EnglishMe! slevový kód a slevy

EnglishMe! slevový kód, slevy a akce

EnglishMe! nabízí svým zákazníkům slevový kód, díky kterému bude váš nákup levnější. EnglishMe! je výuková aplikace angličtiny od tvůrců stránek Help for English.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální English Me kupóny, akce a slevy.

English Me slevový kód (kupón), slevy a akce

Aktuální English Me slevové kódy, slevy a akce:

Hodnocení:
[Celkem: 255 Průměr: 5]
EnglishMe! slevový kód, slevy a akce

Předprázdninová akce 2022

Výuková aplikace EnglishMe! pořádá tradiční předprázdninová akci na nákup předplatného. Při zakoupení ročního předplatného získáte navíc tři měsíce zdarma, k půlročnímu získáte zdarma měsíc.

Tato výhodná nabídka platí pouze do 7. července 2022!

Vánoční akce 2021

Výuková aplikace EnglishMe! pořádá tradiční vánoční akci, kdy můžete až do Štědrého dne získat jakékoli předplatné se slevou 25 %. Například roční předplatné stojí 1 117 Kč (místo běžných 1 490 Kč).

Výuková aplikace EnglishMe! může být skvělý vánoční dárek a při koupi dvou licencí (například pro sebe a pro kamaráda) lze získat k vánoční i množstevní slevu. Dvě roční předplatná stojí pouze 1 380 Kč.

V aplikaci lze stáhnout dárkový poukaz, který můžete vytisknout a předat, případně pouze přeposlat.

Akce platí do 24.12.2021.

Co je English Me?

EnglishMe! je výuková aplikace angličtiny od tvůrců stránek Help for English (které běží již od roku 2006). Na této stránce můžete trénovat slovní zásobu či testovat gramatiku zcela zdarma.

V roce 2013 vznikla výuková aplikace English Me, která má na rozdíl od starších výukových programů jednu velkou výhodu – funguje online, takže se k ní připojíte kdykoli a odkudkoli (z počítače, tabletu či mobilu). Tvůrci tuto aplikaci neustále zdokonalují a přidávají nový obsah (tisíce slovíček, vět, zvukových nahrávek, fotografií apod.). V roce 2020 byla spuštěna vylepšená verze English Me!.

Výuková aplikace English Me běží plně online v prostředí jakéhokoli internetového prohlížeče, bez instalace. English Me běží bez problému i v chytrých mobilních přístrojích, vlastně téměř na čemkoliv, co je vybaveno internetovým prohlížečem.

Přihlášení do aplikace je pomocí uživatelského jména nebo e-mailové adresy a hesla. Veškerá data jsou uložena online, takže svůj postup, své okruhy slovní zásoby, své oblíbené věty apod. máte k dispozici bez ohledu na to, odkud se do aplikace přihlásíte. Dokonce je možné např. aktivitu vypracovat jen částečně na jednom přístroji (např. na počítači v práci) a dokončit na jiném přístroji (např. v telefonu na cestě domů v tramvaji). Zdroj: Englishme.cz

Výhody výukové aplikace English Me!

  • Propracovaná učební databáze – Nejrozsáhlejší výuková online databáze angličtiny v ČR
  • Přes 500 hodin testů z gramatiky – Veškeré gramatické jevy (od těch běžných až po špeky).
  • Až 25 000 slovíček – Každý den jsou přidávány nová slova i další obsah.
  • Rodilí mluvčí, žádní roboti – Uslyšíte malé i větší rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou.
  • Žádné další výdaje – Ani za slovník. Vše je vysvětleno v češtině, všude najdete překlad.
  • Pestré učení, různé typy aktivit – Začnete rozumět songům, poskládáte souvětí ústně i písemně.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Lide mohou ušetřit velké částky aktivním vyhledáváním slevových akcí a použitím slevových kódů. K dispozici jsou slevové kódy na téměř všechny druhy zboží. Kupóny jsou však k dispozici i na mnoho dalších produktů, včetně kosmetických produktů, potřeb pro domácí mazlíčky a oblečení.

Tipy na nejlepší akce a slevy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Naposledy aktualizováno 08/01/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart