JabkoLevně recenze

Jabkolevne.cz recenze a zkušenosti (2024)
9.5
JabkoLevně recenze
JabkoLevně recenze
Široký výběr
Rychlé dodání
Poměr cena/výkon
Nadstandardní komunikace

JabkoLevně recenze: Obchod Jabkolevne.cz prodává jak nové, tak i zánovní a použité iPhony, iPady, Macbooky, Apple příslušenství a další produkty. Obchod funguje od roku 2018 a snaží se nabízet zboží s nejlepším poměrem cena/výkon.

Recenze obchodu Jabkolevne.cz od zákazníků jsou pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlé dodací lhůty, široká nabídka zboží a nadstandardní komunikace. Obchod Jabkolevne.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 90 %).

JabkoLevně recenze

9Hodnocení
JabkoLevně.cz

Obchod Jabkolevne.cz nabízí nové, tak i zánovní a použité iPhony, iPady, Macbooky, Apple příslušenství a další produkty s nejlepším poměrem cena/výkon.

Celkové hodnocení
9
Výhody
 • Široký výběr
 • Rychlé dodání
 • Poměr cena/výkon
 • Nadstandardní komunikace
Nevýhody
 • Bez výrazných nedostatků

Jabkolevně.cz je důvěryhodný e-shop, který se specializuje na prodej nových, zánovních a použitých produktů od značky Apple, včetně iPhonů, iPadů, Macbooků a dalšího příslušenství. Od svého zahájení v roce 2018 se obchod vyznačuje nabídkou zboží s výborným poměrem cena/výkon.

Recenze a zkušenosti zákazníků jsou nadprůměrné, s průměrným hodnocením 90 % na cenovém srovnávači Heureka.cz. Zákazníci vyzdvihují rychlé dodací lhůty, širokou nabídku a nadstandardní komunikaci, což svědčí o vysoké úrovni zákaznického servisu e-shopu Jabkolevně.cz.

Obchod Jabkolevne.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz. Recenze obchodu mohou psát pouze ověření zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení obchodu lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

JabkoLevně má dobré hodnocení na stránce Firmy.cz, kde má průměrné hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček (přes 670 hodnocení).

JabkoLevně slevový kód a slevy

Obchod Jabkolevne.cz nabízí časté akční ceny na nabízené produkty. Zadáním e-mailu můžete získat slevu 150 Kč na váš první nákup. Obchod také nabízí možnost výkupu – za starý iPhone získáte slevu na nový.

Sleva 150 Kč na první nákup

Zadáním e-mailu získáte slevu 150 Kč na váš první nákup.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Jabkolevne.cz.

Výkup

Přineste starý iPhone a získejte slevu na nový.

Jabkolevně slevový kód a slevy

Nabízené produkty

Obchod dělí produkty na nové, zánovní a použité podle stavu A/B/C. Popis jednotlivých stavů pak najdete na stránce stavy produktů. Produkty jsou vždy originální. Nikoliv repasované, ani poskládané.

V sortimentu obchodu naleznete produkty:

 • iPhone (např. iPhone 6S, iPhone 7, iPhone X, iPhone Xs, iPhone 11, iPhone 11 Pro nebo iPhone 13 Pro)
 • Apple Watch
 • Mac
 • Příslušenství (pouzdra a kryty, ochranná skla, nabíječky, kabely, powerbanky, řemínky atd.)
 • Audio (sluchátka, bezdrátová sluchátka, reproduktory)
Jak to chodí v JabkoLevně?

Výhody a nevýhody Jabkolevne.cz

Obchod Jabkolevne.cz má mnoho výhod – široký výběr zboží (iPhony, iPady, Macbooky, Apple příslušenství a další), rychlé dodání, nadstandardní komunikaci a skvělý poměr cena/výkon.

VýhodyNevýhody
✅ Široký výběr❌ Bez výrazných nedostatků
✅ Rychlé dodání
✅ Poměr cena/výkon
✅ Nadstandardní komunikace

Možnosti platby a dopravy

Obchod Jabkolevne.cz využívá k dopravě zboží dlouhodobě osvědčenou dopravní společnost PPL. Obchod uvádí, že doručí 90 % objednávek do druhého pracovního dne.

Obchod nabízí tyto možnosti platby:

 • Dobírkou
 • Kartou online
 • Převodem online
 • Na pobočce – v hotovosti či kartou
 • Nákup na splátky prostřednictvím Cofidis
 • Odložená platba prostřednictvím PlatímPak od Equa bank

Vrácení zboží a reklamace

V případě, že chcete vaše zařízení reklamovat či odstoupit od smlouvy, jediným platným způsobem je odeslání reklamačního formuláře. Oba z procesů jsou zahájeny doručením telefonu na prodejnu obchodu (na adrese Vodičkova 10, Praha 1 110 00) a správně odeslaným formulářem. Formulář naleznete zde.

Odstoupit od smlouvy lze do 14 dní od zakoupení zboží online.

Základní údaje a kontaktní informace

Obchod Jabkolevne.cz provozuje společnost JabkoLevně s.r.o.

 • Vodičkova 677/10
 • Praha 1
 • IČO: 07178930

Obchod můžete fyzicky navštívit na adrese Vodičkova 677/10. Na této adrese si můžete vyzvednout objednávku, vyřídit reklamaci nebo přinést vaše starší zařízení na výkup.

Kontakt

 • Telefon: +420 737 565 577 (Po-Pá 11-19h, So 11-16h)
 • E-mail:  info@jabkolevne.cz

Obchod Jabkolevne.cz naleznete také na:

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenze obchodu Jabkolevne.cz od zákazníků jsou velmi pozitivní. Zákazníkům se líbí rychlé dodací lhůty, široká nabídka zboží a nadstandardní komunikace.

Obchod Jabkolevne.cz je ověřen zákazníky na cenovém srovnávači Heureka.cz (průměrné hodnocení je 90 %). Recenze obchodu Jabkolevne.cz mohou psát pouze ověření zákazníci, tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení obchodu lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.

JabkoLevně má dobré hodnocení na stránce Firmy.cz, kde má průměrné hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček (přes 670 hodnocení).

Obchod Jabkolevne.cz můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 5 Průměr: 4.2]
Jabkolevne.cz recenze a zkušenosti (2024)
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/01/2024 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart