Aukro recenze

Aukro recenze

Aukro recenze: Aukro je české online tržiště, které se zaměřuje na aukce i prodej a nákup za pevné ceny. Prodávat na něm mohou jak profesionální obchodníci a firmy, tak široká veřejnost. V tomto článku naleznete zkušenosti s českým online tržištěm Aukro.

Aukro recenze

Jsem dlouholetý uživatel Aukra a proto chci sdílet své zkušenosti s tímto českým online tržištěm. Aukro je největší české online tržiště, zábavné, bezpečné a uživatelsky příjemné místo pro prodej i nákup, které využívá více než 4 a půl milionu jednotlivců a podnikatelů.

Aukro má 12 milionů návštěv měsíčně a ročně zde zákazníci realizují 6 milionů prodejů. Nabídka čítá průměrně až 2 miliony aktivních nabídek. Aukro se rozděluje na bazar a sběratelství.

Všem, jak prodávajícím tak kupujícím, stačí jednoduchá a rychlá registrace, aby se mohli zapojit do aukcí nebo využít nabídky “Kup teď”. Aukro navíc dbá na ochranu svých uživatelů.

Aukro je místem pro chytré nákupy. Jako pravidelný uživatel oceňuji možnost ušetřit až polovinu ceny oproti e-shopům. Aukro nabízí velké akce a slevy. Populární jsou také aukce, které začínají na 1 Kč. Mezi silné kategorie v rámci bazarové nabídky patří elektronika, počítače a gaming nebo vybavení do bytu. Na Aukru jsem již prodal mnoho věcí, zejména počítačových komponentů.

Aukro je velmi oblíbené mezi různými sběratelskými komunitami. Najdete zde kategorie jako numismatika, starožitné šperky, obrazy, porcelán i auto-moto veterány. Dále zde najdete široký výběr umění, starožitností a investičních komodit, ale například také modely vláčků nebo LEGO.

Moje zkušenosti s Aukrem jsou pozitivní. Oceňuji službu Aukro Garance vrácení peněz, která umožňuje 100 % bezpečný nákup s kontrolou dodaného zboží. Automaticky se vztahuje na veškeré nákupy provedené prostřednictvím Platby přes Aukro a zahrnuje cenu nákupu včetně dopravného.

Dále se mi líbí široká nabídka zboží, rychlost doručení a dobré ceny. Na základě mé osobní zkušenosti mohu Aukro doporučit. Aukro je ověřeno pomocí aplikace Ověření e-shopů dTest.

České online tržiště Aukro můžete ohodnotit níže:

Hodnocení:
[Celkem: 67 Průměr: 4.9]
Aukro recenze

Aukro slevový kód a slevy

Aukro nabízí velké akce a slevy. Populární jsou také aukce, které začínají na 1 Kč. Aktuální Aukro slevové kódy, akce a slevy:

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Aukro.cz.

Aukce od 1 Kč

Aktuální aukce, které začínají na 1 Kč.
Aukro slevový kód, akce a slevy

Aukro slevový kód a slevy

Aukro Garance vrácení peněz

Aukro nabízí skvělou službu Aukro Garance vrácení peněz, která umožňuje 100 % bezpečný nákup s kontrolou dodaného zboží. Automaticky se vztahuje na veškeré nákupy provedené prostřednictvím Platby přes Aukro a zahrnuje cenu nákupu včetně dopravného.

Pokud chcete vrátit peníze postupujte následovně:

  1. Kontaktujte Aukro – Pokud zboží nedorazilo nebo je něco v nepořádku, jděte na Moje Aukro a v historii nákupů použijte tlačítko Nahlásit problém.
  2. Platba je pozastavena – Aukro prozkoumá problém a pokusí se nalézt řešení. Pokud nelze vyřešit, zboží se vrátí prodejci a peníze k vám.
  3. Vrácení peněz – Prodejce bude mít zpět své zboží a vy svoje peníze.
Petr Marek
Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 06/03/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart