Nejlepší kapsle Tassimo do kávovarů Bosch Tassimo – recenze, zkušenosti zákazníků

Kapslové kávovary Tassimo od společnosti Bosch jsou velmi populární a přináší luxusní požitek z kávy a ostatních horkých nápojů. Kávovary Tassimo mají inteligentní technologii Tassimo INTELLIBREW, která automaticky oskenuje čárový kód na kapsli a připraví tak perfektní nápoj. Čárový kód obsahuje údaje o optimální teplotě, množství vody a době přípravy. Tassimo kapsle zvládnou připravit mnoho druhů kávy a horkých nápojů. Tento článek vám pomůže s výběrem těch nejlepších kapslí Tassimo.

5 nejpopulárnějších kapslí Tassimo do kávovarů Bosch Tassimo

TASSIMO Jacobs Krönung Latte Macchiato 8 porcí

119 Kč
ORIENTAČNÍ CENA
Perfektní kávu s bohatou mléčnou pěnou uděláte pomocí kapsle Tassimo Latte Macchiato. V každém balení je celkem 8 porcí. Tato káva má vynikající chuť i vzhled. Průměrné hodnocení zákazníku je 4,8/5.

TASSIMO Jacobs Krönung Café Crema XL 16 porcí

119 Kč
ORIENTAČNÍ CENA
Kapsle Tassimo Café Crema udělá výbornou kávu do normálního hrnku (větší porce). Káva velmi dobře voní, je aromatická a má krásnou pěnu. V každém balení je celkem 16 porcí. Průměrné hodnocení zákazníku je 4,8/5.

TASSIMO Jacobs Cafe Au Lait 16 porcí

119 Kč
ORIENTAČNÍ CENA
Vynikající káva s mlékem ve výhodném balení (16 kapslí). Průměrné hodnocení zákazníku je 4,8/5.

TASSIMO Jacobs Krönung Cappuccino 8 porcí

119 Kč
ORIENTAČNÍ CENA
Pomocí této kapsle Tassimo uděláte lahodné kapučíno, které má velmi jemnou pěnu. V každém balení je celkem 8 porcí. Průměrné hodnocení zákazníku je 4,7/5.

TASSIMO Milka 8 porcí

119 Kč
ORIENTAČNÍ CENA
Výborné kakao s chutí populární čokolády Milka uděláte pomocí kapsle Tassimo Milka. V každém balení je celkem 8 porcí a v každé kapsli je již mléko. Průměrné hodnocení zákazníku je 4,6/5.

Pokud se vám bude doma hromadit více kapslí Tassimo, můžete si pořídit jeden z těchto praktických stojanů na kapsle. Na výběr je více variant (kapacita 32 a 48 kapslí).

Pro kapsle Tassimo doporučujeme tento model kapslového kávovaru Bosch Tassimo Style TAS1107 (naše recenze), který zaujme svým kompaktním a nadčasovým designem.

Naposledy aktualizováno 08/01/2021 autorem Lenka Svobodová

1 komentář
  1. […] karamelové Latte Macchiato, horká čokoláda Milka a mnoho dalších příchutí. V tomto článku jsme vybrali 5 nejlepších kapslí […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart