AlzaErgo Table ET1 NewGen recenze – polohovací stůl

TOP PRODUKT Polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen černý
9.7
AlzaErgo Table ET1 NewGen recenze – polohovací stůl
AlzaErgo Table ET1 NewGen recenze – polohovací stůl
Skvělý poměr cena/výkon
Dva tiché motory
Bezpečnostní systém
Přehledný LED dotykový ovládací panel
Pokročilé funkce
Zatížení až 125 kg

AlzaErgo Table ET1 NewGen recenze a zkušenosti: Polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGenvynikající hodnocení uživatelů – průměrně 4,7 z 5 bodů. Toto hodnocení odraží jeho vysokou kvalitu a rostoucí spokojenost zákazníků, kteří oceňují jeho robustní konstrukci, vysokou stabilitu a široký rozsah nastavitelné výšky. Pokud hledáte polohovací stůl, který se přizpůsobí vašim potřebám, tak si přečtěte si naši podrobnou recenzi.

AlzaErgo Table ET1 NewGen recenze

9.7Hodnocení
AlzaErgo Table ET1 NewGen

Polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen nabízí bohatou výbavu a skvělý poměr cena/výkon.

Celkové hodnocení
9.7
Klady
 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Dva tiché motory
 • Bezpečnostní systém
 • Přehledný LED dotykový ovládací panel
 • Pokročilé funkce
 • Zatížení až 125 kg
Zápory
 • Vyšší hmotnost
 • Menší odkládací přihrádka (kabely, zdroj, příslušenství)

Recenze AlzaErgo Table ET1 NewGen od uživatelů jsou velmi pozitivní (průměr 4,7 z 5), což dokazuje vysokou kvalitu a spokojenost s produktem. Robustní konstrukce stolu spolu s vysokou stabilitou a širokým rozsahem nastavitelné výšky poskytuje unikátní uživatelský zážitek. Kromě toho stůl nabízí široké možnosti konfigurace, které umožňují individuální přizpůsobení pro každého uživatele.

Stůl je poháněn dvěma tichými motory a je vybaven LED dotykovým ovládacím panelem pro snadnou manipulaci. Skvělou vlastností je vylepšený dvousenzorový antikolizní systém s nastavitelnou citlivostí, který efektivně předchází úrazům a zraněním. Mezi pokročilé programovatelné funkce patří nastavení min a max výšky stolu, možnost nastavení až tří oblíbených pozic stolu, nastavení tloušťky použité stolové desky a možnost vypnutí/zapnutí pohotovostního režimu.

Součástí stolu je časovač připomenutí změny pracovní pozice pro podporu pravidelného pohybu. Bezpečnostní ochrana motorů proti přehřátí a přetížení zajišťuje bezproblémovou změnu polohy ve všech případech. AlzaErgo Table ET1 NewGen má čtyři výškově nastavitelné distanční nožky pro dokonalé přizpůsobení jakémukoli povrchu podlahy a silikonové vložky s 1,5 mm silnou stěnou pro maximální flexibilitu při montáži.

Polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen patří mezi nejlepší polohovatelné stoly na trhu. Tento stůl má dva tiché motory a citlivý dvousenzorový antikolizní systém, který lze nastavit podle svých představ. Stůl má praktické rozměry (1 000–1 700 x 700 x 620–1 280 mm) a dobře tak zapadne do každé pracovny. Výškové rozpětí stolu je 620–1 280 mm (nohy stolu lze libovolně výškově nastavit) a šířkové rozpětí 1 000–1 700 mm. Bezpečnost je zajištěna bezpečnostní systémem, který zabrání kolizím a zraněním.

Animace funkcí polohovatelného stolu

Stůl je vybaven přehledným LED dotykovým ovládacím panelem, na kterém lze nastavit velké množství pokročilých funkcí (nastavení min/max výšky stolu, 3 oblíbené pozice stolu, nastavení tloušťky stolové desky,, nastavení citlivosti senzorů antikolizního systému a vypnutí/zapnutí pohotovostního režimu).

Velmi dobrou funkcí je časovač připomenutí změny pracovní pozice, která vám pomůže dodržovat pravidelný pohyb.

Animace instalace polohovatelného stolu

Stůl má hmotnost 32,35 kg a zatížení až 125 kg. Celková délka napájecího kabelu je 3 m a doporučená tloušťka pracovní desky je 18-50 mm. Hlučnost stolu za chodu je pouhých 50 dB a maximální rychlost změny výšky je 38 mm/s.

Recenze AlzaErgo Table ET1 NewGen od uživatelů jsou velmi pozitivní (průměr 4,6 z 5). Uživatelům se líbí robustní konstrukce, vysoká stabilita, velký rozsah nastavitelné výšky a široké možnosti konfigurace.

Polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen nabízí bohatou výbavu a skvělý poměr cena/výkon.

Polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen černý
AlzaErgo Table ET1 NewGen černý

Hlavní výhody polohovacího stolu AlzaErgo Table ET1 NewGen:

 • Skvělý poměr cena/výkon
 • Dva tiché motory a citlivý dvousenzorový antikolizní systém
 • Praktické rozměry (1 000–1 700 x 700 x 620–1 280 mm)
 • Bezpečnostní systém
 • Přehledný LED dotykový ovládací panel
 • Pokročilé funkce (nastavení min/max výšky stolu, 3 oblíbené pozice stolu atd.)
 • Časovač připomenutí změny pracovní pozice
 • Zatížení až 125 kg

Doporučené příslušenství pro polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen

Pro polohovací stůl AlzaErgo Table ET1 NewGen doporučujeme následující příslušenství.

Pracovní deska AlzaErgo TTE-03 160x80cm bílá dýha je stabilní, kompaktní a vypadá velmi stylově. Povrch desky se velmi dobře udržuje a je zároveň odolný vůči nárazům, poškrábaní, oděru a skvrnám. Hrany desky jsou chráněny PVC lištami. Celou nabídku stolových desek AlzaErgo naleznete zde (doporučeny jsou pracovní desky v rozměrech od 1,1 m x 0,7 m až po 2,2 m x 1 m).

Výsuvná podložka pro klávesnici AlzaErgo Tray T190 černý je skvělým doplňkem pro polohovatelný stůl. Pomocí této podložky získáte na pracovním stole více místa a zvýšíte ergonomii svého pracovního místa. Podložku lze libovolně polohovat: otáčet o 40°, naklápět o 30° a výšku nastavit v rozmezí 170 mm). Samozřejmostí je gelová podložka, která uleví vašemu zápěstí. Nosnost podložky je 2 kg.

Podložka pod nohy AlzaErgo FR150 černá zvýší pohodlí pro velmi dlouhé sezení u stolu. Podložka je skvělá pomůcka, která sníží tlak na svaly a klouby (kolena a kotníky). Tento model má vysokou stabilitu (protiskluzové nožičky) a lze ho výškově nastavit (celkem 6 poloh). Nosnost podložky je až 25 kg.

Organizér kabelů AlzaErgo CM105 bílá je dobrou vychytávkou pro maximalizaci místa na pracovním stole. Držák se připevní svorkou na stolovou desku a následně se do něho vloží prodlužovačka se šířkou 50–70 mm. Silikonové podložky organizéru brání poškrábání stolu.

Alternativy polohovacího stolu AlzaErgo Table ET1 NewGen

Zde uvádíme dobré alternativy modelu polohovacího stolu AlzaErgo Table ET1 NewGen.

AlzaErgo Table ET2 černý

AlzaErgo Table ET2 je dobrý polohovatelný stůl se skvělým poměrem cena/výkon. Naši recenzi naleznete zde.

AlzaErgo Table ET3.1 černý

Tento dvoupatrový ergonomický stůl s nastavitelnou výškou je dobrou volbou v případě kdy potřebujete více volného místa. Výška stolu se tiše a plynule změní pomocí odnímatelné kličky. Naši recenzi naleznete zde.
Hodnocení:
[Celkem: 72 Průměr: 5]
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 03/01/2024 autorem Lenka Svobodová

3 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
 1. Celkové hodnocení
  100

  Se stolem jsem velmi spokojen, vypadá super a má hodně poloh k nastavení. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

  Ke stolu jsem přikoupil taky podložku pod klávesnici AlzaErgo Tray T190 a podložku pod nohy AlzaErgo FR150. Velká spokojenost, dobře k sobě pasují.

  + Klady: Super poměr cena/výkon Pěkný design Hodně poloh Na výběr dobré příslušenství
  - ZÁPORY: Zatím žádný problém
  Přínosné(3) Nepřínosné(0)You have already voted this
 2. Celkové hodnocení
  90

  Jsem velmi spokojený. Stůl má dobrou robustní konstrukci, vysokou stabilitu, hodně možností konfigurace, praktické ovládání a velký rozsah nastavitelné výšky.

  + Klady: Dobrá robustní konstrukce Vysoká stabilita Možnosti konfigurace a paměť ovládacího modulu Velký rozsah nastavitelné výšky Třísegmentové nohy
  - ZÁPORY: Management kabelů by mohl být lépe vyřešen
  Přínosné(2) Nepřínosné(0)You have already voted this

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart