30° a výšku nastavit v rozmezí 170 mm). Samozřejmostí je gelová podložka, která uleví vašemu zápěstí. Nosnost podložky je 2 kg.

Podložka pod nohy AlzaErgo FR150 černá zvýší pohodlí pro velmi dlouhé sezení u stolu. Podložka je skvělá pomůcka, která sníží tlak na svaly a klouby (kolena a kotníky). Tento model má vysokou stabilitu (protiskluzové nožičky) a lze ho výškově nastavit (celkem 6 poloh). Nosnost podložky je až 25 kg.

Organizér kabelů AlzaErgo CM105 bílá je dobrou vychytávkou pro maximalizaci místa na pracovním stole. Držák se připevní svorkou na stolovou desku a následně se do něho vloží prodlužovačka se šířkou 50–70 mm. Silikonové podložky organizéru brání poškrábání stolu.

Alternativy polohovacího stolu AlzaErgo Table ET2

Zde uvádíme dobré alternativy modelu polohovacího stolu AlzaErgo Table ET2.

AlzaErgo Table ET1 NewGen černý

Polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen patří mezi nejlepší polohovatelné stoly na trhu. Naši recenzi naleznete zde.
Hodnocení:
[Celkem: 32 Průměr: 5]
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 03/01/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart