Nejlepší nafukovací bazény MARIMEX 2023 – recenze a srovnání

hodnocení
 
skvělý poměr cena/výkon
Kruhový nafukovací bazén MARIMEX Tampa 3.66x0.91m bez filtrace
MARIMEX Tampa 3.66×0.91m bez filtrace
hodnocení
MARIMEX Tampa 3.66×0.91m bez filtrace nabízí skvělý poměr cena/kvalita a jednoduchou montáž.
zlatá střední cesta
MARIMEX Bazén Tampa 3.66x0.91m RATAN
MARIMEX Bazén Tampa 3.66×0.91m RATAN
hodnocení
MARIMEX Bazén Tampa 3.66×0.91m RATAN nabízí pěkný vzhled imitující ratan a jednoduché zprovoznění.
pro náročné
Nafukovací bazén MARIMEX Quick Set 5.49 x 3.05 x 1.07m
MARIMEX Quick Set 5.49 x 3.05 x 1.07m
hodnocení
MARIMEX Quick Set 5.49 x 3.05 x 1.07m nabízí skvělé letní osvěžení pro celou rodinu
nízká cena
Nafukovací bazén MARIMEX Tampa 3.05x0.76m s kartušovou filtrací
MARIMEX Tampa 3.05×0.76m s kartušovou filtrací
hodnocení
MARIMEX Tampa 3.05×0.76m s kartušovou filtrací nabízí dobrou kvalitu za nízkou cenu.

Nadzemní nafukovací bazény MARIMEX patří mezi nejlepší modely, které se prodávají na našem trhu. Nafukovací bazény jsou finančně dostupné a jsou ideálním způsobem jak se koupat na zahradě nebo terase. Tyto bazény nemají ostré hrany, takže je koupání bezpečné i pro děti.

Mezi hlavní výhody nafukovacích bazénů patří skvělý poměr cena/kvalita, jednoduchá montáž a kompaktní rozměry pro snadné uskladnění.

Nejlepší nafukovací bazény MARIMEX 2023

Nejlepší nafukovací bazény MARIMEX, které si můžete koupit v roce 2023, jsou:


MARIMEX Tampa 3.66×0.91m bez filtrace recenze

Kruhový nafukovací bazén MARIMEX Tampa 3.66×0.91m bez filtrace patří mezi nejpopulárnější modely na našem trhu. Tento bazén nabízí velký objem 6 700 l a průměr 3,66 m. Tento model má odolné provedení, neboť je opatřen laminovanou 3vrstvou fólií, která je vyztužena polyesterovou tkaninou. Horní nafukovací část je silná 0,32 mm, podlaha 0,32 mm a stěny 0,55 mm. 

Montáž bazénu je velmi jednoduchá (do cca 10 minut), stačí bazén rozbalit, rozvinout podložku, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Bazén se postupně sám postaví. Ve stěně bazénu jsou připraveny průchody o průměru 32 mm, ke kterým lze připojit kartušovou či pískovou filtraci. Je ale potřeba dokoupit 6 kusů bazénových hadic, 2 kusy průchodu stěnou bazénu a jednu instalační sadu. 

Recenze MARIMEX Tampa 3.66×0.91m bez filtrace od uživatelů jsou velmi pozitivní. Uživatelům se líbí skvělý poměr cena/kvalita a jednoduchá (rychlá) montáž.

MARIMEX Tampa 3.66×0.91m bez filtrace nabízí skvělý poměr cena/kvalita a jednoduchou montáž.

Kruhový nafukovací bazén MARIMEX Tampa 3.66x0.91m bez filtrace
VÝHODY
 • Skvělý poměr cena/kvalita
 • Velký objem 6 700 l a průměr 3,66 m
 • Odolné provedení (laminovaná fólie)
 • Jednoduchá montáž (do cca 10 minut)
NEVÝHODY
 • Bez filtrace (nutno dokoupit)

MARIMEX Bazén Tampa 3.66×0.91m RATAN recenze

Kruhový nafukovací bazén MARIMEX Bazén Tampa 3.66×0.91m RATAN zaujme pěkným potiskem, který imituje ratanu  Tento bazén patří mezi nejpopulárnější modely a nabízí velký objem 6 700 l a průměr 3,66 m. Bazén má odolné provedení, neboť je opatřen laminovanou 3vrstvou fólií, která je vyztužena polyesterovou tkaninou. Horní nafukovací část je silná 0,32 mm, podlaha 0,32 mm a stěny 0,55 mm.

Montáž bazénu je stejně jako u ostatních modelů MARIMEX velmi jednoduchá (do cca 10 minut), stačí bazén rozbalit, rozvinout podložku, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Bazén se postupně sám postaví. Ve stěně bazénu jsou připraveny průchody o průměru 32 mm, ke kterým lze připojit kartušovou či pískovou filtraci.

Obsah balení obsahuje bazén Tampa, návod a záslepky průchodů stěn bazénu.

Recenze MARIMEX Bazén Tampa 3.66×0.91m RATAN od uživatelů jsou pozitivní. Uživatelům se líbí jednoduché zprovoznění a pěkný vzhled imitující ratan.

MARIMEX Bazén Tampa 3.66×0.91m RATAN nabízí pěkný vzhled imitující ratan a jednoduché zprovoznění.

MARIMEX Bazén Tampa 3.66x0.91m RATAN
VÝHODY
 • Pěkný vzhled imitující ratan
 • Jednoduché zprovoznění
 • Odolné provedení (laminovaná fólie)
 • Velký objem 6 700 l a průměr 3,66 m
NEVÝHODY
 • Bez výrazných nedostatků

MARIMEX Quick Set 5.49 x 3.05 x 1.07m recenze

Oválný nafukovací bazén MARIMEX Quick Set 5.49 x 3.05 x 1.07m má velký objem (10 900 l) a dostatečné rozměry pro celou celou rodinu (5,49 x 3,05 x 1,07 m). Bazén má odolné provedení, neboť je opatřen laminovanou 3vrstvou fólií, která je vyztužena polyesterovou tkaninou.

Tento model má velmi jednoduchou montáž (do cca 10 minut), stačí bazén rozbalit, rozvinout podložku, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Bazén se postupně sám postaví. Ve stěně bazénu jsou připraveny průchody o průměru 32 mm, ke kterým lze připojit kartušovou či pískovou filtraci.

Oválný nafukovací bazén MARIMEX Quick Set 5.49 x 3.05 x 1.07m nabízí skvělé letní osvěžení pro celou rodinu.

Nafukovací bazén MARIMEX Quick Set 5.49 x 3.05 x 1.07m
VÝHODY
 • Velký objem (10 900 l)
 • Odolné provedení (laminovaná fólie)
 • Jednoduchá montáž
 • Průduchy pro filtraci
NEVÝHODY
 • Žádné významné nedostatky

MARIMEX Tampa 3.05×0.76m s kartušovou filtrací recenze

Mnohoúhelníkový nafukovací bazén MARIMEX Tampa 3.05×0.76m s kartušovou filtrací je velmi populární model, který nabízí objem 3 900 l a průměr 3,05 m. Provedení bazénu je velmi odolné, díky laminované 3vrstvé fólií, která je vyztužena polyesterovou tkaninou. Horní nafukovací část je silná 0,27 mm, podlaha 0,25 mm a stěny 0,5 mm. 

Montáž bazénu je velmi jednoduchá (do cca 10 minut), stačí bazén rozbalit, rozvinout podložku, nafouknout horní límec a začít napouštět vodu. Bazén se postupně sám postaví.

Ve stěně bazénu jsou připraveny průchody o průměru 32 mm, ke kterým lze připojit kartušovou či pískovou filtraci. Součástí balení je kartušová filtrace, která poskytuje výkon 1,25 m3/hod a též nechybí ani hadice, spojovací materiál a průchodky stěnou bazénu.

Balení obsahuje bazén, kartušovou filtraci, návod k použití, záslepky průchodů stěn bazénu a instalační materiál.

Recenze MARIMEX Tampa 3.05×0.76m s kartušovou filtrací od uživatelů jsou pozitivní. Uživatelům se líbí dobrá kvalita a nízká cena bazénu.

MARIMEX Tampa 3.05×0.76m s kartušovou filtrací nabízí dobrou kvalitu za nízkou cenu.

Nafukovací bazén MARIMEX Tampa 3.05x0.76m s kartušovou filtrací
VÝHODY
 • Nízká cena
 • Odolné provedení (laminovaná fólie)
 • Jednoduchá montáž
 • Kartušová filtrace
NEVÝHODY
 • Žádné významné nedostatky

Doporučené příslušenství pro nafukovací bazény MARIMEX

K nafukovacím bazénům lze dokoupit velké množství příslušenství, který zvýší komfort a pohodlí při koupání. Koupit lze například schůdkykrycí plachty, podložky pod bazén, hadice, pumpy a skimmery (pro záchyt nečistot).

Zde uvádíme dobré příslušenství pro nafukovací bazény MARIMEX.

Dobrou volbou jsou MARIMEX Schůdky k bazénům 0.91m. Tyto schůdky jsou určeny k bazénům Tampa do max. výšky 0,91 m. Plastové stupátka jsou nasazeny na kovové konstrukci. Jednoduchým odebráním zabráníte nechtěnému vstupu malých dětí či zvířat do bazénů. Maximální nosnost je 100 kg.

MARIMEX Podložka pod bazén 3,66 m zabrání poškození kamínky, prorůstání trávy či vzniku plísní. Plachta je vyrobena z geotextilie a používá se nejlépe na prosátou zeminu či písek uhlazenou do roviny. Ideální pro bazény MARIMEX o průměru 3,66 metru.

Bazénová chemie MARIMEX Komplex 5v1 1,0 kg (multifunkční tablety 5v1) pomůže desinfikovat, stáhnout zákal do vloček a odfiltrovat ho, stabilizovat tvrdost vody a její pH a ochránit vodu proti nežádoucím řasám.

MARIMEX Skimmer závěsný univerzální může sloužit jako hrubý předfiltr pro bazénovou filtraci. Tento skimmer pohltí všechny nečistoty (spadané listí, hmyz či jehličí).

Jak nainstalovat a používat nafukovací bazén MARIMEX? (návod)

Návod jak nainstalovat a používat nafukovací bazén MARIMEX.

 1. Příprava místa pro bazén

  Před umístěním bazénu je důležité připravit povrch tak aby byl rovný, bez děr, hrbolů a ostrých hran.

 2. Příprava bazénu před nafouknutím

  Před nafouknutím je dobré nechat bazén alespoň hodinu odstát aby materiál změkl. Správně také natočte otvory k filtraci.

 3. Nafouknutí bazénu

  Po nafouknutí horního prstence bazénu můžete začít napouštět vodu, stěny bazénu se začnou automaticky zvedat.

 4. Péče o bazén po sezóně

  O bazén je důležité pečovat. Po každé sezóně bazén vyčistěte, vyfoukněte prstenec, složte a uskladněte na bezpečné místo.

Často kladené otázky

Jaké výhody má nafukovací bazén?

Mezi hlavní výhody nafukovacích bazénů patří skvělý poměr cena/kvalita, jednoduchá montáž a kompaktní rozměry pro snadné uskladnění.

Jaký nafukovací bazén vybrat?

Na výběr jsou nafukovací bazény hranaté, kruhové nebo oválné. Nejpopulárnějším provedením je kruhový půdorys, který je vhodný pro čtvercové zahrady. Čtvercové nebo obdélníkové bazény jsou vhodné pro děti, které se teprve učí plavat. Oválné bazény jsou univerzální a jsou vhodné jak pro děti tak dospělé.

Jak se starat o nafukovací bazén?

Během koupání stačí vodu průběžně čistit pomocí síťky nebo vysavače. Důležité je také používat bazénovou chemii, která vodu desinfikuje a chrání ji před nežádoucími řasami. Bazénová chemie také stabilizuje pH vody a její tvrdost.

Jaký je rozdíl mezi kartušovou a pískovou filtrací?

Kartušová filtrace je vhodná pro menší bazény, protože má nižší spotřebu a výkon. Vodu se čistí pomocí kartušové vložky, která zachytává všechny nečistoty.
Písková filtrace je vhodná pro bazény o průměru nad 3,6 m. Voda se čistí křemičitým pískem a následně se vrací přefiltrovaná zpět. Tento typ filtrace se snadno se udržuje a vydrží pracovat i několik let.

Hodnocení:
[Celkem: 53 Průměr: 4.9]

Naposledy aktualizováno 13/06/2023 autorem Lenka Svobodová

1 komentář
 1. […] Nejlepší nafukovací bazény MARIMEX 2021 – recenze a srovnáníJak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?[Celkem: 51 Průměr: 4.9] […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart