Atis slevový kód a slevy

Atis slevový kód a slevy

Atis slevový kód: Atis.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na zájezdy. V košíku zadejte Atis slevový kód a objednávka bude zlevněna. Atis je cestovní kancelář, která působí na českém trhu více než 34 let. Specializuje se na zájezdy v Česku, Polsku, Slovensku, Maďarasku, Slovinsku, Rakousku a Německu.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Atis kupóny, akce a slevy.

Atis slevový kód a slevy

Atis nabízí časté akce a slevy na zájezdy, například Last Minute slevy. Vybrat si také můžete z nabídky zájezdů, termínů i destinací za First Minute ceny. Aktuální Atis slevové kódy, akce a slevy:

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Atis.cz

Last Minute slevy až 20 %

Aktuální Last Minute slevy na zájezdy.

First Minute slevy až 20 %

Aktuální First Minute ceny zájezdů.
Hodnocení:
[Celkem: 77 Průměr: 4.9]

Klientům, kteří si zakoupí pobyt, zasílá Atis slevové kódy, které mohou uplatnit u vybraných partnerů.

Atis slevový kód a slevy

Atis First Minute slevy

First Minute slevy jsou skvělým způsobem, jak ušetřit peníze za Vaši vybranou dovolenou. Výhodou First Minute slevy je, že si zarezervujete svou dovolenou s předstihem a ještě dostanete slevu za včasný nákup. First Minute slevy jsou ideální pro ty, kteří mají rádi plánování a chtějí si zajistit co nejlepší podmínky pro svou dovolenou.

Cestovní kancelář Atis také poskytuje různé bonusy a slevy. Je možné získat v ceně zdarma vstupy do wellness, asistenční kartu UAMK nebo regionální slevy.

O CK Atis

Atis je cestovní kancelář, která působí na českém trhu více než 34 let. Specializuje se na pobyty s vlastní dopravou v Česku, Polsku, Slovensku, Maďarasku, Slovinsku, Rakousku a Německu. Cestovní kancelář Atis několikrát získala ocenění jako „Nejlepší cestovní kancelář v domácím cestovním ruchu“.

Atis se specializuje na potřeby zákazníků, proto v nabídce naleznete pobyty určené pro rodiny s dětmi, seniory, handicapované, celiatiky, snoubence, vyznavače elektromobility, atd.

ATIS (původně Agentura Turistických a Informačních Služeb) byla založen v roce 1990 původně jako cestovní agentura na fyzickou osobu p. Václava Kovaříka. V roce 1992 se transformoval na spol s.r.o. a v roce 1996 na akciovou společnost. Mimo jednoho všichni zakladatelé dodnes ve firmě pracují.

Atis recenze a zkušenosti

Recenze CK ATIS od zákazníků jsou pozitivní. Zákazníci mají s cestovní kanceláří dobré zkušenosti. Zákazníci oceňují široký výběr zájezdů a časté slevové akce.

Lidem se také líbí možnost svou dovolenou částečně zaplatit i benefitními poukázkami od společností EdenredPluxee (dříve Sodexo) a Up Česká republika s.r.o. Dále lze využít dovolenou s příspěvkem FKSP v jakékoliv výši. 

Tipy na nejlepší akce a slevy

Tipy na nejlepší akce, slevy a slevové kódy naleznete na této stránce.

Nejlepší akce, slevy a slevové kódy
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 16/04/2024 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart