Dovolená.cz slevové kódy

Dovolená.cz slevové kódy a slevy

Dovolená.cz slevové kódy. Dovolená.cz nabízí dovolenou od českých a německých CK do Evropy i celého světa, včetně exotických zemí. Poskytuje pobytové či poznávací zájezdy nebo eurovíkendy. U vybraných zájezdů je parkování u letiště zdarma či doprava žlutým autobusem na letiště. Dovolená.cz nabízí svým klientům časté slevy, výhody a bonusy k zájezdům. V objednávce zadejte Dovolená.cz slevový kód a objednávka bude zlevněna.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Dovolená.cz kupóny, akce a slevy.

Dovolená.cz slevové kódy

Hlídejte nabídky First minute zájezdů se slevou až 40 %. Dále můžete využít nabídek Last minute zájezdů se slevou až 50 %. Aktuální Dovolená.cz slevové kódy, akce a slevy:

Sleva až 40 % – First Minute 2024

Sleva až 40 % na First Minute zájezdy v roce 2024. Nabídka je časově omezena.

Sleva až 50 % – Last Minute 2024

Sleva až 50 % na Last Minute zájezdy v roce 2024. Nabídka je časově omezena.
Hodnocení:
[Celkem: 87 Průměr: 4.9]

Dovolená.cz First Minute zájezdy se slevou až 40 %

Dovolená.cz nabízí First Minute zájezdy se slevou až 40 %. Vybírat můžete z nejširší nabídky first minute zájezdů českých a německých CK na jednom místě.

Na Dovolena.cz najdete nejvýhodnější First Minute dovolené, ke kterým se váže spousta výhod, jako jsou nízké rezervační zálohy, výrazné slevy z běžných cen zájezdů, děti zdarma, změna dovolené zdarma a mnoho dalších bonusů First Minute nabídky.

Dovolená.cz Last Minute zájezdy se slevou až 50 %

Dovolená.cz nabízí Last Minute zájezdy se slevou až 50 %. Termíny zájezdů dovolené na poslední chvíli jsou dostupné za skvělé ceny. Mezi nejoblíbenější destinace patří Bulharsko, Chorvatsko, Itálie, Řecko, Španělsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Emiráty či Kapverdy.

Dovolená.cz slevy, výhody a bonusy k zájezdům

Dovolená.cz nabízí k zprostředkovaným zájezdům různé bonusy, například formou zajištění dopravy na německá letiště luxusními autobusy REGIOJET nebo parkování na vybraných letištích za zvýhodněnou cenu. Také porovnává nabídku cca 300 cestovních kanceláří (českých, německých, rakouských a slovenských) a pomáhá vybrat nejvýhodnější variantu dovolené. Současně nabízí jedno z nejvýhodnějších cestovních pojištění na českém trhu.

Mezi nabízené bonusy a výhody patří:

  • Zájezdy za nejlepší cenu – porovnává nabídku cca 300 cestovních kanceláří (českých, německých, rakouských a slovenských)
  • Nejvýhodnější cestovní pojištění na českém trhu
  • Seniorské slevy a slevy pro novomanžele
  • Zajištění dopravy na německá letiště luxusními autobusy REGIOJET
  • Parkování na vybraných letištích za zvýhodněnou cenu

Aktuální akce a slevy naleznete níže na průběžné aktualizované stránce.

Dovolená.cz slevové kódy a slevy

Dovolená.cz poukázky

Dovolená.cz poukázky: STUDENT AGENCY TRAVEL nabízí ve spolupráci se společnostmi Sodexo, Edenred (Accor Services), Benefit Plus, Up Česká republika s.r.o. možnost zakoupit si dovolenou a současně uplatnit poukázky, které dostáváte jako benefit od svých zaměstnavatelů.

Všechny zájezdy a eurovíkendy v nabídce lze částečně nebo zcela hradit poukázkami společností Sodexo a Edenred (dříve známá pod názvem Accor Services). U společnosti Sodexo akceptuje pro úhradu zájezdů a eurovíkendů poukázky Flexipass, Holidaypass, Fokuspass a Dárkový šek.

Dále přijímá od společnosti Edenred (Accor Services) poukázky Ticket Multi, Ticket Compliments dárkový šek, Compliments Holiday, Ticket Holiday, nově též E-ticket. Akceptuje také poukázy společnosti UP Česká repiblika s.r.o. a Benefity a.s

Dovolená.cz recenze a zkušenosti

Moje zkušenost se zájezdy od Dovolená.cz jsou dobré. Dovolená.cz nabízí dovolené za nejlepší cenu, neboť porovnává nabídku cca 300 cestovních kanceláří (českých, německých, rakouských a slovenských).

Skvělým benefitem je zajištění dopravy na německá letiště luxusními autobusy REGIOJET. Mezi další výhody patří parkování na vybraných letištích za zvýhodněnou cenu a nejvýhodnější cestovní pojištění na českém trhu.

Využít můžete seniorské slevy a slevy pro novomanžele. Všechny zájezdy a eurovíkendy v nabídce lze částečně nebo zcela hradit poukázkami.

Alternativa: Rady na cestu

Naše zkušenosti se zájezdy od cestovky Radynacestu jsou výborné. Cestovka nabízí vysokou kvalitu služeb, profesionální průvodce, velký výběr zájezdů a perfektní organizaci. Na zájezdech je průměrně 15 cestovatelů, tím je dosaženo pohodové atmosféry a nejlepších zážitků. Průvodci mají profesionální přístup, výbornou znalost zemí, zvyků a kultury, perfektní komunikativnost a znalost jazyků.

Rady na cestu recenze

Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 30/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart