Fondee referenční kód – 3 měsíce investování zdarma (2023)

Fondee referenční kód - 3 měsíce investování zdarma (2022)
Fondee referenční kód – 3 měsíce investování zdarma (2023)
Fondee referenční kód – 3 měsíce investování zdarma (2023)

Fondee referenční kód Vám umožní 3 měsíce investování zdarma na české investiční platformě Fondee.cz.

Jak získat 3 měsíce investování zdarma na Fondee.cz?

  1. Zaregistrujte se na Fondee.cz přes tento referenční odkazFondee referenční kód se při registraci automaticky doplní do kolonky Mám referenční kód.
  2. Dokončete registraci s uvedeným referenčním kódem.
  3. Fondee Vám následně odpustí poplatky za první 3 měsíce investování.

Plánujete-li začít investovat na české on-line investiční platformě Fondee.cz tak se Vám bude hodit při založení účtu zvací odkaz (Fondee referenční kód). Pokud se zaregistrujete pomocí níže uvedeného zvacího odkazu tak obdržíte 90 dnů investování zdarma. Fondee Vám odpustí poplatky za toto období.

Hodnocení:
[Celkem: 223 Průměr: 5]
Fondee referenční kód - 3 měsíce investování zdarma (2022)

Co je Fondee?

Český startup Fondee mění způsob, jak lidé uvažují o investicích. Funguje jako online služba pro jednoduché investování do fondů akcií a dluhopisů. Pomáhá zejména těm, kterým leží peníze na běžných účtech a hledají snadnou a efektivní cestu jejich zhodnocení. Fondee pro ně zprostředkuje investice do fondů sdružujících akcie a dluhopisy. Registrace probíhá online, klient si jen vybere typ portfolia a zbytek už je bez starostí.

Projekt v roce 2017 založili Eva a Honza Hlavsovi, kteří získali zkušenosti ve financích v londýnské City a pochopili, že investice nejsou žádná věda a mohou být dostupné pro každého. V roce 2021 získali pro svůj startup milion eur od skupiny soukromých investorů a J&T Banky, která se  zároveň stala brokerem platformy. Od ledna 2022 Fondee působí také na Slovensku.

Další doporučené platformy pro investování

Kromě Fondee doporučujeme také následující investiční platformy:

PORTU Investování do akcií a ETF

Nejlepší investiční platforma v ČR.

UPVEST Investování do nemovitostí

Dobrá česká investiční platforma, na které lze investovat do nemovitostí.

Portu.cz

Portu (Portu.cz) je česká on-line investiční platforma, která investuje do portfolií pasivně řízených burzovně obchodovaných cenných papírů ETF. Portu vzniklo ve středoevropské investiční skupině WOOD & Company a podléhá dohledu České národní banky. Tato skupina je největším obchodníkem na pražské burze, má 25 let zkušeností a drží široké licence k poskytování investičních a dalších finančních služeb.

Platforma Portu funguje jako tzv. robo advisor (automatizovaný poskytovatel robotické správy financí). Jde o kombinaci algoritmické správy financí s tradiční formou osobního investičního poradenství zahrnující přítomnost lidských portfolio manažerů.

Poté co klient vyplní investiční dotazník tak je mu nabídnut odpovídající rizikový profil, který odpovídá jeho znalostem a finančním cílům. Minimální výše investice činí 1 000 Kč a poplatek za službu je ve výši 1 % ročně z peněz pod správou.

Portu recenze a zkušenosti

Naše zkušenost s českou investiční platformou Portu je velmi dobrá. Na platformě investujeme již od roku 2019. Líbí se nám bohatá nabídka ETF, nízký poplatek, slevový program a jednoduchá obsluha přehledné webové a mobilní aplikace.

Recenze Portu od klientů jsou velmi pozitivní. Klientům se líbí nízký poplatek (1 %) a možnost jeho snížení pomocí slevového programu až o 40 %. Populární je též možnost založení dětského účtu na Portu.

Investiční platforma Portu je dobrou volbou pro začátečníky i pokročilé investory. Platforma je vhodná pro pravidelné a dlouhodobé investování (10 a více let). Důležité je ale rozumět rizikům investování na kapitálových trzích. Nejvhodnější je investovat tolik peněz o kolik můžete přijít, aniž by to ovlivnilo vaši životní úroveň. Minulé výnosy nejsou zárukou budoucích.

Další investiční produkty od Portu:

Doporučené knihy o investování

Pokud plánujete začít investovat tak se Vám bude hodit náš výběr nejlepších knih o investování. Ať už jste amatérský investor nebo finanční profesionál, který se snaží vylepšit své investiční portfolio, dobrá kniha o investování vám pomůže dělat správná investiční rozhodnutí. Na našem seznamu nejlepších knih o investování naleznete celosvětové bestsellery ze světa investic.

5 nejlepších knih o investování (2023) – Jak začít investovat?

Portu referenční kód – 3 měsíce investování zdarma, Portu referenčný kód, Portu kod polecający, Portu kod polecający

Petr Marek

Petr Marek

Jmenuji se Petr Marek a mám velkou vášeň pro psaní a recenzování produktů a služeb. Jako redaktor na webu Nezavislyradce.cz se specializuji na psaní článků o nákupních zkušenostech a pomáhám čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám rozsáhlé znalosti a zkušenosti v oblasti financí, které mi umožňují poskytovat nezávislé a objektivní recenze. V mých článcích se snažím sdílet užitečné rady a tipy, které pomohou čtenářům ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 28/05/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart