5 nejlepších nafukovacích vířivek v roce 2021

Nafukovací vířivky přináší výhody klasických nafukovacích bazénů a luxusních vířivek. Můžete je umístit do interiéru i exteriéru a jsou jednoduché na montáž (rychle je uvedete do provozu). Vířivky působí prospěšně na celé tělo i mysl (uvolňují svaly a klouby, snižují vysoký tlak a zvyšují krevní oběh). Zde je pět nejlepších nafukovacích vířivek, které můžete koupit v roce 2021.

Klady
zápory
Skvělý poměr cena/výkon
Nafukovací vířivka Avenli London
Avenli London
Zjistit cenu
Klady
Skvělý poměr cena/výkon
Kompaktní rozměry o průměru 1,65 m
Třívrstvá PVC konstrukce s výztuhami I-Beam
Duální systém vytápění DHS
zápory
Menší velikost
Nafukovací vířivka Avenli Vancouver-6P
Avenli Vancouver-6P
Zjistit cenu
Klady
Elegantní design, který imituje dřevo
Větší velikost (pro 4-6 osob)
Jednoduchá montáž vířivky
zápory
Vyšší cena
Pomalý ohřev vody
Nafukovací vířivka Avenli Nice-4P
Avenli Nice-4P
Zjistit cenu
Klady
Dobrý poměr cena/výkon
Ideální velikost pro 2-4 osoby
Jednoduchá montáž vířivky
zápory
Pomalý ohřev vody
Vířivka Avenli Aegean
Avenli Aegean
Zjistit cenu
Klady
Ideální velikost pro 4-6 osob
Nejlepší volba pro celoroční použití
Jednoduchá montáž
Úsporný provoz
zápory
Vyšší cena
Pomalý ohřev vody
Nafukovací vířivka Belatrix Mountain 120 Rattan
Belatrix Mountain 120 Rattan
Zjistit cenu
Klady
Dobrý poměr cena/výkon
Jednoduchá montáž vířivky
zápory
Menší velikost (max. 2 osoby)
1

Nafukovací vířivka Avenli London

Skvělý poměr cena/výkon

Kruhová vířivka Avenli London má kompaktní rozměry – průměr 1,65 m (ideální pro menší zahrady a terasy) a je určena pro 2-3 osoby. Vířivka je vybavena duálním systémem vytápění DHS (voda se ohřeje hned 2x) a je energeticky úsporná. Díky třívrstvé PVC konstrukci s výztuhami I-Beam je vířivka velmi robustní a odolná. Povrch vířivky je navíc odolný vůči UV záření. Maximální teplota vody je 40 °C a pohodlné ovládání zajistí voděodolný digitální panel. Podél obvodu vířivky je 105 vzduchových trysek. Tato vířivka nabízí skvělý poměr cena/výkon.

Součástí balení je chránič základny, vrchní kryt, bazénová vložka, napájecí zdroj, 1x filtrační vložka, 1x držák filtrační vložky, 1x vzduchová hadice, 3x 15 cm připojovací hadice a manuál.

9Hodnocení
Avenli London

Nafukovací vířivka se skvělým poměrem cena/výkon.

Klady
 • Skvělý poměr cena/výkon.
 • Kompaktní rozměry o průměru 1,65 m
 • Třívrstvá PVC konstrukce s výztuhami I-Beam
 • Duální systém vytápění DHS
Zápory
 • Menší velikost (pouze pro 2-3 osoby).
Nafukovací vířivka Avenli London
2

Nafukovací vířivka Avenli Vancouver-6P

Elegantní design s imitací dřeva

Kruhová vířivka Avenli Vancouver-6P zaujme zejména svým designem, který imituje dřevo. Vířivka má kompaktní rozměry – průměr 2,04 m (ideální pro 4-6 osob) a je energeticky úsporná. Vířivka je též vybavena duálním systémem vytápění DHS (voda se ohřeje hned 2x) a má velmi odolnou konstrukci (třívrstvé PVC s výztuhami I-Beam). Povrch vířivky je odolný vůči UV záření. Maximální teplota vody je 40 °C a rychlost vytápění 1,5–2,5 °C za hodinu. Pohodlné ovládání zajistí voděodolný digitální panel. Podél obvodu je umístěno 140 vzduchových trysek. Výhodou této vířivky je její elegantní zpracování.

Součástí balení je chránič základny, vrchní kryt, napájecí zdroj, 2x filtrační vložka, 1x vzduchová hadice, 1x vypouštěcí hadice, 3x 15cm připojovací hadice a manuál.

8.5Hodnocení
Avenli Vancouver-6P

Nafukovací vířivka s elegantním designem.

Klady
 • Elegantní design, který imituje dřevo.
 • Větší velikost (pro 4-6 osob).
 • Jednoduchá montáž vířivky.
Zápory
 • Vyšší cena než ostatní modely.
 • Pomalý ohřev vody.
Nafukovací vířivka Avenli Vancouver-6P
3

Nafukovací vířivka Avenli Nice-4P

Super volba pro 2-4 osoby

Kruhová vířivka Avenli Nice-4P je ideální volbou pro 2-4 osoby a hodí se tak pro terasy či menší zahrady. Vířivka má průměr 1,75 m, výšku 0,7 m a objem 800 l. Zaujme svým pěkným hnědým designem a je též energeticky úsporná. Standardním vybavením je duální systém vytápění DHS (voda se ohřeje hned 2x) a odolná konstrukce (třívrstvé PVC s výztuhami I-Beam). Maximální teplota vody je 40 °C a rychlost vytápění: 1,5–2,5 °C za hodinu. Pohodlné ovládání zajistí voděodolný digitální panel. Podél obvodu je umístěno 110 vzduchových trysek. Tato vířivka je nejlepší volbou pro 2-4 osoby.

Součástí balení je chránič základny, vrchní kryt, napájecí zdroj, 2x filtrační vložka, 1x vzduchová hadice, 1x vypouštěcí hadice, 3x 15cm připojovací hadice a manuál.

8.5Hodnocení
Avenli Nice-4P

Super volba pro 2-4 osoby.

Klady
 • Ideální velikost pro 2-4 osoby.
 • Dobrý poměr cena/výkon.
 • Jednoduchá montáž vířivky.
Zápory
 • Pomalý ohřev vody.
Nafukovací vířivka Avenli Nice-4P
4

Nafukovací vířivka Avenli Aegean

Ideální pro celoroční použití

Vířivka Avenli Aegean zaujme na první pohled svým unikátním ratanovým designem. Vířivka má kompaktní rozměry (průměr 1,93 m, výšku 0,7 m a objem 1130 l) a je tak ideální volbou pro 4-6 osob. Vířivka je energeticky úsporná, jako ostatní modely od společnosti Avenli. Mezi standardní vybavení patří duální systém vytápění DHS (voda se ohřeje hned 2x) a kvalitní pěnová konstrukce, která dokonale izoluje a minimalizuje tepelné ztráty. Maximální teplota vody je 40 °C a rychlost vytápění: 1,5–2,5 °C za hodinu. Pohodlné ovládání zajistí voděodolný digitální panel. Vířivka má celkem 90 vzduchových trysek (70 trysek se nachází na dně a 20 trysek je vertikálních). Tato vířivka je nejlepší volbou pro celoroční použití.

Součástí balení je chránič základny, vrchní kryt, napájecí zdroj, 2x antibakteriální filtrační vložka, 1x vypouštěcí hadice, 2x 25cm připojovací hadice, 1x 20cm připojovací hadice a manuál.

8Hodnocení
Avenli Aegean

Ideální pro celoroční použití.

Klady
 • Ideální velikost pro 4-6 osob.
 • Nejlepší volba pro celoroční použití.
 • Jednoduchá montáž vířivky.
 • Úsporný provoz.
Zápory
 • Vyšší cena než ostatní modely.
 • Pomalý ohřev vody.
Vířivka Avenli Aegean
5

Nafukovací vířivka Belatrix Mountain 120 Rattan

Perfektní volba pro 1 osobu

Nafukovací vířivka Belatrix Mountain 120 Rattan je ideální volbou pro 1 osobu, díky svému kompaktnímu oválnému tvaru (délka 1,95 m, šířka 1,2 m, výška 0,65 m a objem 500 litrů). Maximálně je však vhodná pro dvě osoby. Vířivka je velmi odolná (vyrobena z laminovaného PVC) a má celkem 130 trysek. Standardní výbavou je vestavěný napájecí pack, který zaručuje jednoduchou montáž.

Součástí balení je kartušový filtr, izolační podložka, termokryt a opravná sada.

8Hodnocení
Belatrix Mountain 120 Rattan

Perfektní volba pro 1 osobu

Klady
 • Dobrý poměr cena/výkon
 • Jednoduchá montáž vířivky.
Zápory
 • Menší velikost (max. 2 osoby).
Nafukovací vířivka Belatrix Mountain 120 Rattan

Ceny uvedených produktů můžete porovnat zde.

Doporučené příslušenství pro nafukovací vířivky

Pro nafukovací vířivky doporučujeme následující příslušenství.

MARIMEX Chemický set Start. Tento přípravek vám zajistí zdravotně nezávadnou vodu, takže vaše koupání bude zdravé. Přípravek je též vhodný pro regulaci pH i pro konečnou údržbu vody připravené ke koupání.

Velours de Spa Esence pro vířivky. Esence jsou velmi populárním doplňkem pro koupání ve vířivce. Tato esence nezanechává žádné stopy a ani nezanese filtr bazénu. Esence pěkně voní, je příjemná a má pozitivní efekt na tělo.

Plovoucí světlo SPA LED je dobrou vychytávkou speciálně určenou pro vířivky, která zpříjemní chvíle ve vířivce. Velmi snadno se obsluhuje a lze použít ve vnitřní i venkovní vířivce. 

PremiumCord Prodlužovací přívod 230V 5 zásuvek + vypínač + 2x USB 2A 1.5m. Tentoprodlužovací přívod vám usnadní připojení i v případě hůře přístupných zdrojů a zásuvek. Délka přívodu je 1,5 m a jeho nejvyšší proudové zatížení 16 AVelkou výhodou tohoto modelu je netradiční zahnutá koncovka, která umožnuje snadné zapojení i v malém prostoru.

V případě potřeby delšího kabelu doporučujeme Emos Gumový prodlužovací kabel na bubnu – 4 zásuvky 25m. Tento praktický prodlužovací kabel rozšíří přívod elektřiny do míst vzdálených až 25 metrů. Obsahuje vodič PVC H05RR-F3G s průřezem 1,5 mm2 a nachází se na něm čtyři zásuvky s tepelnou pojistkou. Kabel je vhodný pro maximální zátěž 16 A max. / 3680 W při plně rozvinutém stavu a 4,8 A max. / 1100 W navinutý.

Jak vybrat nafukovací vířivku? Tři důležité parametry při výběru

Při výběru nafukovací vířivky jsou důležité následující tři parametry:

 1. Kde bude vířivka umístěna?
 2. Kolik lidí se má do vířivky vejít?
 3. Kolik peněz chcete do vířivky investovat?

Umístění a tvar nafukovací vířivky

Pro umístění je důležité vybrat správný tvar nafukovací vířivky. Na výběr jsou různé tvary vířivek (kulaté, hranaté nebo oválné). Do rohu nebo podél stěn doporučujeme hranaté vířivky. Kulaté a oválné vířivky jsou zase ideální na zahradu nebo terasu. Oválné vířivky mají další výhodu v tom, že si můžete natáhnout nohy.

Počet osob v nafukovací vířivce

Důležitým faktorem při výběru nafukovací vířivky je počet osob, které zvládne pojmout. Musíte se tedy dívat na tvar a rozměry vířivky. Nafukovací vířivky pro 2 osoby patří mezi nejlevnější. Nejprodávanější jsou vířivky pro 4 osoby. Nafukovací vířivky pro 6 osob mohou dokonce rovnou nahradit zahradní bazén.

Důležitým kritériem je také objem vířivky:

Cena a provoz nafukovací vířivky

Důležitým parametrem při výběru je samozřejmě cena. U vířivek se díváme nejen na nákupní cenu ale také na provozní náklady. Provozní náklady jsou ovlivněny izolací, typem čerpadla a rychlostí ohřevu vody. Nejlevnější modely mají často neekonomický provoz, proto je lepší si připlatit a koupit dražší model nafukovací vířivky.

Podívejte se na další recenze produktů z kategorie Dům & Zahrada.

Hodnocení:
[Celkem: 26 Průměr: 4.8]

Naposledy aktualizováno 17/05/2021 autorem Lenka Svobodová

8 Komentáře
Ukázat všechny Nejužitečnější Nejvyšší hodnocení Nejnižší hodnocení Přidat recenzi
 1. Letos jsme kupovali vířivku Avenli London a jsme s ní velmi spokojeni, velikost je tak akorát pro 3 lidi. Montáž je fakt jednoduchá a rychlá. Vířivku určitě doporučuji.

 2. Dobrý den, máme doma nafukovací vířivku Avenli Vancouver-6P a líbí se nám. V létě ji máme na zahradě a nezabere moc místa, je opravdu kompaktní. Vzhled vířivky je pěkný, imitace dřeva se nám líbí. Zatím jsme na žádné větší nedostatky nenarazily. Sousedé mají doma Avenli London a jsou s ní prý velmi spokojeni. Z uvedených vířivek bych si tedy vybral buď Avenli Vancouver-6P nebo Avenli London.

 3. […] tomto článku jsme porovnali nafukovací vířivku Avenli Vancouver-6P s ostatními modely. Zde uvádíme dobré […]

 4. […] výběr pěti dobrých nafukovacích vířivek v roce 2021 si můžete přečíst v tomto článku. Více recenzí naleznete […]

 5. […] tomto článku jsme porovnali nafukovací vířivku Avenli Aegean s ostatními modely. Více recenzí naleznete […]

 6. […] tomto článku jsme porovnali nafukovací vířivku Avenli London s ostatními modely. Více recenzí naleznete […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart