Hairburst recenze a zkušenosti

Hairburst recenze a zkušenosti
9
Hairburst recenze a zkušenosti
Hairburst recenze a zkušenosti
Kvalitní vlasová kosmetika
Dobré ceny
Nadstandardní komunikace
Rychlost dodání

Hairburst recenze a zkušenosti: Hairburst nabízí kvalitní vlasovou kosmetiku, která obsahuje unikátní složení vitamínů a minerálů. Produkty Hairburst dodávají vlasům ztracený lesk, pevnost, pružnost a urychlují růst vlasů.

V této recenzi naleznete naše zkušenosti s produkty Hairburst.

Hairburst recenze a zkušenosti

9Hodnocení
Hairburst

Hairburst nabízí kvalitní vlasovou kosmetiku, která obsahuje unikátní složení vitamínů a minerálů.

Celkové hodnocení
9
Klady
  • Kvalitní vlasová kosmetika
  • Dobré ceny
  • Nadstandardní komunikace
  • Rychlost dodání
Zápory
  • Bez výrazných nedostatků

Naše zkušenosti s produkty Hairburst jsou dobré. Hairburst nabízí kvalitní vlasovou kosmetiku, která obsahuje základní vitamíny a minerály, které působí zevnitř směrem ven a podporují zdravý růst vlasů zevnitř. Produkty jsou složeny z ingrediencí, které udrží vlasy ve fázi anagen (odborné slovo pro růst) déle.

Produkty Hairburst dodávají vlasům ztracený lesk, pevnost, pružnost a urychlují růst vlasů. Produkty jsou vhodné pro ženy i muže. Výroba produktů probíhá v UK, USA, Evropě a Austrálii.

Z e-shopu jsme měli možnost vyzkoušet Hairburst žvýkací balíček pro růst vlasů, který obsahoval:

  • Žvýkací vitamíny na vlasy s biotinem, selenem a zinkem zaměřené na růst vlasů zevnitř.
  • Šampon obohacený o bílkoviny na posílení slabých a poškozených vlasů, a pomáhá předcházet jejich lámání.
  • Kondicionér složený z aminokyselin pomáhá udržovat hydrataci a obnovuje zdraví vlasů.
Hairburst Žvýkací balíček pro růst vlasů recenze a zkušenosti
Hairburst žvýkací balíček pro růst vlasů

Hairburst žvýkací vitamíny na vlasy

Hairburst žvýkací vitamíny na vlasy obsahují základní vitamíny důležité pro udržení zdravého růstu vlasů (biotin, selen a zinek) a mají nízký obsah cukru. Líbí se nám, že tyto vitamíny viditelně zlepšují kvalitu jemných a řídnoucích vlasů, předchází lámání a podporují růst.

Doporučené dávkování jsou dva gumíky jednou denně po dobu nejméně 90 dní, protože do té doby se váš růst vlasů ustálí a tehdy vaše vlasy rostou optimální rychlostí.

Hairburst žvýkací vitamíny recenze a zkušenosti
Hairburst žvýkací vitamíny na vlasy

Hairburst šampon a kondicionér

Hairburst šampon je speciálně navržen pro posílení, vyživení a redukci lámavosti vlasů. Obsahuje hydrolyzované pšeničné bílkoviny, aminokyseliny a panthenol. Šampon poskytuje viditelně hustší a zdravější vlasy a zároveň zvyšuje pevnost vlasů a pomáhá proti lámání. Líbí se nám, že šampon zlepšuje lesk, hustotu, poddajnost a měkkost vlasů.

Šampon je díky svým unikátním hydratačním složkám vhodný na každodenní mytí vlasů. Malé množství vmasírujte do mokrých vlasů, napěňte a poté opláchněte.

Hairburst šampon recenze a zkušenosti
Hairburst šampon

Pro dosažení optimálních výsledků je vhodné také používat Hairburst kondicionér na růst vlasů. Tento kondicionér obsahuje hydrolyzované pšeničné bílkoviny, aminokyseliny a panthenol.

Hairburst kondicionér recenze a zkušenosti
Hairburst kondicionér
Složení – hlavní ingredience

BIOTIN
Základní vitamín potřebný pro tělo, nedostatek tohoto „“vitamínu B““ může vést k řídnutí vlasů. Biotin pomáhá udržovat zdravé vlasy, podporuje tvorbu kolagenu a pomáhá zpevnit vlasové vlákno. Navrací tak vlasům hustotu a pevnost. 

ZINEK
Základní minerál, hraje důležitou roli při růstu a opravě buněk, včetně těch ve vlasech. Udržuje také správné fungování mazových žláz kolem vlasových folikulů. Nedostatek zinku může vést k řídnutí vlasů. 

SELEN
Antioxidant, který hraje roli při udržování metabolických funkcí těla. Dostatek selenu je důležitý pro udržení a zlepšení zdravějších vlasů a prevenci jejich vypadávání.

HYDROLIZOVANÉ PŠENIČNÉ BÍLKOVINY
Hydrolyzované pšeničné proteiny pronikají do vlasové struktury, kde vážou hydrataci a tím vlasům dodávají celkově hustší, lesklejší a zdravější vzhled. 

Hairburst akce a slevy

E-shop nabízí svým zákazníkům dopravu zdarma při objednávce nad 1 200 Kč.

Možnosti platby a dopravy

Při objednávce nad 1 200 Kč máte dopravu zdarma. V e-shopu máte možnost zaplatit na dobírku v hotovosti při doručení objednávky, pokud dáváte přednost této možnosti namísto platby prostřednictvím našich jiných možností platby.

Recenze a zkušenosti zákazníků

E-shop Hairburst můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 6 Průměr: 4.5]

Naposledy aktualizováno 14/03/2023 autorem Lenka Svobodová

Tagy:

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart