Akce mBank – účet mKonto + mSpoření se sazbou 2,5 % a bonusem 500 Kč

Akce mBank - účet mKonto + mSpoření se sazbou 2,5 % a bonusem 500 Kč
Akce mBank – účet mKonto + mSpoření se sazbou 2,5 % a bonusem 500 Kč
Akce mBank – účet mKonto + mSpoření se sazbou 2,5 % a bonusem 500 Kč

Akce mBank – mSpoření se sazbou 2,5 % a bonus 500 Kč

Založením běžného účtu mKonto od mBank a splněním příslušných podmínek lze získat bonus 500 Kč a mSpoření se zvýhodněnou úrokovou sazbu 2,5 % do limitu 200 000 Kč na první cíl u mSpoření do odvolání.

Založit si běžný účet mKonto s mSpořením se sazbou 2,5 % p.a. je možné od 21. 12. 2021 do 28. 2. 2022. Odměnu získáte na nově zřízený mKonto účet nejpozději do 60 dní od splnění níže uvedených podmínek.

Jak získat bonus 500 Kč a zvýhodněnou úrokovou sazbu?

Bonus 500 Kč a zvýhodněnou úrokovou sazbu můžete získat za těchto podmínek:

  • do 28.2.2021 si stáhnete a spárujete mobilní aplikaci
  • budete mít minimálně jednu příchozí transakci na mSpoření
  • při založení účtu zadáte promo kód ZIMA
Získejte bonus 500 Kč a mSpoření se zvýhodněnou úrokovou sazbou 2,5 %! Založte si běžný účet mKonto od mBank a splňte příslušné podmínky.
Získat bonus
Promo kód: ZIMA

mKonto od mBank

Běžný účet mKonto od mBank je skvělou volbou, neboť nabízí řadu výhod a má dobrou mobilní aplikaci. mKonto nemá žádné zbytečné poplatky a nabízí možnost platit mobilem i hodinkami. Založení a vedení běžného účtu mKonto je zcela zdarma.

Zdarma jsou také všechny příchozí a odchozí platby v ČR (trvalé příkazy, inkaso, platby SIPO atd.), včetně SEPA plateb v eurech. Výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí jsou zdarma, pokud s mKartou nebo mKartou Svět vyberete alespoň 1 500 Kč (nebo odpovídající částku v cizí měně).

Mobilní aplikace mBank je na velmi dobré úrovni. mKonto umožňuje bezkontaktní placení mobilem (Apple Pay, Google Pay) nebo chytrými hodinkami (Garmin Pay, Fitbit Pay). Mobilní aplikaci mBank lze stáhnout na platformách Google Play nebo App Store.

Nejlepší běžné účty 2022

mSpoření

Běžný účet mKonto má chytrou funkci mSpoření. S chytrou funkcí mSpoření, si odkládáte peníze stranou při každé platbě (pevnou částku, procento z platby nebo zaokrouhlení částky). S mSpořením můžete šetřit na 8 cílů zároveň (např. na dovolenou, auto atd.).

Doporučené články

Hodnocení:
[Celkem: 123 Průměr: 5]

Naposledy aktualizováno 02/01/2022 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

DISKUZE / KOMENTÁŘE / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart