Equa bank Spořicí účet EXTRA se sazbou až 3 % ročně

Equa bank spořící účet EXTRA
Equa bank Spořicí účet EXTRA se sazbou až 3 % ročně
Equa bank Spořicí účet EXTRA se sazbou až 3 % ročně
Upozornění: V roce 2021 skoupila Raiffeisenbank Equa bank. K fúzi bank (úplnému pohlcení EB pod RB) dojde 14.11.2022. Od 1.10.2022 bude ukončena možnost založit si nový účet u EB.

Doporučené běžné účty + bonusy za založení:

Raiffeisenbank účet BONUS 1 000 Kč pro nové klienty

Účet mKonto bonus až 4 000 Kč (akce mBank 2022)

Equa bank Spořicí účet EXTRA (od 1.10.2022 ukončen)

Equa bank nově nabízí stávajícím i novým klientům zcela nový Spořicí účet EXTRA s úrokovou sazbou 3 % p.a. Úroková sazba se skládá ze základní sazby 0,1 % p.a. a EXTRA bonusové části 3,9 % p.a. Equa bank Spořicí účet EXTRA patří mezi nejlepší spořící účty v roce 2022.

Toto zvýhodněné úrokové pásmo platí do 3 000 000 Kč, od této výše už jen 0,1 % p.a. EXTRA úrok je klientovi připsán, pokud v daném měsíci neprovede žádnou odchozí platbu z tohoto spořicího účtu. Úroky se počítají denně a připisují měsíčně. Spořicí účet EXTRA lze založit jen v internetovém bankovnictví.

Jak založit spořící účet EXTRA se sazbou až 3 % ročně?

Po založení běžného účtu si Spořicí účet EXTRA snadno sjednáte ve svém internetovém bankovnictví.

Spořicí účet EXTRA si po založení běžného účtu můžete založit pouze ve svém internetovém bankovnictví v sekci Žádosti/Nabídky.

Equa bank spořící účet EXTRA se sazbou až 4 % ročně
Po založení běžného účtu si Spořicí účet EXTRA snadno sjednáte ve svém internetovém bankovnictví.
Hodnocení:
[Celkem: 120 Průměr: 5]

Spořicí účet EXTRA se sazbou až 3 % ročně

Za Equa bank spořicí účet EXTRA nic neplatíte. Zdarma si založíte běžný účet a poté si otevřete Spořicí účet EXTRA ve svém internetovém bankovnictví nebo na některé z poboček Equa bank

Spořicí účet EXTRA můžete spravovat ve svém internetovém bankovnictví. ​​​​​​​Internetové bankovnictví je zcela zdarma. Na rozdíl od termínovaného vkladu máte peníze kdykoliv k dispozici. Můžete libovolně převádět mezi běžným účtem a Spořicím účtem EXTRA bez jakýchkoliv poplatků.

Úročení spořicího účtu EXTRA

  • Vklady do 3 miliónů Kč úročí Equa bank základní sazbou 0,1 % p. a. + EXTRA úrokem 3,9 % p. a.
  • EXTRA úrok vám připíše, pokud v daném měsíci ze spořicího účtu neprovedete žádnou odchozí platbu (včetně např. platby mezi spořicím a běžným účtem).
  • Úroky na Equa bank spořicích účtech se počítají denně a připisují měsíčně.
  • Příchozích plateb se podmínka samozřejmě netýká, peníze si na Spořicí účet EXTRA můžete posílat, jak se vám to bude hodit.
Equa bank spořící účet EXTRA

Equa bank Spořicí účet recenze a zkušenosti

Recenze spořicího účtu Equa bank EXTRA jsou velmi pozitivní. Zákazníci mají s tímto spořícím účtem dobré zkušenosti. Equa bank Spořicí účet EXTRA patří mezi nejlepší spořící účty v roce 2022.

Equa bank získala v roce 2021 v soutěži Zlatá koruna 3 zlaté a 3 stříbrné koruny. Zlatou korunu získal Equa bank Běžný účet, Spořicí účet HIT a v Ceně podnikatelů získal první místo Podnikatelský běžný účet. Stříbrnou korunou ocenila odborná porota Equa bank Minutovou půjčku, Podnikatelský běžný účet a v Ceně veřejnosti si druhé místo vybojoval Equa bank Běžný účet zdarma a bez podmínek.

O Equa bank

Equa bank nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty s vedením zdarma, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.

Nejlepší běžné a spořící účty 2022

Nejlepší běžné účty mají funkce, které přesně odpovídají vašim potřebám a preferencím při správě každodenních finančních transakcí. Chcete-li svůj běžný účet využívat co nejlépe, potřebujete nízké poplatkydobrou zákaznickou podporu a bezplatné bankomaty v okolí. Pokud vám z uložených peněz plynou úroky, je to ještě lepší.

Nejlepší běžné účty nabízejí: založení a vedení účtu zdarma, výběry ze všech bankomatů doma i ve světě zdarma, bezkontaktní placení mobilem i hodinkami. Při výběru běžného účtu mějte na paměti funkce, které jsou pro vás nejdůležitější.

Nejlepší běžné účty v roce 2022:

  1. Equa bank běžný účet
  2. mKonto od mBank
  3. Fio osobní účet bez poplatků

Nejlepší běžné účty 2022

Doporučené články

Naposledy aktualizováno 23/09/2022 autorem Lenka Svobodová

1 komentář

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart