Spíme recenze

DOPORUČUJEME Spíme recenze (2024)

Spíme recenze: Spíme.cz je internetový obchod, který provozuje český výrobce Postelia. Na e-shopu najdete bohatý výběr postelí, matrací, roštů, ale i nábytku, lůžkovin a mnoho dalšího. V tomto článku naleznete recenzi internetového obchodu Spíme.cz

Spíme recenze

Spíme.cz je internetový obchod, který provozuje český výrobce Postelia. Od roku 2019 patří Postelia do holdingu skupiny PRO PUR, která vlastní i další obchodní značky jako je HG Style.

Na e-shopu Spíme.cz najdete bohatý výběr postelí, matrací, roštů, ale i nábytku, lůžkovin a mnoho dalšího. Společnost vyrábí vlastní typy matrací ze značkových pěn od německých výrobců Carpenter a Eurofoam.

Postele z masivu vyrábí z českého a německého dokonale vysušeného dřeva. Pro výrobu využívá nejmodernější obráběcí stroje, ale spoustu úkonů je stále prováděna ručně. Ručně je aplikována i olejo-vosková povrchová úprava, která doplňuje přírodnost použitého dřeva.

Společnost drží skladem okolo 200 ks postelí v nejprodávanějších rozměrech a barevných variantách. Mezi nejprodávanější postele patří například Postel z masivu GABRIELA buk. Tato postel je vyrobena z masivního bukového dřeva o síle 4 cm. Obsahuje kování Hettich s doživotní zárukou a povrchová úprava je 100% přírodní olejo-vosk od BIOFA.

Spíme Postel z masivu GABRIELA Buk recenze
Nejprodávanější postel GABRIELA buk

Matrace společnost vyrábí v ČR, v Kojetíně, kde sídlí její výroba (společnost HG STYLE s.r.o.). Na výrobu matrací používá kvalitní značkové pěny od německého výrobce studených a viscoelastických pěn Eurofoam Deutchland GmbH., VITAfoam, SITAB a Carpenter. Pěny jsou vyráběny a testovány speciálně pro účely výroby matrací.

Mezi nejprodávanější matrace patří matrace VISCO AVENA AIR. Tato matrace je vyrobena z unikátní pružné studené pěny v kombinaci s paměťovou pěnou. Matrace je extra prodyšná díky konstrukci bez lepidel a děrování líné pěny (záruka 10 let). Vyrábí se ve třech tuhostech: Soft, Medium a Hard.

Spíme Matrace VISCO AVENA AIR HARD recenze
Nejprodávanější matrace VISCO AVENA AIR

Recenze Spíme od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlost doručení, dobré ceny, kvalita zboží a nadstandardní komunikace. O kvalitě služeb e-shopu Spíme.cz svědčí certifikát Ověřeno zákazníky, který získal díky spokojenosti zákazníků.

E-shop Spíme.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz. Průměrné hodnocení zákazníků je 97 %. Recenze obchodu Spime.cz mohou psát pouze ověření zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení obchodu lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

E-shop Spíme.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 51 Průměr: 4.9]
Spíme recenze (2024)

Spíme slevový kupón a slevy

Spíme.cz nabízí časté akční ceny na nabízené produkty. Aktuální Spíme slevové kódy, akce a slevy:

Sleva 50 %

Sleva 50 % na všechny polštáře. Akce je časově omezena.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Spíme.cz

Doprava zdarma

Získejte dopravu zdarma od WeDo/DPD nebo TOPTRANS.
Hodnocení:
[Celkem: 51 Průměr: 4.9]

Matrace akce 1+1 zdarma

E-shop Spíme.cz nabízí akci na matrace 1+1 zdarma. Kupte si jednu matraci a k tomu dostanete druhou matraci zcela zdarma. Cena je tedy za dva kusy matrací. Zde naleznete matrace z PUR pěn, matrace ze studené pěny a matrace z paměťové líné pěny. Matrace si můžete vyzkoušet na prodejně Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové, Ostrava a Tábor.

Spíme slevový kupón a slevy

Spíme slevový kupón (2024)
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 14/01/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart