TheChilliDoctor recenze

DOPORUČUJEME TheChilliDoctor.cz recenze a zkušenosti
10

slevový kód
slevový kód
TheChilliDoctor recenze
TheChilliDoctor recenze
Velký výběr chilli
Vysoká kvalita produktů
Rychlost dodání
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

TheChilliDoctor recenze: Obchod TheChilliDoctor.cz prodává chilli ze všech koutů světa, kde je odebírá přímo od tamních pěstitelů a výrobců. Obchod klade vysoké nároky na kvalitu nabízených produktů (původ, způsob zpracování a uchovávání). Sortiment obchodu zahrnuje chilli papričky sušené celé, drcené na vločky a granule, rozemleté na prášek i nakládané, a to ve všech stupních pálivosti.

TheChilliDoctor recenze

10Hodnocení
TheChilliDoctor.cz

Obchod TheChilliDoctor.cz prodává kvalitní chilli ze všech koutů světa. Obchod nabízí velký výběr chilli a jeho rychlé dodání.

Celkové hodnocení
10
Výhody
 • Velký výběr chilli
 • Vysoká kvalita produktů
 • Rychlost dodání
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč
Nevýhody
 • Bez výrazných nedostatků

Recenze obchodu TheChilliDoctor.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Obchod má přes 100 tisíc spokojených zákazníků. Zákazníkům se líbí rozsáhlý sortiment, rychlost doručení, skvělá komunikace, kvalita produktů a dobré ceny. Obchod je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 98 %).

Thechillidoctor slevový kód a slevy

Při objednávání je také možné zadat Thechillidoctor slevový kód na 20 %. Pokud si v obchodě koupíte chilli v hodnotě 1 500 korun tak dostanete dopravu zdarma.

Aktuální Thechillidoctor slevový kód, akce a slevy:

Slevový kód – sleva 20 %

Sleva 20 % na vybrané produkty. Akce je množstevně omezena.
Získat kód
Získat kód

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na e-shopu TheChilliDoctor.cz

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

Thechillidoctor slevový kód, akce a slevy

Sortiment TheChilliDoctor.cz

Obchod TheChilliDoctor.cz nabízí široký sortiment produktů:

 • Dárkové balíčky
 • Tekutý mash – Carolina Reaper, Red Habanero, Chipotle, Trinidad Scorpion Moruga, Naga Bhut Jolokia, Scotch Bonnet, Red Jalapeño, Red Cayenne, Green Jalapeño, Orange Habanero, Green Habanero, Aji Amarillo, Red Birds Eye
 • Celé papričky – Aji Amarillo, Ancho, Bird´s Eye, Carolina Reaper, Chaotian, De Arbol, Guajillo, Guntur Sannam, Habanero, Kashmiri, Mulato, Naga Bhut Jolokia, New Mexican (Anaheim), Pasilla, Teja, Trinidad Scorpion Moruga
 • Chilli v prášku – Ancho, Bird´s Eye, Carolina Reaper, Chaotian, Chipotle, Green Hatch, Green Jalapeño, Guntur Sannam, Habanero, Kashmiri, Naga Bhut Jolokia, Paprika, Pasilla, Red Jalapeño, Scotch Bonnet, Teja, Trinidad Scorpion Moruga
 • Chilli vločky – Aleppo, Ancho, Carolina Reaper, Chipotle, De Arbol, Green Jalapeño, Habanero, Isot (Urfa biber), Mulato, Naga Bhut Jolokia, Red Jalapeño, Trinidad Scorpion Moruga
 • Delikatesy – hořké čokolády s chilli, bílé čokolády s chilli, hovězí jerky, arašídy s chilli, chilli med, džemy s chilli
Dárková sada chilli koření
Dárková sada chilli koření TheChilliDoctor

Druhy chilli

Chilli papričky (chili papričky, čili papričky) jsou plody především exotických druhů křovitých paprik, rostoucích v tropech a subtropech Indie, Číny, Japonska, Vietnamu, Afriky, Jižní a Střední Ameriky, zvláště Mexika.

10 nejpálivějších chilli papriček na světěPálivost
Carolina Reaper2 200 000 SHU
Trinidad Moruga Scorpion2 009 231 SHU
7 Pot Douglah1 853 936 SHU
7 Pot Primo1 469 000 SHU
Trinidad Scorpion “Butch T”1 463 700 SHU
Naga Viper1 349 000 SHU
Ghost Pepper (Bhut Jolokia)1 041 427 SHU
7 Pot Barrackporecca 1 000 000 SHU
7 Pot Red Giantcca 1 000 000 SHU
Red Savina Habanero500 000 SHU
Zdroj: Wikipedia

Tekutý mash je druh chilli, který je běžný v USA a Asii. V EU není tento druh příliš běžný. Tekutý mash vznikne rozdrcením čerstvých chilli papriček (obvykle 85-90% z hotového výrobku) společně se solí. Následně se nechá kvasit po dobu 2 až 6 měsíců. Tekutý mash nabízí intenzivní chuť a je tak ideální pro vaření.

Celé sušené papričky jsou vhodné pro dlouhodobé skladování, neboť sušení je jedna z nejstarší konzervačních metod. Sušené chilli papričky jsou obvykle bez škodlivých patogenů a mají velmi široké použití v kuchyni. Přidávají se do různých jídel, omáček, sals nebo čistě jako koření.

Chilli koření v prášku má velmi dlouhou životnost pokud se správně skladuje (vzduchotěsná nádoba, mimo teplo a světlo). Jde o sušené chilli papričky drcené na velmi jemný prášek. Chilli prášek má široké využití v kuchyni.

Chilli vločky jsou zajímavým druhem kořeni. Jde o drcené chilli papričky na menší kousky ve formě vloček. Chilli vločky mají často vysoký podíl semen a jsou tak vhodné k vaření (maso atd.).

Tipy na nejlepší produkty TheChilliDoctor.cz

Zde jsou naše tipy na nejlepší produkty obchodu TheChilliDoctor.cz:

Výhody a nevýhody TheChilliDoctor.cz

Obchod TheChilliDoctor.cz má mnoho výhod – velký výběr chilli, vysokou kvalitu produktů, rychlé dodání a dopravu zdarma při nákupu nad 2 000 Kč.

VýhodyNevýhody
✅ Velký výběr chilli❌ Bez výrazných nedostatků
✅ Vysoká kvalita produktů
✅ Rychlost dodání
✅ Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč

Možnosti platby a dopravy

Obchod TheChilliDoctor.cz nabízí tyto možnosti platby:

 • Na dobírku (při převzetí balíčku)
 • Prostřednictvím platební brány ComGate
 • Bankovním předem převodem na bankovní účet

Pro zaslání zboží využívá obchod Zásilkovnu, Českou poštu a DPD. Standardní doba dodání je do 48 hodin od provedení objednávky.

Vrácení zboží a reklamace

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním, nesprávným použitím výrobku a nesprávným skladováním.

Více informací o reklamaci naleznete zde.

Základní údaje a kontaktní informace

Obchod TheChilliDoctor.cz má dlouhou historii (funguje od roku 2012). Obchod provozuje společnost The ChilliDoctor s.r.o..

 • Hornická 2511/10a
 • Ústí nad Labem, 400 11
 • IČ: 04149947 
 • DIČ: CZ04149947

Osobní odběr v Praze

 • Seifertova 996/31
 • 130 00 Praha 3

Kontakt

 • Telefon: +420 910 880 843 – Pondělí – Pátek (8:00 – 16:00 hod)
 • E-mail: eshop@thechillidoctor.cz

Obchod TheChilliDoctor.cz naleznete také na:

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenze obchodu TheChilliDoctor.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Obchod má přes 100 tisíc spokojených zákazníků. Zákazníkům se líbí rozsáhlý sortiment, rychlost doručení, skvělá komunikace, kvalita produktů a dobré ceny.

Obchod je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 98 %).

Obchod TheChilliDoctor.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 122 Průměr: 5]
TheChilliDoctor.cz recenze a zkušenosti
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 03/01/2024 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart