Časnaboty slevový kód a slevy

Časnaboty slevový kód, slevy a akce

Časnaboty slevový kód: Časnaboty.cz nabízí svým zákazníkům slevový kód na celý nákup. V košíku zadejte Časnaboty slevový kód a objednávka bude zlevněna. Časnaboty.cz je jedním z největších internetových obchodů v naší zemi nabízející stylové boty za velmi atraktivní ceny.

Nezapomeňte si tuto stránku přidat do záložek, protože ji budeme neustále aktualizovat o aktuální Časnaboty kupóny, akce a slevy.

Časnaboty slevový kód (kupón), slevy a akce

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte slevu 15 %. Aktuální Časnaboty slevové kódy, slevy a akce.

Slevový kód – sleva 30 %

Sleva 30 % na boty. Akce je časově omezena.

Slevový kód – sleva 15 %

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte slevu 15 %. Platí pro objednávky nad 1 000 Kč.

Aktuální akce a slevy

Aktuální akce a slevy na Časnaboty.cz.
Hodnocení:
[Celkem: 153 Průměr: 5]
Casnaboty slevový kód, slevy a akce

Jak aktivovat Časnaboty slevový kód

Abyste mohli využít svůj unikátní Časnaboty slevový kód, zadejte ho během objednávaní a stiskněte tlačítko enter. Ceny všech výrobků v obchodě, kterých se zadaný kód týká, se automaticky sníží o hodnotu slevy, podle nároku příslušného Časnaboty slevového kódu. Obecné podmínky využívání slev a slevových kódů:

  • slevy a kódy se většinou nesčítají
  • slevy a kódy nesnižují cenu výrobků ve výprodeji
  • při objednávání je možno použít pouze jeden slevový kód

Věrnostní program Časnaboty

Časnaboty.cz nabízí svým zákazníkům věrnostní program. Věrnostní body můžete získat za své nákupy. Za každých utracených 2 Kč se na váš účet připíše 1 bod. Čím více nakupujete, tím více získáváte!

Vyměňte body přímo za boty! Kupte si nový pár lodiček, sneakerů nebo jiných oblíbených bot a zaplaťte za ně nasbíranými body. Za nasbírané body můžete snížit cenu svého produktu. Každých 17 bodů má hodnotu 1 Kč.

O Časnaboty

Časnaboty.cz je jedním z největších internetových obchodů v naší zemi nabízející stylové boty za velmi atraktivní ceny.

Sortiment e-shopu Časnaboty se neustále rozšiřuje, kromě dámských bot zde naleznete také dětské boty a pánskou obuv. Dále si zde můžete koupit stylové tašky a batohy. V sortimentu obchodu jsou také ponožky a elegantní sluneční brýle.

Časnaboty nabízíme nejen značkovou obuv, ale také levné boty, které nejsou horší než dražší. Najdete zde mimo jiné klasické vysoké podpatky a lodičky , které jsou perfektní jako doplněk večerního a elegantního oblečení, pohodlné boty, espadrilky nebo mokasíny ideální pro letní a sportovní obuv – nutné během joggingu nebo cvičení v tělocvičně.

Tipy na nejlepší akce a slevy

Tipy na nejlepší akce, slevy a slevové kódy naleznete například na této stránce.

Tipy na nejlepší akce a slevy
Lenka Svobodová
Lenka Svobodová

Jmenuji se Lenka Svobodová a mám velkou vášeň pro psaní a nákupy. Na webu Nezavislyradce.cz píšu články o různých produktech a obchodech, abych pomohla čtenářům najít nejlepší produkty a služby s nejlepším poměrem cena/výkon. Mám dlouholeté zkušenosti s nakupováním a vím, jak náročné to může být. Proto se snažím poskytnout nezávislé a objektivní recenze, které čtenářům usnadní výběr a pomohou jim ušetřit čas a peníze.

Naposledy aktualizováno 02/12/2023 autorem Lenka Svobodová

Rádi uslyšíme vaše názory

VÁŠ KOMENTÁŘ / RECENZE

Nezávislý rádce
Logo
Shopping cart