Recenze: Belatrix Mountine 120 – nafukovací vířivka

Představení nafukovací vířivky Belatrix Mountine 120

Nafukovací vířivka Belatrix Mountine 120 překvapí svým jednoduchým moderním designem s celkovou kapacitou 2 osoby. Velkou výhodou tohoto modelu jeho oválný tvar, který se vejde téměř kamkoliv a zároveň je ideální pro dobré relaxování (bez problémů lze natáhnout nohy). Konstrukce vířivky je velmi odolná neboť je vyrobena z laminovaného PVC.

Maximální teplota vody je 42 °C a podél obvodu vířivky je 130 vzduchových trysek. Objem vířivky je 500 litrů. Instalace vířivky je velmi jednoduchá, díky vestavěnému napájecímu packu.

Součástí balení je ochranný termokryt s uzamykatelnými přezkami, izolační podložka, kartušový filtr s předfiltrační textilií a SPA opravná sada.

Recenze Belatrix Mountine 120 od uživatelů jsou velmi dobré (průměr 4,7 z 5). Uživatelům se líbí dobrý poměr cena/výkon a jednoduchá manipulace (mobilita).

Nafukovací vířivka Belatrix Mountine 120 překvapí svým jednoduchým moderním designem, který je ideální pro dobré relaxování.

Nafukovací vířivka Belatrix Mountine 120

Hlavní přednosti vířivky Belatrix Mountine 120:

 • Jednoduchý moderní design (oválný tvar)
 • Ideální pro 2 osoby
 • Robustní konstrukce (odolné laminované PVC)
 • Objem vířivky 500 litrů
 • Maximální teplota vody až 42 °C
 • 130 vzduchových trysek

Doporučené příslušenství pro nafukovací vířivku Belatrix Mountine 120

Pro nafukovací vířivku Belatrix Mountine 120 doporučujeme následující příslušenství.

MARIMEX Chemický set Start. Tento přípravek vám zajistí zdravotně nezávadnou vodu, takže vaše koupání bude zdravé. Přípravek je též vhodný pro regulaci pH i pro konečnou údržbu vody připravené ke koupání.

Velours de Spa Esence pro vířivky. Esence jsou velmi populárním doplňkem pro koupání ve vířivce. Tato esence nezanechává žádné stopy a ani nezanese filtr bazénu. Esence pěkně voní, je příjemná a má pozitivní efekt na tělo.

Plovoucí světlo SPA LED je dobrou vychytávkou speciálně určenou pro vířivky, která zpříjemní chvíle ve vířivce. Velmi snadno se obsluhuje a lze použít ve vnitřní i venkovní vířivce. 

PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 5 zásuvek + vypínač + 2x USB 2A 1.5m. Tentoprodlužovací přívod vám usnadní připojení i v případě hůře přístupných zdrojů a zásuvek. Délka přívodu je 1,5 m a jeho nejvyšší proudové zatížení 16 AVelkou výhodou tohoto modelu je netradiční zahnutá koncovka, která umožnuje snadné zapojení i v malém prostoru.

V případě potřeby delšího kabelu doporučujeme Emos Gumový prodlužovací kabel na bubnu – 4 zásuvky 25m. Tento praktický prodlužovací kabel rozšíří přívod elektřiny do míst vzdálených až 25 metrů. Obsahuje vodič PVC H05RR-F3G s průřezem 1,5 mm2 a nachází se na něm čtyři zásuvky s tepelnou pojistkou. Kabel je vhodný pro maximální zátěž 16 A max. / 3680 W při plně rozvinutém stavu a 4,8 A max. / 1100 W navinutý.

Alternativy nafukovací vířivky Belatrix Mountine 120

Zde uvádíme dobré alternativy nafukovací vířivky Belatrix Mountine 120.

Belatrix Luxury 125

Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 125 nabízí moderní design a dobrý poměr cena/výkon. Recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Belatrix Luxury 155

Nafukovací vířivka Belatrix Luxury 155 nabízí odpovídající kvalitu za dobrou cenu. Recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Avenli Vancouver-6P

Vancouver-6P je dobrá nafukovací vířivka s elegantním designem. Recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Avenli Nice-4P

Super nafukovací vířivka pro 2-4 osoby, s dobrým poměrem cena/výkon.

Belatrix Sorrento 140

Belatrix Sorrento 140 je výborná volba pro rodiny s dětmi. Nabízí velkou kapacitu (až 6 dospělých lidí) a dobrý poměr cena/výkon. Recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Více recenzí naleznete zde.

Celkové hodnocení

9 Celkové hodnocení
Belatrix Mountine 120

Nafukovací vířivka Belatrix Mountine 120 překvapí svým jednoduchým moderním designem, který je ideální pro dobré relaxování.

Celkové hodnocení
9
KLADY
 • Jednoduchý moderní design (oválný tvar)
 • Ideální pro 2 osoby
 • Robustní konstrukce (odolné laminované PVC)
 • 130 vzduchových trysek
ZÁPORY
 • Pomalý ohřev vody
Přidat recenzi

Recenze Belatrix Mountine 120 od uživatelů jsou velmi dobré (průměr 4,7 z 5). Uživatelům se líbí dobrý poměr cena/výkon a jednoduchá manipulace (mobilita).

Naposledy aktualizováno 12/08/2021 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart