Recenze: KK Kolagen – zkušenosti, sortiment (2022)

KK Kolagen recenze a zkušenosti
9.5
Recenze: KK Kolagen – zkušenosti, sortiment (2022)
Recenze: KK Kolagen – zkušenosti, sortiment (2022)
Hydrolyzovaný kolagen Peptan®
Vysoká kvalita
Rychlost doručení
Nadstandardní komunikace

KK Kolagen je exkluzivní produkt, který je složen z hydrolyzovaného kolagenu Peptan® v gramáži 5000 mg v denní dávce a je vhodný pro ženy i muže. Jde o vyvážený komplex silného kolagenu, kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálů. KK Kolagen patří mezi nejlepší kolageny na našem trhu. Za vznikem tohoto produktu stojí česká fitness trenérka a choreografka Kateřina Kosíková.

Kolagen je skvělý na problémy s pohybovým ústrojím (bolavé kosti, klouby, náchylnost k různým zraněním), problémy s pletí (ochablost kůže, únava pleti, suchá pleť, vznikající vrásky), problémy s kůží (hojení zranění, kožní nemoci, vznikající strie), problémy s vlasy (vypadávání, suché a lámavé vlasy) nebo problémy s nehty (křehké nehty, tvrdé nehty, štěpící se nehty).

9.5Hodnocení
KK Kolagen

KK Kolagen je skvělý produkt, který je složen z hydrolyzovaného kolagenu Peptan® v gramáži 5000 mg v denní dávce a je vhodný pro ženy i muže. KK Kolagen patří mezi nejlepší kolageny na našem trhu.

Celkové hodnocení
9.5
Klady
 • Hydrolyzovaný kolagen Peptan®
 • Vysoká kvalita
 • Rychlost doručení
 • Nadstandardní komunikace
Zápory
 • Bez výrazných nedostatků
KK Kolagen recenze a zkušenosti

KK Kolagen slevový kód, akce a slevy

KKKolagen.cz nabízí zákazníkům speciální slevový kód na 15 % na celý nákup včetně dopravy zdarma. KK Kolagen slevový kód je možné využít od 20.5. do 22.5.2022.

Hodnocení:
[Celkem: 99 Průměr: 4.8]

KKKolagen slevový kód a slevy

Přehled sortimentu

Obchod Kkolagen.cz nabízí široký sortiment produktů:

Produkty KK Kolagen
KK KOLAGEN S KYSELINOU HYALURONOVOU
LIMITOVANÉ EDICE KK KOLAGENU
KRÁSNÉ VLASY
HYALURONOVÉ SÉRUM
3 BALENÍ KK KOLAGENU – SKLENICE
DÁRKOVÉ BALENÍ LUXURY
KK GLOW
KK TANGLE TEEZER KARTÁČ


Co je to kolagen?

Kolagen je základním prvkem pojivových a podpůrných tkání a patří mezi bílkoviny, které jsou nerozpustné ve vodě. Existují tři typy kolagenu (typ I, II a III). Většinu (90 %) kolagenu tvoří kolagen typu I, který se nachází v kůži, kostech, vazivu a šlachách. S rostoucím věkem dochází k postupnému úbytku kolagenu v organismu, proto je dobré ho pravidelně doplňovat.

Kolagen pomůže s problémy s pohybovým ústrojím (bolavé kosti, klouby, náchylnost k různým zraněním), problémy s pletí (ochablost kůže, únava pleti, suchá pleť, vznikající vrásky), problémy s kůží (hojení zranění, kožní nemoci, vznikající strie), problémy s vlasy (vypadávání, suché a lámavé vlasy) nebo problémy s nehty (křehké nehty, tvrdé nehty, štěpící se nehty).

Jak doplnit kolagen?

Kolagen lze nejúčinněji doplnit zevnitř pomocí tzv. hydrolyzovaného kolagenu. Hydrolyzovaný kolagen neboli kolagenní peptidy jsou malé bioaktivní molekuly, které mají lepší vstřebatelnost do organismu. Tento typ kolagenu dosahuje vyšší účinností.

Možnosti platby a dopravy

Obchod Kkolagen.cz nabízí tyto možnosti platby:

 • Platbu online převodem
 • Platbu převodem na účet
 • Platbu kartou

Pro zaslání zboží využívá obchod zásilkovnu, PPL nebo osobní odběr. 

Vrácení zboží a reklamace

V souladu s § 1829 odst. 1 nového Občanského zákoníku má kupující právo do 14 dnů od obdržení zboží odstoupit od kupní smlouvy a zboží bez udání důvodu vrátit bez jakékoli sankce.

Zboží musí kupující odeslat doporučeně na adresu provozovny:  Kateřina Kosíková, Kobylí 395, 691 10 Kobylí  kompletní, včetně příslušenství, dárků, apod., bez známek používání, nepoškozené, v původním obalu s neodtrženými cedulkami a v limitu 14 dnů.

Základní údaje a kontaktní informace

Obchod Kkolagen.cz provozuje Kateřina Kosíková.

 • Adresa: Kobylí 212, 691 10 Kobylí
 • IČO: 73861774
 • DIČ: CZ8559195579

Kontakt

 • Telefon: +420 722 906 389
 • E-mail: info@kkkolagen.cz
 • Osobní konzultace je možná každý pracovní den od 8:30 do 15:30.

Obchod Kkolagen.cz naleznete také na:

Recenze a zkušenosti zákazníků

Recenze obchodu Kkolagen.cz od zákazníků jsou skvělé. Zákazníkům se líbí široký sortiment, rychlost doručení, vysoká kvalita produktů a nadstandardní komunikace.

Aktuální recenze uživatelů můžete nalézt na FB stránce KK Kolagen.

Obchod Kkolagen.cz můžete ohodnotit níže:

Naposledy aktualizováno 04/08/2022 autorem Lenka Svobodová

1 komentář
 1. […] Exkluzivní produkt, který je složen z hydrolyzovaného kolagenu Peptan® v gramáži 5000 mg v denní dávce. akce a slevy Recenze […]

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Vaše hodnocení

Nezávislý rádce
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart