Stormred Maverick recenze

TOP PRODUKT Stormred Maverick recenze (2024) - běžecký pás
9.5
Stormred Maverick recenze
Stormred Maverick recenze
Pěkný design
Robustní konstrukce
12 přednastavených programů (tlačítko SPEED)
3 možnosti náklonu

Stormred Maverick recenze: Hledáte spolehlivý běžecký pás, který splní všechny vaše potřeby pro domácí cvičení? Běžecký pás Stormred Maverick se může stát vaším společníkem pro udržení kondice a zdraví. V tomto článku se podrobně podíváme na jeho klíčové vlastnosti.

Stormred Maverick recenze

9.5Hodnocení
Stormred Maverick

Běžecký pás Stormred Maverick nabízí robustní konstrukci, pěkný design a dobrý poměr cena/výkon.

Celkové hodnocení
9.5
Výhody
 • Pěkný design
 • Robustní konstrukce
 • 12 přednastavených programů (tlačítko SPEED)
 • 3 možnosti náklonu
Nevýhody
 • Hlasitější zvuková signalizace

Běžecký pás Stormred Maverick manuálním ovládáním, což znamená, že máte plnou kontrolu nad svým tréninkem. Díky masivní ocelové konstrukci je tento běžecký pás stabilní a odolný, ideální pro intenzivní domácí použití.

Běžecký pás Stormred Maverick má robustní ocelovou konstrukci, což zaručuje jeho dlouhodobou odolnost a stabilitu. Manuální ovládání tohoto pásu je velmi intuitivní a snadné na používání, což zajišťuje, že si svůj trénink můžete přizpůsobit přesně podle svých potřeb.

S maximální rychlostí 17 km/h je Stormred Maverick vhodný pro začátečníky i pokročilé běžce. Pás má nosnost do 120 kg, což z něj činí skvělou volbu pro většinu lidí. Mezi hlavní výhody tohoto modelu patří integrovaný počítač s několika užitečnými funkcemi. Můžete si vybrat z 12 přednastavených programů.

Stormred Maverick recenze (2024) - běžecký pás

Stormred Maverick nabízí 3 možnosti náklonu, což vám umožní simulovat běh v kopci a zintenzivnit váš trénink. Po cvičení pak snadno a rychle sklopíte pás, což je ideální pro menší domácnosti. Rozměry běžeckého pásu v rozloženém stavu jsou 153 x 68,5 x 116 cm. S hmotností 45 kg je snadno přemístitelný, což je jeho další velká výhoda.

Běžecký pás Stormred Maverick má dobré recenze od uživatelů, průměrné hodnocení je 4,4 z 5 hvězdiček. Lidem se zejména líbí relativně tichý chod, pěkný design a 12 přednastavených programů. Mezi nevýhodu běžeckého pásu může patřit hlasitější zvuková signalizace. Běžecký pás Stormred Maverick má minimální míru reklamovanosti a nespokojenosti zákazníků.

Stormred Maverick je dobrou volbou, pokud hledáte spolehlivý běžecký pás pro domácí použití. Ať už jste začátečník nebo zkušený běžec, Stormred Maverick vám nabízí vše, co potřebujete pro efektivní domácí trénink.

Hlavní výhody běžeckého pásu Stormred Maverick:

 • Pěkný design
 • Robustní konstrukce
 • 3 možnosti náklonu
 • Široká běžecká plocha 42 cm
 • Rychlost v rozmezí 1 až 17 km/h
 • 12 přednastavených programů (tlačítko SPEED)
 • Počítač a integrovaný 5″ displej
 • Vestavěný USB konektor a AUX vstup
 • Jednoduchá manipulace (skládací konstrukce a transportní kolečka)

Doporučené příslušenství pro běžecký pás Stormred Maverick

Pro cvičení na běžeckém pásu Stormred Maverick doporučujeme následující příslušenství.

 • Důležitým příslušenstvím pro běžecké pásy je tlumící podložka. Dobrou volbou je např. prémiová tlumící podložka PUSH PRO MT. Tato podložka je šetrná ke kloubům a chrání podlahu před poškozením. Podložka redukuje přenos vibrací do podlahy a snižuje riziko promáčknutí. Také chrání podlahu před agresivním potem a slouží jako spolehlivá zvuková izolace.
 • Sprinter (ručník z mikrovlákna 70 x 140 cm) – Tento rychleschnoucí ručník je vyroben z velmi kvalitního vysoce absorpčního mikrovlákna. Ručník má skvělou savost, je velice skladný, měkký (příjemný) na dotek a má antibakteriální úpravu včetně ošetření pro pachům z vlhkosti. Materiál je z 80 % polyester a 20 % polyamid. Tento ručník má velmi dobré hodnocení od uživatelů.

Alternativy běžeckého pásu Stormred Maverick

Zde uvádíme dobré alternativy běžeckého pásu Stormred Maverick.

Stormred King

Běžecký pás Stormred King nabízí moderní design a dobrý poměr cena/výkon. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Stormred Warrior

Běžecký pás Stormred Warrior nabízí pěkný design a velké množství přednastavených programů. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

Lifefit TM7100

Běžecký pás Lifefit TM7100 nabízí velmi dobrou výbavu a funkce za odpovídající cenu. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.

LifeFit TM3300

Populární běžecký pás s výborným poměrem cena/výkon. Naši recenzi tohoto modelu naleznete zde.
Hodnocení:
[Celkem: 26 Průměr: 5]
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/01/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart